Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

QUOTE(Juxt @ 2009 07 16, 06:49)


gal ir nieko, bet manes tas zalias kiausinis nevilioja, as kazkaip bijau salmoneliu ir vistiek jis turbut bulkoj taip gerai iki galo neiisikaitina, arba ten reiktu labai ilgai kepti...

musu sumustiniu mase buna, rukytas kumpis arba desra arba kartais slapdesre, pjaustyta arba tarkuota, suris, agurkai rauginti, majonezas ir prieskoniukai, daug baziliko.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 07 16, 13:34)
gal ir nieko, bet manes tas zalias kiausinis nevilioja, as kazkaip bijau salmoneliu ir vistiek jis turbut bulkoj taip gerai iki galo neiisikaitina, arba ten reiktu labai ilgai kepti...

musu sumustiniu mase buna, rukytas kumpis arba desra arba kartais slapdesre, pjaustyta arba tarkuota, suris, agurkai rauginti, majonezas ir prieskoniukai, daug baziliko.


labai gerai iškepa tas kiaušinis thumbup.gif ir gaunasi kaip kiaušinienė su priedais gerai apskrudusioje duonoje, kepiau apie 4 min
Atsakyti
Ačiū už tokias šaunias idėjas visoms 4u.gif
o aš kartais baltą duoną pakeičiu plikyta klaipėdos duona, man labai skanu.
Atsakyti

prisiskaiciau cia visokiu receptuku, is kuriu kelis manau tikrai pabandysiu, iki siol net nenumaniau kad tokioj keptuvej zmones kepa kazka daugiau nei paprastus "sumustekus"

Mes tai paprastai taip visai darom bet mums labai skanu......

Toste duonos, viena reikele tepam krienais, dedam slapiankos, fermentinio surio, plonai pjaustymo ziedais svoguno, kita riekele tepam majonezu ir pomidoru padazu, skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolės mergaitės 4u.gif
Varau pirkt tešlos rolleyes.gif
Atsakyti
daznai vaziuojant i piknika ar siaip i gamta padarau tokiu sumustiniu - vidu istepu majonezu ir keciupu, o tada pagal tai ko yra, ar surio, ar desros ar krabu lazdeliu, tada kokios darzoves - pomidoro, agurko, svoguno) pakepi ir viskas. sie sumustiniai unikalus, kad gali deti betka, vistiek bus skanu thumbup.gif


Atsakyti
Geras biggrin.gif reikės pamėginti kepti kiaušinį ten biggrin.gif o šiaip skanu yra ten keptas suvožtinis su varškės, cinamono ir jei reikia cukraus įdaru smile.gif
Atsakyti
Darau su tunu, pesto ir sūriu.

vieną riekelę patepu pesto padažu, kitą tomatu, dedu tuno iš skardinės (bet nedaug, nes kitaip labai permuša viso kitko skonį), tada sūrio. man skanu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizelius: 25 rugsėjo 2009 - 15:06
QUOTE(zizelius @ 2009 09 25, 16:06)
Darau su tunu, pesto ir sūriu.

vieną riekelę patepu pesto padažu, kitą tomatu, dedu tuno iš skardinės (bet nedaug, nes kitaip labai permuša viso kitko skonį), tada sūrio. man skanu smile.gif

Zizelius 4u.gif ydomi įdėja,reiks pabandyti ,atrodo viliojančiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2009 08 12, 00:46)
sie sumustiniai unikalus, kad gali deti betka, vistiek bus skanu  thumbup.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as darau sitaip, sutarkuoju desra, suri fermentini, marinuotus agurkus. Dedu pomidoru padazo, majonezo picos prieskoniu i ta mase. Tade ant formines duonytes ir kepti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 11, 23:24)
pas mus ką ti kiškepė sluoksniuotos tešlos "sumuštinis"su pievagrybiais ir sūriu.. baisoka dar ragauti, bet atrodo visai gražiai.. ax.gif
įdomiau aišku būtų buvę kažkas saldaus, bet šįkart ne po ranka saldumynai buvo... cool.gif
beje, šiandien išbandėm sumuštinių duoną su Nutela thumbup.gif  mano sūnus sužavėtas, o man irgi patiko -nes šis tas naujo ir lengvai padaroma bigsmile.gif


labai skanu su ledais tokie saldus smile.gif
Atsakyti