Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2006 09 12, 14:25)
o...shaunu  thumbup.gif  bandysim ir mes neatsilikti  biggrin.gif

Turėkit vilties ir ji kada nors išsipildys, mes laukėm 12m. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 12, 14:16)
a.. kaip čia pasakius... man kažkoks šlykštus depresonas užėjęs yra ir aš iš vis nieko nenoriu. ir IVF'o nenoriu... vienodai man viskas dabar... tai laukiu...

nu kas čia dabar doh.gif baik čia depresuoti, taip negalima, gal nieko neveiki leliukų klausimu užtai ir depresuoji, taigi planuok wub.gif

o gal susitikimą laikas surengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 12, 14:31)
nu kas čia dabar doh.gif baik čia depresuoti, taip negalima, gal nieko neveiki leliukų klausimu užtai ir depresuoji, taigi planuok wub.gif

ai, tai ką čia planuoti - ateina mmm diena, nueini pas gydytoją, ji nustato schemą, perki vaistus ir viskas, startuoji. ai, geriau patylėsiu, nes su savo šiandieniniu sarkastišku požiūriu į visą pasaulį galiu negyvai užknisti. doh.gif doh.gif einu geriau pataisysiu sąrašiuką. bigsmile.gif

meetas visada gerai. thumbup.gif

Atsakyti
gal ir gerai, tik tu paskutiniu metu vis nedalyvauji...gal cia irgi nuotaikos pasekme???? davai reshk viska, nesislapstyk uz sarashiuko!!!. Visoms buna sunku, bet privalom siekti to ko nori..jeigu norim smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 12, 14:46)
meetas visada gerai.  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 12, 14:51)
davai reshk viska, nesislapstyk uz sarashiuko!!!.

ai, tai ką čia rėžti. ax.gif elementarūs dalykai: sunku laukti tosios starto dienos (baisiai laikas lėtai eina) ir paranojiška baimė startuoti ne tuo laiminguoju metu. visai jau man. doh.gif
Atsakyti
suprantu svajuke.....bet tu juk nesuzinosi ar tai buvo laimingas metas ar nelaimingas jeigu nedarysi nieko, ka? Baime, kad ir si karta nepasiskes, kaip koks sheshelis sekioja is paskos ne tau vienai...visoms mums...bet kartu su baime shalia eina ir viltis, kad visgi gal sy karta pasiseks...prie kurios labiau prisiglausi, tik tau paciai sprest smile.gif poetiskai as cia kazkaip.... smile.gif

laukimas....laukimas ir liks laukimu jeigu nesiimsi veiksmu...pagalvok shirdele 4u.gif labai nenoreciau, kad tu liudetum...is visos sirdies sakau.... wub.gif


QUOTE(svajukė @ 2006 09 12, 15:08)
elementarūs dalykai: sunku laukti tosios starto dienos (baisiai laikas lėtai eina) ir paranojiška baimė startuoti ne tuo laiminguoju metu. visai jau man.  doh.gif

Atsakyti
Šiandien ( o gal vakar) Zizi planavo HCG tyrimą kartoti. Įdomu kaip jai?
Atsakyti
Svajuke bus gerai, nusiramink, aš pabusiu krikštatėviu( nors ir virtualiu), laikas dabar geras, reikia tik ramių emacijų, tau pavyks nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Euromergele, esi tikra poetė 4u.gif žinok aš visada šliejuosi tikėjimo ir vilties pusėje, nes netikėjimas ne visai mano charakteriui. na, tik kartais užeina. doh.gif

o šiaip tai pagerėjo man. thumbup.gif thumbup.gif euromergele, gera tavo terapija. 4u.gif

oj laukiam laukiam mes savam kieme šventės laukiam... mirksiukas.gif

na bet vis tiek gaila, kad IVF'o neišeina kas mėnesį daryti.
Papildyta:
QUOTE(vyrux @ 2006 09 12, 15:42)
Svajuke bus gerai, nusiramink, aš pabusiu krikštatėviu( nors ir virtualiu), laikas dabar geras, reikia tik ramių emacijų, tau pavyks nestuke.gif  smile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
svarbiausia, svajuke nelaikyk blogu nuotaiku savy ir nenumok ranka, sakydama ai..... o ir siaip...kalbekimes biggrin.gif ishsakyk, tai kas siandien mintyse...padaryk taip, kaip siandien norisi. Svarbiausia..neapsimetineti priesh save smile.gif

Atsakyti
Svajuke, man ketvirtadieni planuojamas snaiguciu idejimas, sakiau nesireklamuosiu, ale kox skirtumas, kaip bus taip bus, gali traukt mane i sarshiuka, jeigu dar telpu. smile.gif Patampysim likima uz usu smile.gif
Ale kox mano horoskopas shiam menesiui blogas doh.gif juokiuos, nes liepa buvo labai geras ir nepavyko, tai gal man kai blogas pavyks lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aha ir man butu idomu zizi pakartoti rezultatai g.gif
Atsakyti
Vyrux, labai sveikinu su puikiom naujienom wub.gif

Mergaites, jei neklystu, Zizi pries SM sudurniavima rase, kad jai mmm parejo.... g.gif


Del meeto - ketvirtadieni vakare isleidziu vyra dviems savaitems i Rusija - prasom organizuotis ir nors kiekviena vakara meetintis pas mane biggrin.gif (netinka tik 19, 20 - tom dienom pas mane vyks dokumentinio filmo filmavimai namuose biggrin.gif )

Svajuke, jau labai greitai paaiskes, kada galesi startuoti - pakentek dar truputuka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(redute @ 2006 09 12, 16:19)
Svajuke, man ketvirtadieni planuojamas snaiguciu idejimas, sakiau nesireklamuosiu, ale kox skirtumas, kaip bus taip bus, gali traukt mane i sarshiuka, jeigu dar telpu.  smile.gif Patampysim likima uz usu  smile.gif
Ale kox mano horoskopas shiam menesiui blogas  doh.gif  juokiuos, nes liepa buvo labai geras ir nepavyko, tai gal man kai blogas pavyks lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Redute, pagal horoskopa mergelems visi sie metai klaikus, na dar nepagimdziau, bet man jau didzioji metu dalis labai net laiminga biggrin.gif
Atsakyti