Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikutes 4u.gif
man siandien isodino tris zirniukus smile.gif
Bijau net judeti, kad nepamesciau smile.gif Gal zinote geru patarimu, ka tureciau stebuklingo dabar padaryti ar suvalgyti, kad tik jiems patiktu pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 28, 17:58)
Sveikutes  4u.gif
man siandien isodino tris zirniukus  smile.gif
Bijau net judeti, kad nepamesciau  smile.gif  Gal zinote geru patarimu, ka tureciau stebuklingo dabar padaryti ar suvalgyti, kad tik jiems patiktu pas mane  smile.gif


Sekmes sekmes tau dideles 4u.gif
deja, bet sekmes recepto neturiu, pati mielai pasinaudociau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 28, 17:58)
Sveikutes  4u.gif
man siandien isodino tris zirniukus  smile.gif
Bijau net judeti, kad nepamesciau  smile.gif  Gal zinote geru patarimu, ka tureciau stebuklingo dabar padaryti ar suvalgyti, kad tik jiems patiktu pas mane  smile.gif

Sekmes tau Daloma 4u.gif Na gal tiesiog pagulinek daugiau,nevargink saves.O tokio receptuko,apie koki tu klausi,turbut nera verysad.gif Kitaip daugiau gal ir nestuke.gif sulauktumeme.Sekmes tau mergyte wub.gif wub.gif Saugok save ir tuos zirniukus 4u.gif
Atsakyti
Daloma, lauksim II
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 28, 15:03)
Tikiu, kaip tavo reikaliukai mirksiukas.gif


Labas, ketvirta diena stimuliuojuosi, kol kas lyg ir viskas gerai smile.gif kartais pakankina įvairios mintys, bet stengiuosi mastyti pozityviai ir tikiuosi stebuklo smile.gif blogas mintis veju šalin. Tai tiek.
Atsakyti
tikiu, didžiulės sėkmės tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 08 28, 20:58)
tikiu, didžiulės sėkmės tau wub.gif


Ačiū Aga smile.gif

Daloma, Renatėle, Gytaute linkiu kantrybės ir žinoma teigiamo rezultato smile.gif Laikykitės mergaitės.
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 28, 17:58)
Gal zinote geru patarimu, ka tureciau stebuklingo dabar padaryti ar suvalgyti, kad tik jiems patiktu pas mane  smile.gif


Pamenu, kaip pavasarį panos krimto ananasus pilnais žandais, sakė, kad padeda implantavimuisi.... ax.gif nežinau, kiek tame tiesos, bet kadangi skanus dalykas, gali bandyt mirksiukas.gif

ir sėkmės, nebepaleisk savo žirniukų wub.gif
Atsakyti
Daloma, Tikiu, sėkmės didžiausios.
Atsakyti
Daloma sekmes.
Tikiu gero strato ir finiso:)
Gytaute kaip tu?
Atsakyti
Sėkmės ir kantrybės Daloma, Renatėle, Gytaute!
Atsakyti
Gytaute, gal jau skelbk naujienas? mirksiukas.gif
Atsakyti