Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

blink.gif na geras, aš net neytariau kad ta sumuštininė gali atlikt tiek daug funkcijų ax.gif tiesiog kepdavau sumuštinukus su dešryte ar paštetu, o dabar manau pasireikšiu virtuvėje biggrin.gif
Atsakyti
o kaip jus kepat KIAUSINI toje sumustinineje???Niekaip nesuprantu.Tiesiog pakeidziat kiausa,patepusios riebalais,ir uzvoziat?O neprilimpa jis?Ir kaip zinot,kada iskepe?Ar gal ne taip supratau - gal ant riekes ta kiausini reikia paleist ir kita uzvozt???
Atsakyti
Na ir kodel as nepamaciau sitos temos anksciau doh.gif . Uzvakar kepem tuos sumustinius, ale taip fantazijos pritruko. Ir siaip taip neskaniai valgius jau senai nebuvau. Isgelebejot, vienzo, sumustinine nuo konteinerio smile.gif. Aciu musu visu vardu 4u.gif . Siandien bandysiu obuolius su cinamonu bemielej sluoksniuotoj teshloj
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 12 02, 15:14)
o kaip jus kepat KIAUSINI toje sumustinineje???Niekaip nesuprantu.Tiesiog pakeidziat kiausa,patepusios riebalais,ir uzvoziat?O neprilimpa jis?Ir kaip zinot,kada iskepe?Ar gal ne taip supratau - gal ant riekes ta kiausini reikia paleist ir kita uzvozt???


O tai kas cia sudetingo? paprasciausi musi kiausini i vidu ir viskas. vienam trikampiukui vienas kiausinis. nereikia jokiu riebalu thumbup.gif . gi ten spec. danga yra, prie kurios niekas nelimpa. ir iskepimo laipsni labai lengva patikrinti – atsidarai ir paziuri. Drasiau biggrin.gif .
Atsakyti
aš kažkada irgi kiaušnienę kepiaus sumuštininėj ax.gif bendrabuty tingėjau į virtuvę eit lotuliukas.gif paskui kambariokė labai juokės pamačius.
aš išsiplakiau kiaušinį, įdėjau prieskonių truputį, supyliau į keptuvę, užpjausčiau dešrelių, truputį svogūno ir kepiau vis pavartydama sumuštininę biggrin.gif
Atsakyti
nelabai isivaizduoju, kaip tas kiausinis ar kiausiniene atrodo, bet ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 04 16, 19:38)
aš kažkada irgi kiaušnienę kepiaus sumuštininėj ax.gif bendrabuty tingėjau į virtuvę eit lotuliukas.gif paskui kambariokė labai juokės pamačius.
aš išsiplakiau kiaušinį, įdėjau prieskonių truputį, supyliau į keptuvę, užpjausčiau dešrelių, truputį svogūno ir kepiau vis pavartydama sumuštininę biggrin.gif

Ir pavyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 19 balandžio 2006 - 22:51
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 19, 23:51)
Ir pavyko?

O kaip gali nepavykti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 19, 22:51)
Ir pavyko?



nu žinok toks įdomus švelnus skonis buvo, nes visiškai jokių riebalų nenaudojau. smagiausia buvo vartyt tą sumuštininę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 04 22, 19:42)
nu žinok toks įdomus švelnus skonis buvo, nes visiškai jokių riebalų nenaudojau. smagiausia buvo vartyt tą sumuštininę lotuliukas.gif

Tigis nereikia vartyt blink.gif Labai gerai iškepa ir nevartant tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 04 22, 20:03)
Tigis nereikia vartyt  blink.gif Labai gerai iškepa ir nevartant  tongue.gif

bet kokia atrakcija tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2006 04 23, 12:13)
bet kokia atrakcija tongue.gif

Na, nebent dėl atrakcijos hihihi.gif
Atsakyti