Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

Sakai per vėlu irnesakyk.gif , o aš nuėjau ir toj pačioj sendvičinėj dar išsikepiau kiaušinienę su visai navarotais - pjaustytu kumpiu, tarkuotu sūriu ir krapiukais. thumbup.gif Lapsėjom abu su mažuoju prisikąsdami marinuotu agurkėliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 03 kovo 2007 - 21:08
Na tikrai nerelus skonis su sluoksniuota tesla, vakar kepem siandien kepe skanumelis, mes paprastai su daktariska desra suriu ir keciupu, ir dar viena su karalisku sokoladu su lazdyno riesutais, tas saldus gavosi nerelus o kvapas...eina sau...smile.gif
Super mamyte kad pasidalinot tokia puikia ideja:)
Atsakyti
o kazin kaip butu su trapia saldyta tesla gal labai netrupetu? g.gif
Atsakyti
MANE LABIAU DOMINA SALDZIU SUMUSTINIU RECEPTUKAI mirksiukas.gif su bananu ,varskyte,pasidalinkit kas ,kaip ir kokius gaminat?
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 07 06, 16:22)
MANE LABIAU DOMINA SALDZIU SUMUSTINIU RECEPTUKAI mirksiukas.gif su bananu ,varskyte,pasidalinkit kas ,kaip ir kokius gaminat?

as darau taip: patepu batona sokoladiniu sviestu arba sokoladiniu kremu, uzdedu riekele saldaus pieno surio (manau tinkamas ir varskes) ir dar keleta griezineliu banano. Mums labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 07 06, 16:22)
MANE LABIAU DOMINA SALDZIU SUMUSTINIU RECEPTUKAI mirksiukas.gif su bananu ,varskyte,pasidalinkit kas ,kaip ir kokius gaminat?

Labai skanu kai kai iarui idedi obuolio skiltele bigsmile.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
As siandien kepiau saldzius sumustinukus - patepiau duonos riekeles Nuttela, tada uzdejau po riekele naminio varskes surio, uzvoziau kita duonos riekele, kurios vidine puse "panuteluota" ir iskepe labai skanus sumustinukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytaute13 @ 2006 04 16, 21:56)
nelabai isivaizduoju, kaip tas kiausinis ar kiausiniene atrodo, bet ideja  thumbup.gif

g.gif knietėtų pamatyt šių Šedevrų foto.. gal mamytės turi foto iš sumuštinių keptuvės repertuaro? domina tie sumuštinai saldūs ir kiaušinis.. iškepa jis ar ne? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kaledu senelis atnese siemet sumustiniu keptuve, tai dabar gaminsiu
Prisiskaiciau receptuku thumbup.gif thumbup.gif aciu jums drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kepam tokius pyragėlius. Ypatingai skanūs rolleyes.gif
aš rimtai wink.gif

Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybų ir Fetos sūrio įdaru
(Elektrinėje sumuštinių keptuvėje)

2 lakštai mielinės sluoksniuotos tešlos
5 pievagrybiai
1 a.š. provanso žolelių mišinio
druskos, pipirų
fetos sūrio
sviesto

Pievagrybius perpjauti pusiau ir supjaustyti riekelėmis, pakepinti keptuvėje su sviestu ir provanso žolelėmis. Pravėsusius sumaišyti su druska, pipirais ir kubeliais smulkintu fetos sūriu.
Atšilusią tešlą iškočioti tiek, kad tilptų į elektrinę sumuštinių keptuvę. Į NEįkaitintą keptuvę dėti vieną sluoksnį tešlos, paruoštą įdarą ir uždengti antruoju tešlos sluoksniu, kraštus gerai užspausti pirštais. Įjungti ir kepti.

Svarbu!
Kai keptuvė įkaista, ją praverti ir laikyti, kad tešlai būtų kur kilti ir plėstis, antraip pyragėliai nebus gražūs. Kepti, kol gražiai apskrus.
Na, o iškepus aš jiems leidau truputėlį pravėsti ir tik po to atsargiai iš keptuvės.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 31 sausio 2009 - 21:28
alexxandra pyrageliai su feta labai skaniai atrodo thumbup.gif man feta labai labai patinka, taigi butinai kuria diena ismeginsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2009 01 31, 21:41)
alexxandra pyrageliai su feta labai skaniai atrodo  thumbup.gif man feta labai labai patinka, taigi butinai kuria diena ismeginsiu  thumbup.gif


sie tai tikrai verti pabandymo ax.gif
mum labai patinka blush2.gif
Atsakyti