Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Chiara lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu as tave myliu mergyt biggrin.gif turiu ir as mazumele problemu su danciu...ka gydausi ka nesigydau, ale tokios pat mintys mane jau pries 1 IVF'a kamavo..visu ishsiklausinejau, ale visi tik pasijuoke. Be abejones jeigu supuliave puse zhandikaulio, temperatura nuo to ir t.t. gal tada ir kas trukdytu..ale jeigu tep ner..tai ...tai ir lieka tik hipotetinemis prielaidomis biggrin.gif biggrin.gif mua tongue.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 08 25, 13:44)
Nu, pasidalinsiu mintimis, kaip Euromergele, tik hipotetinemis smile.gif
Pernai gyde kruminio danties sakni - surado pulinuka....................


Papildyta:
kaip cia pasakius, svajuke, smile.gif svarbiausia - pozhiuris biggrin.gif man tai nekankina..tik bakst..ir viskas biggrin.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 14:38)
ko tais ta gydytoja tave, euromergele, kankina su tokiu dideliu kiekiu badymųsi.  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 25, 14:30)
Merginos gal kuri naudojote slopinimui ( SUPRECURE ) gyd. sakė kad jo poveikis yra švelnesnis ir jo dozę priešingainei diferilino galima koreguoti.


Devina, aš naudojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Gytaute uz palaikyma biggrin.gif

QUOTE(Gytautė @ 2006 08 25, 14:39)
Istikruju geriau neeksperimentuoti  ax.gif
........
Sekmes dideles!!!!!

Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 25, 15:04)
Nu iseina,kad taip g.gif kazin ar yra kam taip buve g.gif Man tai pirmas IVF,tai as nelabai dar gaudausi doh.gif



Man buvo panasi schema, bet stimuliuotis pradejau kazkur po 8 dienu kai buvau susileidusi diphe.., o buvo kazkur 4-5 ciklo diena ax.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif

Baikit ant kačių varyt: ir katės, ir žmonės toksaplazmoze užsikrečia vienodai: nuo žalios užkrestos mėsos. Nuo katės galima užsikrėsti taip: suvalgius kelių dienų senumo jos kakutį (šviežias netinka schmoll.gif ). Jei katė serga ypač sunkiai (tada nepastebėt kad jai bloga šansų nėra), kažkiek tas virusiukas išsiskiria su jos ašarom. Nu nelaižykit savo katės, i vsio. O nėštukės žalios mėsos neturėtų valgyt ir rankas plautis, o tai lengva kaltint nekaltą gyvunėlį... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 25 rugpjūčio 2006 - 14:13
Mirėja, katukų nieks nekaltina, nes toksoplazmoze galima užsikrėsti ir nuo blogai nuplautų vaisių ir daržovių, ar pasikapsčius darže ir blogai nusiplovus rankas. blink.gif baisu... tapus nestuke.gif reiks eiti į inkubatorių gyventi. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl inkubatoriaus tai jau tikrai. Man tai labai keista kad kažkas pastoja nuturaliai blink.gif ir be problemų išnėšioja ir pagimdo. Kai pastaitai kokios problemos būna pasidaro keista kaip žmonyja dar neišmirė blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 08 25, 13:56)
cray.gif  cray.gif  cray.gif

Baikit ant kačių varyt: ir katės, ir žmonės toksaplazmoze užsikrečia vienodai: nuo žalios užkrestos mėsos. Nuo katės galima užsikrėsti taip: suvalgius kelių dienų senumo jos kakutį (šviežias netinka  schmoll.gif ). Jei katė serga ypač sunkiai (tada nepastebėt kad jai bloga šansų nėra), kažkiek tas virusiukas išsiskiria su jos ašarom. Nu nelaižykit savo katės, i vsio. O nėštukės žalios mėsos neturėtų valgyt ir rankas plautis, o tai lengva kaltint nekaltą gyvunėlį...  verysad.gif


Mirėja, o kodėl tada draužia nėščioms valyti katės WC (nugi nieks tų kakučių nevalgo jei sveiko proto aišku biggrin.gif )? Arba bent jau prigrąsina kad su pirštinėm... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 25, 15:27)
Mirėja, o kodėl tada draužia nėščioms valyti katės WC (nugi nieks tų kakučių nevalgo jei sveiko proto aišku  biggrin.gif )? Arba bent jau prigrąsina kad su pirštinėm...  g.gif


Na, aš pvz. katės kraigo PILNAI nekeičiu kasdien, tik išmetu dalį. Taigi tikimybė, kad kakučio gabaliukas ten "užsibus" kelias dienas yra, ypač kai katės tualetai dažnai laikomi šiltose, driegnose vietose: tualete ar vonioje, jis gali tapti pavojingu. Kraigo RANKOM aš neliečiu, yra specialūs samčiukai, jei dar naudoji pirštinės ar tiesiog nusiplauni rankas su muilu, užsikriest neįmanoma. Bet tai aš sakyčiau daugiau atsargumo priemonė. Tikimybė užsikriest kitais keliais daug-daug didesnė. Net dėl tų pačių kačių: jei nestuke.gif kapstosi žemėje sode, ji gali užsikrest nuo svetimos sergančios katės kuri pieš kelias dienas ten pakakojo. Na, bet vėl gi, galima išsiplaut rankas, o jei "pamiršti", tai katė nekalta. Kai aš norėjau tirti savo katę dėl toksoplazmozes veterinorius pirma juokesi, o paskui paaiškino, kad tai yra prietaras kaip juodos katės. Juk negalima neigti, kad tą dieną kai pamatysi juodą katę tikimybė kad tau kas nors nutiks nėra nulinė.

Jei turi katę visada galima ją ištirt, o paskui nešert žalia mėsa ir neleist į lauką bent jau tuos nestuke.gif mėnesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 25 rugpjūčio 2006 - 15:00
Aš tai čia kitą istoriją turiu - kadangi visvien galvoju apie antrą IVF, tai sumąsčiau, kad bent porą mėnesių gyvensim "natūraliai", o tuo tarpu reik dėl raudoniukės tyrimus pasidaryt. Nes nėra duomenų kad sirgus esu unsure.gif Jei ką - staigiai pasiskiepiju ir 3 mėnesius saugausi.
Ir ką, nuvarau į AIDS centrą, anie paima kraują ir pinigus. Ir tada pasako, kad atsakymas bus... už 3 savaičių.
Cool. Tai nei man kontraceptikus gerti dabar nei "natūraliai" su vyru bendraut. Pikta. schmoll.gif
Atsakyti
As nesityriau del raudoniukes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 25, 16:30)
Aš tai čia kitą istoriją turiu - kadangi visvien galvoju apie antrą IVF, tai sumąsčiau, kad bent porą mėnesių gyvensim "natūraliai", o tuo tarpu reik dėl raudoniukės tyrimus pasidaryt. Nes nėra duomenų kad sirgus esu  unsure.gif Jei ką - staigiai pasiskiepiju ir 3 mėnesius saugausi.
Ir ką, nuvarau į AIDS centrą, anie paima kraują ir pinigus. Ir tada pasako, kad atsakymas bus... už 3 savaičių.
Cool. Tai nei man kontraceptikus gerti dabar nei "natūraliai" su vyru bendraut. Pikta.  schmoll.gif

nu ir nesamonė doh.gif aš santariškėse pridaviau, tai atsakymas buvo sekančią dieną
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 16:40)
As nesityriau del raudoniukes blush2.gif

aš tai dar pernai, ar užpernai lotuliukas.gif pasiskiepijau, nes mama sakė, kad kažkuri iš mūsų su sese tikrai nesirgusi, iškarto skiepijausi net nesityrus
o prieš IVF kai buvo rasta toksoplozmozė, tai Marcinkutė liepė ir raudoniukės antikūnus išsitikrti, kad ir esu pasiskiepijus, taigi viskas gerai, reiškia suveikė skiepas, arba buvau jau sirgusi, arba ir tas ir tas rolleyes.gif
Atsakyti