Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

QUOTE(Virbalai @ 2006 10 29, 14:21)
Sveika, raganiukshte, gali megzt iškart, tik vietoj stulpelių teks megzti eilutėmis, pvz., keturios gerųjų, keturios išvirkščiųjų.
T.y. megzdama priekio vieną detalę, dalį akių išmegzk gerosiomis, o nuo tos vietos, kur prasidės užsegimo detalė - keisk...
Ar įsivaizduoji?blink.gif

Galima ir atskirai numegzt siauras priekio detales, po to surinkti krašto akis ir megzt užsegimą stulpeliais...
4u.gif

O aš būčiau pirma numezgus be tos užsegimo dalies, paskui surinkčiau akis nuo krašto ir megzčiau stulpeliais užsegimą 4u.gif
Atsakyti
Taigi ir aš taip sakau... biggrin.gif
Tik mezgant iškart bus dailiau, nes atlapojus megztuką nebus išvirkščioj pusėj akių surinkimo matyt blink.gif
Atsakyti
Nu aciu merginos. Bandysiu pasinaudoti jūsų pasitarimais. Greičiausiai kad darysiu kaip sako Virbalai
Atsakyti
mergaitės padėkit smile.gif niekaip nesiseka išmegzti raštelio panašaus į lokės pėdą.ten kur kiauraraštis ir reik sumegzt akis,turi gautis gražus gerų akių stulpelis.nu man gaunasi nesąmonė kažkokia doh.gif doh.gif doh.gif tas megztukas 3dalyje(jau uzdarytoj)
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 11 05, 12:18)
mergaitės padėkit smile.gif niekaip nesiseka išmegzti raštelio panašaus į lokės pėdą.ten kur kiauraraštis ir reik sumegzt akis,turi gautis gražus  gerų akių stulpelis.nu man gaunasi nesąmonė kažkokia doh.gif  doh.gif  doh.gif tas megztukas 3dalyje(jau uzdarytoj)

tikiuosi apie šį megztuką kalbėjai mirksiukas.gif , gal tai padės greičiau sulaukti pagalbos, kai schemutę matys kas padės
user posted image user posted image
Atsakyti
labukas, visoms!
labai noriu nusimegzti sau megztuką ir ieškau fasono, kuris tiktų nėštumo metu. Norėčiau, kad būtų ir elegantiškas ir šiek tiek žaismingas. gal matėt kur nors ką nors gražaus?
kadangi mėnesių dar nedaug, tai dar turiu gražaus laiko pasimėgaudama nusimegzti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 11 05, 12:18)
mergaitės padėkit smile.gif niekaip nesiseka išmegzti raštelio panašaus į lokės pėdą.ten kur kiauraraštis ir reik sumegzt akis,turi gautis gražus  gerų akių stulpelis.nu man gaunasi nesąmonė kažkokia doh.gif  doh.gif  doh.gif tas megztukas 3dalyje(jau uzdarytoj)


O gal turi galimybę nufotkint tą savo ,,nesąmonę"? Būtų dar aiškiau, kas ten ne taip... Gal reikia akis kartu sumegzti vieną kartą iš dešinės, kitą kartą - iš kairės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 06 lapkričio 2006 - 14:26
gal kas bandet shita? arba gal kur uzhmatet kituose forumuose kad kazhkas bande?

user posted image
user posted image
Atsakyti
http://forum.knittin...showtopic=10739
via chia shiek tiek shneka apie ta sijona. bet tos dvi serveteliu schemos nera aishkios, foto irgi per mazhos kad bandyti ishshifruoti..
gal kas turit usery shitam forume? gal galima butu paklausti, kur jos konkrechiai dar kalba apie tai.. jau antra para pati ieshkau, nors uzhmushk nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 11 06, 18:13)
http://forum.knittin...showtopic=10739
via chia shiek tiek shneka apie ta sijona. bet tos dvi serveteliu schemos nera aishkios, foto irgi per mazhos kad bandyti ishshifruoti..

g.gif Na kaip ir viskas aišku su tais modeliais nuotraukose ir "servetėlių" nuotraukos daugiau/mažiau tinka tiems fasonams ( matosi visas žymėjimas). Nori tiek švarkelio, tiek ir sijono tikslius aprašymus?
Atsakyti
"daugmaz" nesiskaito wink.gif ten is paziuros is tu serveteliu galima kazka pritaikyti, bet lygiai tiek pat gali is galvos pritaikyti zhiuredama i foto smile.gif reikia bent aiskesniu nuotrauku pachiu modeliu g.gif
pradziai neriu dukrai kazka kas isheis biggrin.gif nors dar ne vidurio niekaip neatitaikau sad.gif paskui bandysiu sijona sau smile.gif
Papildyta:
ir dar tu pachiu serveteliu, kuriu schemos yra, reikia nuotrauku, kad matyti skirtumus realiai. nu vnz kai pradedi daug ko reikia, geriau butu pasiskaityti ka kitos pradejusios masto tuo ar anuo atveju, tik nerandu. o netikiu kad tokio sijono jokios rusaites nemezge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 11 06, 17:13)
http://forum.knittin...showtopic=10739
via chia shiek tiek shneka apie ta sijona. bet tos dvi serveteliu schemos nera aishkios, foto irgi per mazhos kad bandyti ishshifruoti..
gal kas turit usery shitam forume? gal galima butu paklausti, kur jos konkrechiai dar kalba apie tai.. jau antra para pati ieshkau, nors uzhmushk nerandu  verysad.gif


Aš turiu gabalėlį schemutės... Gal pravers? bigsmile.gif
http://public.fotki....9931869078.html

Tik čia iš kažkurio lenkaičių žurnalo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 06 lapkričio 2006 - 20:06