Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 28, 12:38)
Mergaitės, o kai daro punkciją, tai reikalinga visa laisva diena? Aš jau pradedu morališkai ruoštis  ax.gif


Musmiryte, šiap tai geriau būtu laisva diena, vistiek duodama narkozė, o po jos geriau pagulinėti mirksiukas.gif
Isodinimui tai ten su viskuo apie 20 min užtrunka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 28, 11:38)
Mergaitės, o kai daro punkciją, tai reikalinga visa laisva diena? Aš jau pradedu morališkai ruoštis  ax.gif


Aš tai sakyčiau kad taip. Nes vairuot nelabai gali po narkozės, o šiaip "priplaukus". Ilsėtis norėjosi, gulinėti.
Atsakyti
Aišku. Blyn man per metus laiko per daug narkozės bus g.gif Gal vertėtų kažkiek palaukti? O tai jau šiais metais 2 narkozes apturėjau verysad.gif
Atsakyti
Musmiryte, neverta dėl narkozės nukelti planų. aš praėjusiais metais 5 narkozes apturėjau ir nieko...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal jus zynot kartais,ar gali nuo Dipheralino skaudeti zarnyna g.gif Jau kelinta diena prie pilvo negaliu prisiliesti,atrodo,kad po operacijos buciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 28, 13:39)
Sveikos 4u.gif
gal jus zynot kartais,ar gali nuo Dipheralino skaudeti zarnyna g.gif Jau kelinta diena prie pilvo negaliu prisiliesti,atrodo,kad po operacijos buciau g.gif


Man kai naudojau diferiliną taip nebuvo,gal tau su žarnynu kas nors, gal suvalgei ką nors nerego g.gif
Atsakyti
man irgi taip nebuvo. mane tik karštis pildavo ir galvą žiauriai skaudėdavo.
Atsakyti

Tikiu, kaip tavo reikaliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 28, 14:59)
man irgi taip nebuvo. mane tik karštis pildavo ir galvą žiauriai skaudėdavo.

Na tai man tada viskas aisku nuo ko man cia taip blogai doh.gif per daug slyvu privalgiau.As geriu vaistus nuo zarnyno uzdegimo,bet nelabai padeda,uz tai ir prisigalvojau,kad nuo Dipheralino gal man cia .Na tiesiog reiks pakenteti kol viskas praeis verysad.gif
Atsakyti
Daloma, Renatele, kaip jūs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 08 28, 15:33)
Daloma, Renatele, kaip jūs? g.gif

Na man atrodo,kad Dalomai wub.gif isodynimas kazkuria diena turetu jau buti g.gif
Papildyta:

O Renatelei wub.gif isodynimas buvo penktadieni.Laikykim visos kumstukus uz musu mergytes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 28 rugpjūčio 2006 - 15:15
sveikos merginos, turiu klausimeliu keleta ax.gif
Kazkaip visai isgaravo atmintis ir neatsimenu, taikant ivf trumpa schema kiek laiko mazdaug uztrunka nuo gonalio leidimo pradzios iki isodinimo. Taip su tuo laiku striuka, tai planuoju kad tik duokdie viska suspeciau blush2.gif
Atsakyti