Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

nu niekad nebūčiau pagalvojusi g.gif , kad tokia sumuštininė gali būti tokia naudinga rolleyes.gif , reiks išbandyti visus jūsų rekomenduotus patiekalus, a tai jau galvojau niekam nereikalinga sumuštininę paslėpti geresniems laikams.
Atsakyti
Man tai skaniausia duona sumuštiniams Klaipėdos "Šeimos duona". Kiek kitų esu išbandžiusi neskanu. Dabar esu užsicilkinusi ant saldžių sumuštinių - dedu varškės, medaus šaukštelį, pabarstau cinamonu. Arba išdėlioju bananą supjaustytą griežinėliais, pabarsatu tarkuoto šokolado essen.gif Užsigeriu pienu.
Atsakyti
oj mergaites, lenkiu zemai galva pries jus bigsmile.gif

vyrui i darba darydavau paprastu tokiu sumustiniu su suriu, kumpium, porais ir kecupu... jam jie labai patinka, bet jau po truputi nusibosta blush2.gif

nustebinsiu ji naujom idejom mirksiukas.gif ka sitas daikciukas sugeba smile.gif

aciu uz geras mintis 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat patinka karšti sumuštiniai. Na tikrai atsibodo-suris, mėsytė, marinuotas agurkas, kečiupas, majonezas.
Noriu irgi pabandyti kepti bandeles ir sluoksniuotos tešlos. Labai dažnai ją perku, nes darau pica orkaitėje.
Bet labai idomu ar įdaras neišbėga iš pyragėlių. Ar jus kvadratukais darote, ar trikampiukais iš karto.
Darysiu su mėsyte nes draugas pripažista sumuštinius tik su mėsa. O sau galvoju saldžių padaryti, gal su obuoliais ir cinamonu.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 11 22, 12:53)
Bet labai idomu ar įdaras neišbėga iš pyragėlių. Ar jus kvadratukais darote, ar trikampiukais iš karto.

As darau is saldytos teslos - ji buna pailgais lapeliais 10x20cm, perpiovus gaunasi kvadratai. Juos tada dar perpiaunu istrizai, ant vienos trikampio puses uzdedu idaro kruopele, krastus sudrekinu vandeniu , kita puse uzverciu ir labai gerai suspaudziu, dar ir su sakute, (gaunasi kaip kolduno kvarbatkytes), tada neisbega. Mano keptuves trikampiukai maziukai, tai kitaip neiseina, nes is didesniu gabaliuku padarius tesla verziasi per krastus
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 11 23, 13:18)
As darau is saldytos teslos - ji buna pailgais lapeliais 10x20cm, perpiovus gaunasi kvadratai. Juos tada dar perpiaunu istrizai, ant vienos trikampio puses uzdedu idaro kruopele,  krastus sudrekinu vandeniu , kita puse uzverciu ir labai gerai suspaudziu, dar  ir su sakute, (gaunasi kaip kolduno kvarbatkytes), tada neisbega. Mano keptuves trikampiukai maziukai, tai kitaip neiseina, nes  is didesniu gabaliuku padarius tesla verziasi per krastus

Ačiukas už opertaivų atsakymą. Na gaminsiu dabar savaitgalį. thumbup.gif
Prisigalvosiu visuokių įdarų.
Buvau vakar meksikiečių restorane, tai ten buvo laaaaabai skanus troškinukas. Manau, kad tik ir pyrageliams. Darysiu vakarienę a la Meksika. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 11 23, 11:18)
As darau is saldytos teslos - ji buna pailgais lapeliais 10x20cm, perpiovus gaunasi kvadratai. Juos tada dar perpiaunu istrizai, ant vienos trikampio puses uzdedu idaro kruopele,  krastus sudrekinu vandeniu , kita puse uzverciu ir labai gerai suspaudziu, dar  ir su sakute, (gaunasi kaip kolduno kvarbatkytes), tada neisbega. Mano keptuves trikampiukai maziukai, tai kitaip neiseina, nes  is didesniu gabaliuku padarius tesla verziasi per krastus

o aš paimu vieną tą lapelį, jį dar pakočioju, kad gautus ilgesnis (kad galima būt įdarą uždengt), pridedu įdaro, užlenkiu tą lapą ir perpjaunu per pusę, tai gaunasi du keturkampiai sumustiniai, netepu jokiu vandeniu, net normaliai nesuspaudžiu, tik dedu į keptuvę, ji ten juos ir taip prispaudžia normaliai biggrin.gif štai ir viskas, gaunas išėmus 4 trikampėliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kepiau šiandien varškėčius... Man jie nelabai kažkaip kepė... Keptuvė jau dūmais vos ne varė, o varškėčiai dar nelabai iškepę buvo... Bet šiaip skanūs, purūs tokie...... Vaikai suvalgė ax.gif
Atsakyti
SU ANANASAIS
Batoną plonai aptepti sviestu, ant kiekvienos riekutės uždėti griežinėlį keptos vištienos, pomidoro, ananaso ir užberti po šaukštą sūrio.

SU KIAUŠINIAIS
Kiaušinius išplakti, pasūdyti, pagardinti pipirais, suberti sutarkuotą sūrį, kubeliais supjaustytą mėsą (gali būti rūkyta dešra ar kumpelis), smulkintas petražoles ir išmaišyti.
Batoną storai aptepti šia mase ir iškepti.

SU KRABŲ SALOTOMIS
Krabus smulkiai supjaustyti. Sukapoti kiaušinį. Majonezą sumaišyti su grietine ir krapais, pasūdyti, pagardinti pipirais ir sumaišyti su krabų lazdelėmis bei kiaušiniu. Kepti tris minutes.

SKANAUS 4u.gif
Atsakyti
sia sumustinine turiu jau gal 8 metus, bet net neisivaizdavau, kad galma joje daryti kazka kita nei sumustiniai. Na jus tikrai davet geru minciu, ypac skaniai atrodo su sluoksniuota tesla. Neradau siandien lavasu, tai darysiu sumustinius su tesla. O atsiprasau gal praskaiciau, o kiek laiko kepa sumustinukai su saldyta tesla?
Atsakyti
Vakar buvau kepeja, kepiau ir ceburekus ir jusu pasiulytus sumustinukus is sluoksniuotos teslos, na kaip skanu niam niam thumbup.gif , ir su krabais dariau ir su obuoliais. Tik va man reikejo ta laksta pakocioti, nes biskuti per stora tesla, na man jau bent per stora.
Atsakyti
Radau kelis receptelius. Gal ir Jums patiks.
SANDWICH MAKER
Atsakyti