Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(kristutex @ 2006 09 14, 11:06)
Butinai paliksim ,ta sekminga galimybe,bet va jaigu tu jos neisnaudosi,tai bus su tavimi jau tada atskira kalba mirksiukas.gif

naudosiu naudosiu pioneer.gif , tik palikit. ax.gif
Atsakyti
[quote=svajukė,2006 09 14, 09:55]
Chiara, linkiu pati žinai ko. 4u.gif wub.gif


Na, su n-tuoju kartu vilciu jokiu nebededu.
Visgi nuotaika gera, itariu kas po nesekmes vel bus. Vel kelis menesius is depresijos krapstysiuosi.
Atsakyti
Chiara, svarbiausia, kad dabar nuotaika gera, o po to jau kaip bus taip bus. linkiu geriausio. wub.gif gi turi ir mus sėkmė aplankyti, kiek gi galime mes čia senbuviauti. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 14 rugsėjo 2006 - 10:51
kristutex, as nelabai galiu pakomentuot ka tas estradiolis reiskia ir kokia itaka daro (kokis tai hormonas kaip suprantu, prie hiperstimuliacijos buna ar pries..ar dar kas..nezinau, kas gal pakomentuos)...bet jis ir pas mane buvo uzkiles...prodecura del to atidejo 3 dienom berods, kas diena dariausi tyrimus laukdama kol jis nukris....kazi kaip kitoms merginoms su padidejusiu E2 pries punkcija....atidedavo punkcija ar ne?


QUOTE(kristutex @ 2006 09 13, 22:47)
nelabai suprantu,ka tas estradiolis E2 reiskia ir kokia itaka jis daro g.gif  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 14, 12:53)
kristutex, as nelabai galiu pakomentuot ka tas estradiolis reiskia ir kokia itaka daro (kokis tai hormonas kaip suprantu, prie hiperstimuliacijos buna ar pries..ar dar kas..nezinau, kas gal pakomentuos)...bet jis ir pas mane buvo uzkiles...prodecura del to atidejo 3 dienom berods, kas diena dariausi tyrimus laukdama kol jis nukris....kazi kaip kitoms merginoms su padidejusiu E2 pries punkcija....atidedavo punkcija ar ne?



Idomu, man ish vis jokio kraujo tyrimo nedare, numate punkcija ir vsio. Cia visoms daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 09 14, 13:02)
Idomu, man ish vis jokio kraujo tyrimo nedare, numate punkcija ir vsio. Cia visoms daro? g.gif

ne visoms daro. g.gif berods daro tik kai taikoma trumpa schema su cetrotaidu. kai man darė su diferelinu, tai nei karto netikrino estradiolio kiekio. g.gif o dėl ilgos schemos tai nežinau.
Atsakyti
estradiolis pakyla tuomet, kai "auga" daug folikulu
nereguliuojamas.
man visos kiausialastes susinaikino per sita ...pyyypt...
jis parodo galima hyperstimuliacija
taciau nepergyvenk, jei jis normos ribose tai dar geriau
sekmes ir tikejimo!!
Atsakyti
nu svajuke, mano buvo ilga schema (su diferelinu) ir man tikrai dare hormonu tyrimus smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 14, 13:06)
ne visoms daro.  g.gif berods daro tik kai taikoma trumpa schema su cetrotaidu.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 14, 15:24)
nu svajuke, mano buvo ilga schema (su diferelinu) ir man tikrai dare hormonu tyrimus smile.gif

man irgi buvo kažkada seniai seniai ilga schema ir netyrė E2. bet šiaisp man rodos U nemėgėja jo tirti, nes vis tiek nieko pakeisti negalima. tai dėl to ir nesiperina.
Atsakyti
tiesa sakant kaip RositaK sake, kad estradiolis uzkyla (beje paraleliai ir liutenizuojantis kazkoks hormonas, LH taip iseina krenta jeigu E2 auga) ir jis nereguliuojamas..tiesiog gal ne visi gydytojai vienodai zinoma, bet man lauke kelias dienas kol jis nukris...pries savo starta as vel su gydytoja kalbejau..sake anksciau nebuvo gaklima nieko padaryti..bet dabar jie gavo kazkokiu nauju vaistu, kurie ten atseit padeda jam neuzkilti.....bus matyt...


jeigu cia kas nors arciau medicinos rast neatitikimu ar klaidu, prasau pasakykit..nes as, kaip paciente galiu buti ir neteisi kazkur..... be tikiuosi kad neklystu


QUOTE(svajukė @ 2006 09 14, 15:24)
man irgi buvo kažkada seniai seniai ilga schema ir netyrė E2. bet šiaisp man rodos U nemėgėja jo tirti, nes vis tiek nieko pakeisti negalima. tai dėl to ir nesiperina.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 14, 15:28)
tiesa sakant kaip RositaK sake, kad estradiolis uzkyla (beje paraleliai ir liutenizuojantis kazkoks hormonas, LH taip iseina krenta jeigu E2 auga) ir jis nereguliuojamas..tiesiog gal ne visi gydytojai vienodai zinoma, bet man lauke kelias dienas kol jis nukris...pries savo starta as vel su gydytoja kalbejau..sake anksciau nebuvo gaklima nieko padaryti..bet dabar jie gavo kazkokiu nauju vaistu, kurie ten atseit padeda jam neuzkilti.....bus matyt...

o kas per tokie nauji vaistai? g.gif kiek žinau Luveris tai kaip ir nenaujas, tik jis nepamenu ką mažina, LH ar E2. painelynė su tais hormonais, geriau gal iš vis nesigilinti per daug. cool.gif
Atsakyti
Luveris. Ir jis veikia LH.
Atsakyti