Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

fotki apskritai labai mazos foto, bet dekui smile.gif tik neapsirikit galvodamos kad cia sijono schema [kaip ash pradzhioje], cia tik kazkokia servetele, pagal kuria galima bandyt taikyt smile.gif bet dabar jau manau kad turint gera modelio foto butu lengviau atitaikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 11 06, 21:25)
fotki apskritai labai mazos foto, bet dekui smile.gif tik neapsirikit galvodamos kad cia sijono schema [kaip ash pradzhioje], cia tik kazkokia servetele, pagal kuria galima bandyt taikyt smile.gif bet dabar jau manau kad turint gera modelio foto butu lengviau atitaikyti biggrin.gif

akei akei, tikim biggrin.gif Lauksim foto, kai jau dukrai nunersi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 06 lapkričio 2006 - 21:06
QUOTE(siaudukes @ 2006 11 05, 12:18)
mergaitės padėkit smile.gif niekaip nesiseka išmegzti raštelio panašaus į lokės pėdą.ten kur kiauraraštis ir reik sumegzt akis,turi gautis gražus  gerų akių stulpelis.nu man gaunasi nesąmonė kažkokia doh.gif  doh.gif  doh.gif tas megztukas 3dalyje(jau uzdarytoj)


Jei apie tą megztuką, kur įkėlė nuotrauką Jolančiukas. tasi aš kaip tik jį mezgu. Daug vargau kol išsaiškinau. Aš tai iš geros puses tai visas akis sumezgu taip- vieną nukeliu , kitą išmezgu gerą ir pertraukiu. O iš blogos puse tik sumezgu dvi akis išvirkščiai. Čia taip mezgasi kur tie stulpeliai.
O lapelius mezgu taip - iš geros pusės- vieną nukeliu kitą išmezgu ir pertraukiu. O sekančią šiesiog sumezgu dvi akis gera akimi. O iš išvirkščios tai kur sumegzta dvi akys ten sumezgu dvi akis išvirkščia akimi. O kur pertaukta, tai sumezgu dvi akis kryžmine išvirškčia akimi. Aš kol nesumezgiau kryžmine akimi tai ir poas mane jovalas gaudavosi.
Na nežinau ar labai aiškaia čoia pripaisčiau g.gif biggrin.gif Jei neaišku bus pabandysiu dar paaiškinti. bigsmile.gif
Atsakyti
Kas yra kryzmine isvirkscia akis blink.gif , prasom paaiskinti ax.gif Noriu ir as tokio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 06, 21:05)
[size=1][/size]
akei akei, tikim biggrin.gif Lauksim foto, kai jau dukrai nunersi wink.gif


paskaichiavau su vakar kad su tokiais tempais tik uzh menesio nunersiu doh.gif dabar greitai turejau tik plonychiu iriso siuliuku ir 0.75 vasheli, galvojau kaip dukriukui vistiek greit bus.. bet neri neri ir galo nesimato biggrin.gif
nerinys vistik gausis labiau is galvos smile.gif jeigu kas rastumet didesne foto, arba bent suzhinotumet kieno ten kolekcija labai prashau pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
jau jau jau 4u.gif nuėjau pas patyrusią mezgėja,o ta parodė ką blogai darau blush2.gif pasirodo švirkščioj pusėj ne taip uzmetimą kabinau doh.gif doh.gif DĖKUTIS visoms padėjusiom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 11 07, 13:25)
paskaichiavau su vakar kad su tokiais tempais tik uzh menesio nunersiu  doh.gif dabar greitai turejau tik plonychiu iriso siuliuku ir 0.75 vasheli, galvojau kaip dukriukui vistiek greit bus.. bet neri neri ir galo nesimato biggrin.gif
nerinys vistik gausis labiau is galvos smile.gif jeigu kas rastumet didesne foto, arba bent suzhinotumet kieno ten kolekcija labai prashau pasidalinti  4u.gif

user posted image dar vienas iš tos kolekcijos 4u.gif
sijonas
švarkelis - didesnės foto wink.gif
Tik, sakyčiau per plonus siūliukus ir per mažo numerio vąšeliu neri g.gif
Atsakyti
Sveikutės, auksarankės. Na skaičiau skaičiau aš visas tas 4 šios temelės dalis. Kokios jūs visos šaunios - tiek idėjų čia... Ačiukas visoms 4u.gif
Kažkam čia reikėjo žaismingo ir gražaus modeliuko, ir turbūt visos prisimena jau seniau įdėtą modeliuką
user posted image
Na ir žiūrėkite, kaip man pavyko jį "perdirbti" pagal save
user posted image
Norėjau trumpesnio ir ryškesnio. Atrodo pavyko...
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 07, 12:53)
dar vienas iš tos kolekcijos  4u.gif
- didesnės foto wink.gif
Tik, sakyčiau per plonus siūliukus ir per mažo numerio vąšeliu neri g.gif



dekui 4u.gif visu pirma uzh paty saita thumbup.gif ateity turbut ish ten tik rinksiuos darbelius biggrin.gif
bet kaip suprantu, dizaineris ir kolekcijos pavadinimas niekur nera nurodytas? g.gif tokio pachio dydzhio foto visur ir keliauja, zhinant autoriu gal butu galima per google daugiau pvz rasti g.gif
Atsakyti
ziulyte net labai pavyko, super megztukas bigsmile.gif mat net graziau atrodo uz pavyzdi 4u.gif saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
Man net spalvytė žymiai gražesnė.
Atsakyti
QUOTE(*sraige* @ 2006 11 07, 08:52)
Kas yra kryzmine isvirkscia akis  blink.gif , prasom paaiskinti  ax.gif  Noriu ir as tokio  bigsmile.gif


na kažkaip sunki paaiškinti, parodyti lengviau biggrin.gif na vienu žodžiu išmegzdama turi persukti tą akį g.gif
Atsakyti