Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 15:05)
Mirėja, katukų nieks nekaltina, nes toksoplazmoze galima užsikrėsti ir nuo blogai nuplautų vaisių ir daržovių, ar pasikapsčius darže ir blogai nusiplovus rankas.  blink.gif baisu... tapus  nestuke.gif reiks eiti į inkubatorių gyventi.  doh.gif  lotuliukas.gif

Na aisku jaigu tos uogos ir darzoves bus tu mielu kaciuku apkakotos,tada ir uzsikresim :lotuliukas:geriau tikrai pries valgy nusiplauti g.gif As tai matot augau nuosvam name,tai labai megdavau nulekti i darza ir braskiu pavalgyt is lysves,kad mama nematytu blush2.gif Tai va ir rezultatai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 25 rugpjūčio 2006 - 18:55
QUOTE(Daloma @ 2006 08 25, 20:44)

Nedaugiau  schmoll.gif  išpunktavo tuos pačius šešis. Tik vienoje pusėje buvo tik vienas, o kitoje penki. Tai ta puse ir maudžia.
Iš tų šešių penki pilnai subrendę, tai tikiuosi, kad viskas bus OK  drinks_cheers.gif


Tai turi buti viskas gerai mirksiukas.gif
Sekmes dideles tau 4u.gif
Atsakyti
Svajuke, ir as jau i sarasa... spalio menesiui. Bandysiu savo laime loterijoj... ale bilietuks laaaabai brangus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklausti kada jau rodo kraujo tyrimas nestuke.gif ?
blush2.gif ir kada slapimo testas?
Ar butinai reikia laukti 14 dienu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 08 26, 10:14)
Sveikos,
Norejau paklausti kada jau rodo kraujo tyrimas  nestuke.gif ?
blush2.gif ir kada slapimo testas?
Ar butinai reikia laukti 14 dienu?  ax.gif

o kelinta tau dienelė po įsodinimo primink?

aš HCG dariau 9dieną, tai jau rodė, kad nieko nėra, na bet manau geriausia darytis kokia 12dienų po įsodinimo HCG, na o su tais testukais visokios nesamonės būna, tai ašnelabai pasitikiu
Papildyta:
QUOTE(Babulka @ 2006 08 26, 00:11)
Svajuke, ir as jau i sarasa... spalio menesiui. Bandysiu savo laime loterijoj... ale bilietuks laaaabai brangus  mirksiukas.gif

labai tikiuosi ir to linkiu, kad bilietas būtų laimingas,t.y. su nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 08 26, 11:14)
Norejau paklausti kada jau rodo kraujo tyrimas  nestuke.gif ?
blush2.gif ir kada slapimo testas?
Ar butinai reikia laukti 14 dienu?  ax.gif


normaliai kraujo testas pradeda rodyti nuo 8dienos, bet po apvaisinimo procedurų - ne anksčiau 12d, nes iki tol testas bus teigiamas, bet rodys vaistų liekanas
Atsakyti
[quote=paiduke,2006 08 26, 11:24]
o kelinta tau dienelė po įsodinimo primink?

Man dar tik 8 diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2006 08 26, 10:24)
normaliai kraujo testas pradeda rodyti nuo 8dienos, bet po apvaisinimo procedurų - ne anksčiau 12d, nes iki tol testas bus teigiamas, bet rodys vaistų liekanas

vaistų liekanos dingsta per 12d. o vaistai leidžiami dar prieš punkciją, nu kartais dar po procedūros, taigi atsiskaičiuoji 12d ir jau galima būtų kaip ir daryti, bet dažniausiai tai būna dar tik kokia 8diena po įsodinimo, tai skubėti nereiktų, palaukti bent jau 10d.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 08 26, 11:30)
vaistų liekanos dingsta per 12d. o vaistai leidžiami dar prieš punkciją, nu kartais dar po procedūros, taigi atsiskaičiuoji 12d ir jau galima būtų kaip ir daryti, bet dažniausiai tai būna dar tik kokia 8diena po įsodinimo, tai skubėti nereiktų, palaukti bent jau 10d.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 25, 18:45)
Tada nieko nesuprantu. Negali būti kad man haliucinacijos... Turbūt tiesiog - "sekasi".


AIDS centre tikrai reikia palaukti, kol surinks daugiau tyrimų, nes kitaip neapsimoka "gadinti" reagentų. Ištikro, tai sėkmės dalykas, priklausomai nuo to, kiek jau turi pririnkę kraujo ax.gif Aš irgi gal 2 savaites laukiau, nes niekaip klientų neatsirado.
Atsakyti
Daloma, sėkmės 4u.gif
Papildyta:
Renatele,linkiu, kad pasisektų ir taptum nestuke.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kai daro punkciją, tai reikalinga visa laisva diena? Aš jau pradedu morališkai ruoštis ax.gif
Atsakyti