Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(redute @ 2006 09 12, 16:19)
Ale kox mano horoskopas shiam menesiui blogas  doh.gif 


o tai kaip gali būt geras, jei ruošies prisidirbt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 12, 16:52)
Pas mano tevus vakar ant namo stogo gandras vaiksciojo lotuliukas.gif nors jie gyvena mieste,bet mat jis vistiek atskrydo.Sesuo skambino,is juoko mire,nes visos kaimynkos suleke klausti kas cia vaiku laukia lotuliukas.gif Tai gal sakau man cia koks pranasas buvo clap.gif  g.gif



Keista, kad gandrai taip velai, jie jau kaip ir terejo buti kelioneje. g.gif

Pas mane shia vasara gandrai beveik ant pievos gyveno (varliaudavo), ryte kelią uztverdavo ir ka...ogi nieko kol kas. Paerzino tongue.gif

Aishku Kristutex linkiu, kad tau taip nebutu ir, kad tai butu tikras zenklas nestuke.gif

Papildyta:
QUOTE(Tesoraite @ 2006 09 12, 21:39)
o tai kaip gali būt geras, jei ruošies prisidirbt  lotuliukas.gif


prajuokinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Vyrux thumbup.gif sveikinu

Zizi wub.gif

O as jau galvoju apie snaigutes:)
Kiek rekomenduojama po IVF palauk iki snaiguciu???
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 09 13, 11:43)
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif 

O as jau galvoju apie snaigutes:)
Kiek rekomenduojama po IVF palauk iki snaiguciu???



Renatėle, galima kad ir kitame cikle smile.gif
Kažko neužfiksavau, o kaip Tavo "nesnaigutinis" IVF?

Devina, kaip Tu laikaisi?

Kuo daugiau merginų "veiksme", tuo tylesnis šis forumas g.gif Visos davė tylėjimo įžadus g.gif kad tik būtų į naudą wub.gif


Atsakyti
[quote=renatele,2006 09 13, 10:43]
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Man penktadieni punkcija doh.gif Priaugo 20 folikulu,tai labai bijau,kad hiperstimuliacijos nebutu g.gif Vakar nebeleidau Gonalio,nes padare kraujo tyrima,tai sake daktaras kazko labai daug g.gif ,todel liepe nebesileisti.Bijau labai scare.gif bijau.gif
Atsakyti
[quote=kristutex,2006 09 13, 11:45]
[quote=renatele,2006 09 13, 10:43]
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Man penktadieni punkcija doh.gif Priaugo 20 folikulu,tai labai bijau,kad hiperstimuliacijos nebutu g.gif Vakar nebeleidau Gonalio,nes padare kraujo tyrima,tai sake daktaras kazko labai daug g.gif ,todel liepe nebesileisti.Bijau labai scare.gif bijau.gif
[/quote]

Nedaug liko daug iki penktadinio, tikiuosi viskas tau bus gerai. wub.gif Man buvo 17 folikulu ir nebuvo jokios hiperstimuliacijos, aishku, cia gal visoms skirtingai.

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
[quote=kristutex,2006 09 13, 12:45]
[quote=renatele,2006 09 13, 10:43]
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Man penktadieni punkcija doh.gif Priaugo 20 folikulu,tai labai bijau,kad hiperstimuliacijos nebutu g.gif Vakar nebeleidau Gonalio,nes padare kraujo tyrima,tai sake daktaras kazko labai daug g.gif ,todel liepe nebesileisti.Bijau labai scare.gif bijau.gif
[/quote]
Kristutex, nusiramink, viskas bus gerai wub.gif Kuo daugiau folikulų, tuo didesnis pasirinkimas thumbup.gif

Sėkmės penktadienį wub.gif
Atsakyti
[quote=kristutex,2006 09 13, 11:45]
[quote=renatele,2006 09 13, 10:43]
Redute, Leta,Kristutex, Tikiu 4u.gif

Man penktadieni punkcija doh.gif Priaugo 20 folikulu,tai labai bijau,kad hiperstimuliacijos nebutu g.gif Vakar nebeleidau Gonalio,nes padare kraujo tyrima,tai sake daktaras kazko labai daug g.gif ,todel liepe nebesileisti.Bijau labai scare.gif bijau.gif
[/quote]

Sveikutė, Kristeliux, nebijok tu tos hiperstimuliacijos, jos visai gali ir nebūti. Man išpunktavo net 31 folikulą ir nejaučiau jokios hiperstimuliacijos.

Laikykis ir nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 09 13, 11:57)
Sveikutė, Kristeliux, nebijok tu tos hiperstimuliacijos, jos visai gali ir nebūti. Man išpunktavo net 31 folikulą ir nejaučiau jokios hiperstimuliacijos.

Laikykis ir nebijok  mirksiukas.gif

Ohohooo doh.gif Dar negirdejau,kad tiek folikulu kam isaugtu.Na tada as rami bigsmile.gif Tai kiek Tikiu uzsalde snaiguciu g.gif Gal tu kartais numanai koki ten kraujo tyrima man galejo daryti,pries ovitrellio leidimasi g.gif Ten kazko labai daug buvo,bet kadangi man daktaras skambino pats ir dar rusiskai kalbejo,tai nelabai drysau jo klausineti smulkmenu blush2.gif
Atsakyti
Na as tai nedaviau tylos izhadu...tiesiog ner ka pasakyti ir tiek...visos ta pati darom, vaistai, punkcija, narkoze, isodinimas...vienos kasdien nerimauja ir apie tai rasho..kitos nesuka sau galvos ir laukia rezultato smile.gif

QUOTE(PETI @ 2006 09 13, 11:17)
Visos davė tylėjimo įžadus g.gif  kad tik būtų į naudą wub.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 13, 12:11)
Na as tai nedaviau tylos izhadu...tiesiog ner ka pasakyti ir tiek...visos ta pati darom, vaistai, punkcija, narkoze, isodinimas...vienos kasdien nerimauja ir apie tai rasho..kitos nesuka sau galvos ir laukia rezultato smile.gif

Euromergele 4u.gif ,juk tam ir yra tas forumas,kad bendrautume,dalintumemes savo isgyvenimais,kad pasidalintumeme savo patirtimi ,jaigu kam kyla kokiu klausimu wub.gif wub.gif
Atsakyti

euromergele wub.gif sekmes

Kristutex saunus rezultatai 4u.gif laikykis smile.gif

Tikiu tu pavarei:) 31 bigsmile.gif Ir visi geri buvo? O kiek apsivaisino?

As dabar galvoju kad su mano stimuliacija kazkas ne taip buvo g.gif Galejo ir pas mane daugiau but o dabar tik 6.
Niekaip nesuprantu nes man nuo clostibegito per IUI po 6 budavo, o dabar se kad nori gonalis ir vel ti 6 g.gif g.gif

Atsakyti