Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 17:40)
As nesityriau del raudoniukes blush2.gif


O mane U nuo visko istyre, ir nuo raudoniukes blush2.gif
Papildyta:
Dar spyriojausi, galvojau - mamos paklausiu, bet U pasake, kad reikia. Jei buciau nesirgusi, butu liepe man pasiskiepyti ir laukti 3 men....
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 08 25, 17:04)
O mane U nuo visko istyre, ir nuo raudoniukes  blush2.gif
Papildyta:
Dar spyriojausi, galvojau - mamos paklausiu, bet U pasake, kad reikia. Jei buciau nesirgusi, butu liepe man pasiskiepyti ir laukti 3 men....


Tai viskas tvarkoj - "pagal protokola" taip ir turi buti. Tiesiog visi mane gyde gydytojai apie tai pamirso, o as ir nesiroviau tirtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 18:14)
Tai viskas tvarkoj - "pagal protokola" taip ir turi buti. Tiesiog visi mane gyde gydytojai apie tai pamirso, o as ir nesiroviau tirtis ax.gif


Tai gal U irgi tave istyre? nes nuo visko tiria pradzioje. Man atrodo, kad tave istyre, nemanau, kad pamirso wub.gif
Atsakyti
aš manau, kad U pamanė, jok Daiva jau seniausiai dėl to išsityrus, jai net nekilo noras siūlyti, juk visgi nemažai mūsų Daivulė jau kelelio buvo nuėjusi leliuko link wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 25, 16:30)
Aš tai čia kitą istoriją turiu - kadangi visvien galvoju apie antrą IVF, tai sumąsčiau, kad bent porą mėnesių gyvensim "natūraliai", o tuo tarpu reik dėl raudoniukės tyrimus pasidaryt. Nes nėra duomenų kad sirgus esu  unsure.gif Jei ką - staigiai pasiskiepiju ir 3 mėnesius saugausi.
Ir ką, nuvarau į AIDS centrą, anie paima kraują ir pinigus. Ir tada pasako, kad atsakymas bus... už 3 savaičių.
Cool. Tai nei man kontraceptikus gerti dabar nei "natūraliai" su vyru bendraut. Pikta.  schmoll.gif


Na nieko sau blink.gif Aš AIDS centre pridaviau kraują penkt. po pietų, tai atsakymas buvo pirmadienį po pietų. Kodėl čia taip pasikeitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 08 25, 17:25)
aš manau, kad U pamanė, jok Daiva jau seniausiai dėl to išsityrus, jai net nekilo noras siūlyti, juk visgi nemažai mūsų Daivulė jau kelelio buvo nuėjusi leliuko link  wub.gif



As irgi taip manau smile.gif Nes pas U. atejau jau po keliu IUI ir net IVF, tai jai matyt ne mintis nekilo, kad man kazkokie tyrimai nedaryti. As VK is viso nieko nebesityriau, is karto keliavau prie IVF.
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 08 25, 16:46)
Na nieko sau blink.gif Aš AIDS centre pridaviau kraują penkt. po pietų, tai atsakymas buvo pirmadienį po pietų. Kodėl čia taip pasikeitė g.gif


Būtent dėl raudoniukės? Man pasakė, kad "tyrimas retas, todėl reikia surinkti kelias, lia lia lia, gal paskambinkit po dviejų savaičių, gal jau bus". blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 25, 18:34)
Būtent dėl raudoniukės? Man pasakė, kad "tyrimas retas, todėl reikia surinkti kelias, lia lia lia, gal paskambinkit po dviejų savaičių, gal jau bus".  blink.gif


Ugu. Atbėgau prieš pat uždarymą, su ašarom maldavau kad paimtų. Dar pasakė kad atsakymo ilgai laukt teks- iki pimadienio.
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 08 25, 17:41)
Ugu. Atbėgau prieš pat uždarymą, su ašarom maldavau kad paimtų. Dar pasakė kad atsakymo ilgai laukt teks- iki pimadienio.


Tada nieko nesuprantu. Negali būti kad man haliucinacijos... Turbūt tiesiog - "sekasi".
Atsakyti
Sveikos, siandien grįžau po punkcijos procedūros. Labai maudžia pilvo apačią, labiausiai tą šoną iš kurio ištraukė daugiau folikulų. Gydytoja nieko nesakė, kad skaudės todėl nežinau ar taip turi būti verysad.gif
Gal kuri žinote, ar tai normalu ir kiek laiko taip gali skaudėti ?
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 25, 19:11)
Sveikos, siandien grįžau po punkcijos procedūros. Labai maudžia pilvo apačią, labiausiai tą šoną iš kurio ištraukė daugiau folikulų. Gydytoja nieko nesakė, kad skaudės todėl nežinau ar taip turi būti  verysad.gif
Gal kuri žinote, ar tai normalu ir kiek laiko taip gali skaudėti ?


Tikrai normalu. Gali net kelias dieneles skaudeti smile.gif Tai kaip suprantu ispunkitavo daugiau nei tikejaisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu ispunkitavo daugiau nei tikejaisi? mirksiukas.gif

Nedaugiau schmoll.gif išpunktavo tuos pačius šešis. Tik vienoje pusėje buvo tik vienas, o kitoje penki. Tai ta puse ir maudžia.
Iš tų šešių penki pilnai subrendę, tai tikiuosi, kad viskas bus OK drinks_cheers.gif
Atsakyti