Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

QUOTE(alexxandra @ 2009 01 31, 22:33)
sie tai tikrai verti pabandymo  ax.gif
mum labai patinka blush2.gif



oi , aciu uz idejas thumbup.gif , nes jau fantazijos daznai pritruksta pusryciams tas pats per ta pati
Atsakyti
kaip idomu!niekada nebuciau pagalvojus schmoll.gif kad galima sluoksniuota tesla kepti sumustininej,tikrai pameginsiu, wink.gif
Atsakyti
Nu kiek jus turit fantazijos,turiu kaip tik teslos saldykleje,tai db ir as fantazuosiu
Atsakyti
Alexxandra 4u.gif -tu tikra šaunuolė 4u.gif
Tavo fantazijai nėra ribų.
Turiu Tau,klausimuką,ar nenukentės recepto skonis skonis,jeigu naudosiu bemielę tešlą?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
regna, kad recepto idėja berods iš SM (jei neklystu, tai net ir iš šitos temos pirmų psl.) paisikolinta. O skonis nemanau, jog nukentes naudojant ir bemielę tešlą, kaip tik nesijaus to truputėlį specifinio mielių kvapo kepant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 01 31, 22:28)
Kepam tokius pyragėlius. Ypatingai skanūs  rolleyes.gif
aš rimtai wink.gif

Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybų ir Fetos sūrio įdaru
(Elektrinėje sumuštinių keptuvėje)

2 lakštai mielinės sluoksniuotos tešlos
5 pievagrybiai
1 a.š. provanso žolelių mišinio
druskos, pipirų
fetos sūrio
sviesto

Pievagrybius perpjauti pusiau ir supjaustyti riekelėmis, pakepinti keptuvėje su sviestu ir provanso žolelėmis. Pravėsusius sumaišyti su druska, pipirais ir kubeliais smulkintu fetos sūriu.
Atšilusią tešlą iškočioti tiek, kad tilptų į elektrinę sumuštinių keptuvę. Į NEįkaitintą keptuvę dėti vieną sluoksnį tešlos, paruoštą įdarą ir uždengti antruoju tešlos sluoksniu, kraštus gerai užspausti pirštais. Įjungti ir kepti.

Svarbu!
Kai keptuvė įkaista, ją praverti ir laikyti, kad tešlai būtų kur kilti ir plėstis, antraip pyragėliai nebus gražūs. Kepti, kol gražiai apskrus.
Na, o iškepus aš jiems leidau truputėlį pravėsti ir tik po to atsargiai iš keptuvės.

user posted image
user posted image



thumbup.gif
Atsakyti
pas mus ką ti kiškepė sluoksniuotos tešlos "sumuštinis"su pievagrybiais ir sūriu.. baisoka dar ragauti, bet atrodo visai gražiai.. ax.gif
įdomiau aišku būtų buvę kažkas saldaus, bet šįkart ne po ranka saldumynai buvo... cool.gif
beje, šiandien išbandėm sumuštinių duoną su Nutela thumbup.gif mano sūnus sužavėtas, o man irgi patiko -nes šis tas naujo ir lengvai padaroma bigsmile.gif
Atsakyti
nu ir reziume: man per riebu buvo pievagrybiai su sūriu ir majonezu.. nu bet šalti 0- puse velnio.. kitąkart saldžius pyragėlius su šaldyta tešla darysiu 4u.gif
Atsakyti
As karstus sumustinius darau su sprotais. Patepu batona majonezu arba pomidoru padazu, idedu kelis sprotukus (sumaigau juos, kad geriau pasiskirstytu), kartais svoguno truputi. Man labai skanu, nes su visokiais kumpiais jau nusibode smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 13 gegužės 2009 - 15:36
oho kiek idėjų!!!
su šaldyta tešla reiks pabandyti, nes jau su formine duona atsibodę, nors MB galėtų kasdien juos valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei laugh.gif
šiandiena pabandysiu tokį įdarą, smulkiai supjaustytas parūkytas kumpis, sumaišytas su plaktu kiaušinius, tarkuotu sūriu, svogūnu, raugintais agurkais ir sumaišytas su majonezu, o duonos riekeles aptemsiu prieš dedant įdarą - pomidorų padažu, žėsim kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2009 07 15, 16:12)
žėsim kas gausis biggrin.gif

svarbiausia nepamiršk čia parašyt įspūdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 15, 17:49)
svarbiausia nepamiršk čia parašyt įspūdžių mirksiukas.gif


nu vakar tai buvo apsirijimas cool.gif
nu nerealiai skanu buvo, tas kiaušo įmušimas tokio pikantiškumo pridavė, ir nebuvo patys sumuštiniai sausi thumbup.gif jėgelė, tikrai skanu, bet kad kilokalorijų bomba tai garantuotai rolleyes.gif
kaip ir minėjau jau visus ingridijantus, kumpį supjausčiau mažais mažais kubeliais, svogūną, marinuotą agurką, fermn.sūrį sutarkavau burokine tarka, įmušiau 2 kiaušinius, 2 šaukštus majonezo viską išmakalojau su prieskoniais (pagal skonį) pati dėjau kaukazietiškų ir bulvių prieskonius, ištepiau duonos riekes pomidorų padažu ir daaauug pridėjau jos "mišrainės", kepiau apie 4 min. tai duonelė buvo traški, o įdaras minkštas ir l.skanu essen.gif
Atsakyti