Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 09 12, 16:26)


Mergaites, jei neklystu, Zizi pries SM sudurniavima rase, kad jai mmm parejo.... g.gif

jo aš ir mačiau kaip Zizi buvo parašiusi, kad gal jau ir nereiks kartoti nes teplioja
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 12, 16:26)
Redute, pagal horoskopa mergelems visi sie metai klaikus, na dar nepagimdziau, bet man jau didzioji metu dalis labai net laiminga biggrin.gif


Nu vat, gal ir man suveiks atvirkshtinis variantas smile.gif
Atsakyti
gaila dėl Zizi. nors IVF'o skyrelyje neradau jos tokios žinutės. g.gif

Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 12, 16:32)
gaila dėl Zizi. nors IVF'o skyrelyje neradau jos tokios žinutės.  g.gif


kai kurios zinutes po SM luzimo dingo...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 12, 16:26)
Svajuke, jau labai greitai paaiskes, kada galesi startuoti - pakentek dar truputuka mirksiukas.gif

Daivut, iš tiesų susiparinau dėl to, kad jau turėjau realią galimybę startuoti, bet situacija susiklostė taip, kad ta galimybė staiga dingo. tai ir sudepresavau. gi žinot kaip būnai kai įsijauti į kažką labai labai, o po staiga to kažko nebetenki ir tada lieki liaudiškai tariant kaip šlapiu maišu trenkta. lotuliukas.gif lotuliukas.gif ai, bet bus dar tų galimybių.

maniškis kitą ketvirtadienį irgi išvaro, tai jau aš pasiruošusi drinks_cheers.gif iki nukritimo. tik kad žiū nelabai bus su kuo, nes kompanijoje praktiškai vien nestuke.gif arba begaudančios. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 12 rugsėjo 2006 - 15:39
Na ir aš jau startuoju thumbup.gif
Tokia pati schema kaip ir pavasarį. Tikimės pakartotino gero užkibimo ir dar sėkmingesnio nėštumo mirksiukas.gif

Visoms pradedančioms ir jau laukiančioms didžiulės sėkmės 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 09 12, 16:37)
Na ir aš jau startuoju  thumbup.gif 
Tokia pati schema kaip ir pavasarį. Tikimės pakartotino gero užkibimo ir dar sėkmingesnio nėštumo  mirksiukas.gif


Tai jau buk maloni imk ir pastok si karta biggrin.gif wub.gif

Svajuke, nu maza kas - as save tokiais atvejais guodziu, kad nieko nebuna be reikalo...shudina paguoda aisku doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
remiantis vieno psichoterapeuto zhodzhiais...kenciam mes todel..kad turim praeiti..dazhnai skaudzia praeiti smile.gif jeigu ta skaudzia praeiti pamirshtumem..butumem kurkas laimingesni smile.gif vat.....tokios tad mintys mano shiandien biggrin.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 12, 16:36)
susiparinau dėl to, kad jau turėjau realią galimybę startuoti

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 12, 16:42)
Svajuke, nu maza kas - as save tokiais atvejais guodziu, kad nieko nebuna be reikalo...shudina paguoda aisku doh.gif  lotuliukas.gif

tai kad žinok ir aš save taip guodžiu. vat dar ir Euromergelė gerą terapiją padaro ir vėl viskas thumbup.gif .

Redute, Leta, sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Tikrai mergynos, Zizi tu nelabuju mm sulauke bash.gif
Pas mano tevus vakar ant namo stogo gandras vaiksciojo lotuliukas.gif nors jie gyvena mieste,bet mat jis vistiek atskrydo.Sesuo skambino,is juoko mire,nes visos kaimynkos suleke klausti kas cia vaiku laukia lotuliukas.gif Tai gal sakau man cia koks pranasas buvo clap.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 12, 16:52)
Tikrai mergynos, Zizi tu nelabuju mm sulauke bash.gif
Pas mano tevus vakar ant namo stogo gandras vaiksciojo lotuliukas.gif nors jie gyvena mieste,bet mat jis vistiek atskrydo.Sesuo skambino,is juoko mire,nes visos kaimynkos suleke klausti kas cia vaiku laukia lotuliukas.gif Tai gal sakau man cia koks pranasas buvo clap.gif  g.gif


Zinok pas mus sodyboj pernai visa vasara gandras vis tupe ant stogo smile.gif Visi kaimieciai vaiksciojo ir gudriai sypsojosi biggrin.gif O siemet va nebetupejo ne karto - nebesivargino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 12, 16:52)
Tikrai mergynos, Zizi tu nelabuju mm sulauke bash.gif
Pas mano tevus vakar ant namo stogo gandras vaiksciojo lotuliukas.gif nors jie gyvena mieste,bet mat jis vistiek atskrydo.Sesuo skambino,is juoko mire,nes visos kaimynkos suleke klausti kas cia vaiku laukia lotuliukas.gif Tai gal sakau man cia koks pranasas buvo clap.gif  g.gif


Kristutex, gandrai davė žinią thumbup.gif
Atsakyti