Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

tai taip kristutex, as gi nieko nesakau kad tylekim visos smile.gif tiesiog vienos labiau trizniuoja, kitos maziau smile.gif vienos pirma karta daro ir visko bijo..kitos jau ne pirma..ir nieko nebijo wink.gif as tiesiog atsakiau ir PETI mintis apie tylejima smile.gif ir atsakiau apie save smile.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 13, 12:23)
tai taip kristutex, as gi nieko nesakau kad tylekim visos smile.gif tiesiog vienos labiau trizniuoja, kitos maziau smile.gif vienos pirma karta daro ir visko bijo..kitos jau ne pirma..ir nieko nebijo wink.gif as tiesiog atsakiau ir PETI mintis apie tylejima smile.gif ir atsakiau apie save smile.gif

Euromergele wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Renatele wub.gif svarbu,kad butu nestuke.gif rezultatas,juk tam uztenka ir vieno,bet sekmingo embrionuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 13, 12:07)
Ten kazko labai daug buvo,bet kadangi man daktaras skambino pats ir dar rusiskai kalbejo,tai nelabai drysau jo klausineti smulkmenu blush2.gif

estradiolis E2,tas "kažkas"
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 09 13, 11:17)
Renatėle, galima kad ir kitame cikle smile.gif
Kažko neužfiksavau, o kaip Tavo "nesnaigutinis" IVF?

Devina, kaip Tu laikaisi?

Kuo daugiau merginų "veiksme", tuo tylesnis šis forumas g.gif Visos davė tylėjimo įžadus g.gif  kad tik būtų į naudą wub.gif


Sveikute Peti, aš šiandien po punkcijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 09 13, 16:39)
Sveikute Peti, aš šiandien po punkcijos mirksiukas.gif

devina, gerų rezultatų. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 13, 16:52)
devina, gerų rezultatų.  thumbup.gif  thumbup.gif


Labai ačiu Svajuke 4u.gif
Gerų rezultatų visoms startuojančioms mirksiukas.gif
Atsakyti
Devina,sėkmės wub.gif
Atsakyti
Darla, dar kartą labai gaila dėl tavęs verysad.gif . Jau prisikaupiau... cry.gif .
Laikykis wub.gif .
Atsakyti
visoms startuojančioms ir belaukiančioms dedelės sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Devina, kad ji būtų paskutinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2006 09 13, 17:50)
Darla, dar kartą labai gaila dėl tavęs  verysad.gif . Jau prisikaupiau...  cry.gif .
Laikykis  wub.gif .


Laikausi visų JŪSŲ dėka wub.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės už gerus žodelius, tikėkimės kad taip ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti