Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=kristutex,2006 09 13, 11:45]
[quote=renatele,2006 09 13, 10:43]
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Man penktadieni punkcija doh.gif Priaugo 20 folikulu,tai labai bijau,kad hiperstimuliacijos nebutu g.gif Vakar nebeleidau Gonalio,nes padare kraujo tyrima,tai sake daktaras kazko labai daug g.gif ,todel liepe nebesileisti.Bijau labai scare.gif bijau.gif
[/quote]
Oi kaip linkiu sekmes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nenuvilk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 09 13, 20:31)
Oi kaip linkiu sekmes tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Nenuvilk mirksiukas.gif


Visoms sekmes, laikau kumstukus!
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 13, 12:53)
estradiolis E2,tas "kažkas"

Paiduke,gal gali man daugiau ka pakomentuoti,as nelabai suprantu,ka tas estradiolis E2 reiskia ir kokia itaka jis daro g.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal žinote, kas vyksta per slopinimą organizme? Ar galima kokio alkoholio ar ne? blush2.gif Nes aš jau nieko neatsimenu iš praeito karto, nors man niekas ir neaiškino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 09 14, 10:09)
Gal žinote, kas vyksta per slopinimą organizme? Ar galima kokio alkoholio ar ne? blush2.gif Nes aš jau nieko neatsimenu iš praeito karto, nors man niekas ir neaiškino  lotuliukas.gif


Patrija wub.gif
žiūrint kokiais kiekiais, jei iki žemės graibymo - tai nono.gif , o jei pusė taurės gero vyniuko - tai, man atrodo, nieko tokio g.gif
O per slopinimą - tai slopinama kiaušidžių veikla, kad pailsėtų kiaušidės, kad po to skatinant, vienodžiau augtų folikulai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 09 14, 08:32)
Patrija wub.gif
žiūrint kokiais kiekiais, jei iki žemės graibymo - tai nono.gif , o jei pusė taurės gero vyniuko - tai, man atrodo, nieko tokio g.gif
O per slopinimą - tai slopinama kiaušidžių veikla, kad pailsėtų kiaušidės, kad po to skatinant,  vienodžiau augtų folikulai bigsmile.gif

Dėkui wub.gif Man viena ginekologė(paprasta), aiškino, kad IVF metu organizmas nusodinamas iki visiško nulio, atseit. g.gif Tai galvoju kuriuo čia momentu vyksta tai, ar per slopinimą, ar po to ir kaip kaip tuo metu save prižiūrėti. Įprastai gyventi, ar ko nors nedaryti g.gif Vienu žodžiu klausimų turiu daug klausimų, tik nėra ko klausti. Kažkaip šį kartą noriu žinoti, kas tuo metu vyksta su organizmu. doh.gif
Atsakyti
Jau tos kai kurios gydytojos bigsmile.gif Kartais atrodo, kad net veterinarijos nesimoke, ne tik kad medicinos.
Pernai dariausi 2 IUI, 4 IVF, visa ta laika geriau dexamed (t.y. imuniteta silpninancius vaistus). Tai net slogos nebuvau susigavusi.
Su savo gydytoja nutareme, kad tai - visu masazu, vitaminu, sulciu ir apskritai sveikesnio gyvenimo budo pasekme.
Atsakyti
Chiara, kaip tu laikais? ar jau pradėjai aktyvius veiksmus? 4u.gif
Atsakyti
Stai ta sekunde ir pagavai smile.gif
Su MB dar karta ikvepeme oro, sekunde galutinai pasvarsteme ax.gif
Pradedu, jeigu cistos neliko.
Atsakyti
Visoms dideliausios sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 09 14, 10:41)
Stai ta sekunde ir pagavai smile.gif
Su MB dar karta ikvepeme oro, sekunde galutinai pasvarsteme  ax.gif
Pradedu, jeigu cistos neliko.

Chiara, linkiu pati žinai ko. 4u.gif wub.gif

mergaitės, darbuokitės ir nėštėkit visos kuo greičiau. 4u.gif na, man tik vieną sėkmingą galimybę šiems metams tik palikit... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 14, 10:55)
Chiara, linkiu pati žinai ko.  4u.gif  wub.gif

mergaitės, darbuokitės ir nėštėkit visos kuo greičiau.  4u.gif na, man tik vieną sėkmingą galimybę šiems metams tik palikit...  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Butinai paliksim ,ta sekminga galimybe,bet va jaigu tu jos neisnaudosi,tai bus su tavimi jau tada atskira kalba mirksiukas.gif
Atsakyti