Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

Pasakykit man, kvailai nesusipratėlei, apie kokią sumuštinių keptuvę jūs kalbat? blush2.gif Apie tokią, kur kepa sumuštinius iš forminės duonos (gaunasi 4 trikampiai sumuštinukai)? blink.gif Nelabai įsivaizduoju.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 04 23, 13:32)
Pasakykit man, kvailai nesusipratėlei, apie kokią sumuštinių keptuvę jūs kalbat? blush2.gif Apie tokią, kur kepa sumuštinius iš forminės duonos (gaunasi 4 trikampiai sumuštinukai)? blink.gif Nelabai įsivaizduoju.. doh.gif

kaip tik tokią biggrin.gif mano mama turi seną rusišką vaflinę, toj irgi skanu gaunas, nes geriau apskrunda ir kepa greičiau
Atsakyti
nu thumbup.gif kiek cia ideju prisikaiciau,net i galva nesove,kad tiek dalyku joje galima iskepti,na ir mamytes kulinares thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2004 11 22, 08:50)
Pabandykit taip:
bemielė sluoksniuota tesla (supjaustykit kvadraciukais kaip forminė duona)
susigalvokit idara (saldu ar mesiska)
ir kepkit kaip paprastus sumustinius.

Pati dar nebandziau, nes niekaip laiko nerandu, bet teslos jau nusipirkau.
Sake, fantastiskai skanu.


šitas variantas super thumbup.gif gaunasi kaip pyragėliai ir įdarą galima dėt bet kokį biggrin.gif vienu žodžiu be galo skanu, mano vyras labai gyrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 06 05, 17:57)
šitas variantas super  thumbup.gif  gaunasi kaip pyragėliai ir įdarą galima dėt bet kokį  biggrin.gif  vienu žodžiu be galo skanu, mano vyras labai gyrė  ax.gif

Sudomino šita įdėja bigsmile.gif Gal gali daugiau parašyt apie įdarus?Koks skaniausias buvo?Ar į mėsišką įdarą dar reikia dėt sūrio?
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 06 06, 21:12)
Sudomino šita įdėja bigsmile.gif  Gal gali daugiau parašyt apie įdarus?Koks skaniausias buvo?Ar į mėsišką įdarą dar reikia dėt sūrio?


na aš dariau kol kas tik mėsišką įdarą, tai man labai patiko, o dedu aš pievagrybius, mėsytę bei sūrį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 06 06, 20:12)
Sudomino šita įdėja bigsmile.gif  Gal gali daugiau parašyt apie įdarus?Koks skaniausias buvo?Ar į mėsišką įdarą dar reikia dėt sūrio?

Su sūriu kažkaip pikantiškiau gaunasi. Dar vienas įdaras - po gabaliuką lašišos (ir lydyto sūrio skiautelę). Vieno jos pokelio užteks visam baliui.
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 06 07, 09:38)
na aš dariau kol kas tik mėsišką įdarą, tai man labai patiko, o dedu aš pievagrybius, mėsytę bei sūrį  thumbup.gif



QUOTE(Amalia @ 2006 06 07, 10:09)
Su sūriu kažkaip pikantiškiau gaunasi. Dar vienas įdaras - po gabaliuką lašišos (ir lydyto sūrio skiautelę). Vieno jos pokelio užteks visam baliui.

Tikrai darysiu essen.gif Rimi mačiau,kad bemielė tešla dar ir su priedu suporuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 06 07, 11:57)
Tikrai darysiu essen.gif Rimi mačiau,kad bemielė tešla dar ir su priedu suporuota mirksiukas.gif

o ta sumuštinių keptuvė neišsijungia pati? g.gif
man tai kartais atrodo norėčiau labiau paskrudusių sumuštinių, bet lemputė užsidega ir viskas, daugiau nebekepa schmoll.gif tai neįsivaizduoju, kaip ta tešla iškepa? doh.gif
gal reikia kažkokius saugiklius atjungt? biggrin.gif
Atsakyti
O tu palik sumustinius ilgiau- pamatysi lempute vel isijungs. Si sumustiniu keptuve veikia panasiai kaip lyginyuvas - kai pasiekia nustatyta temperatura, kaitinimas issijungia, o po kiek laiko kai temperatura kazkiek nukrinta, vel pradeda kaitinti iki nustatytos temperaturos.
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 06 07, 16:30)
O tu palik sumustinius ilgiau- pamatysi lempute vel isijungs. Si sumustiniu keptuve veikia panasiai kaip lyginyuvas - kai pasiekia nustatyta temperatura, kaitinimas issijungia, o po kiek laiko kai temperatura kazkiek nukrinta, vel pradeda kaitinti iki nustatytos temperaturos.

Tikrai,truputį atvėsus,kepa vėl toliau.O šiaip aš į lemputę nelabai ir dėmesio kreipiu.Ypač kepant jau antrus ar trečius sumuštinius.Pažiūriu atidarius kaip atrodo ir imu,jei tinkami smile.gif

O su šaldyta tešla,matysiu kaip seksis.Turbūt žymiai ilgiau kepa,nei paprastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 06 07, 17:29)

O su šaldyta tešla,matysiu kaip seksis.Turbūt žymiai ilgiau kepa,nei paprastai g.gif


jie kepa lygiai tiek pat kaip ir paprasti sumuštiniai smile.gif
Atsakyti