Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

nu paprastai stimuliuojama ilgiau nei 6dienas, tai ir skiriama tokiu laiku, kad nereikėtų keletą kartų lakstyti, bet man buvo ramiau, kai man dažniau reikėdavo ateiti, per 9stimuliacijos dienas, buvau 3kartus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 08, 14:26)
bet man buvo ramiau, kai man dažniau reikėdavo ateiti, per 9stimuliacijos dienas, buvau 3kartus  thumbup.gif


taigi K turbūt tokia taktika turbūt, už tai man jis ir patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms
Ilgai nerasiau. Tai va kas pas mane darosi.
Siandien man 12 diena pasidariau kraujo testa. na jis ir parode 7.2. nei taip , nei ne. pirmadieni kartosiu, jei nesusirgsiu. gal tai dar vaistu liekanos ir todel taip rodo. ar del to kad mano embrionu lasteles letai dalijosi. ir ar taip yra kam buve. ir dar man visa savaite laikosi temperatura 37.3 einu is prota
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 09 08, 15:48)
Labas visoms
Ilgai nerasiau. Tai va kas pas mane darosi.
Siandien man 12 diena pasidariau kraujo testa. na jis ir parode 7.2. nei taip , nei ne. pirmadieni kartosiu, jei nesusirgsiu. gal tai dar vaistu liekanos ir todel taip rodo. ar del to kad mano embrionu lasteles letai dalijosi. ir  ar taip yra kam buve. ir dar man visa savaite laikosi temperatura 37.3 einu is prota

na gal kiek mažokas HCG g.gif , bet tikiuosi, viskas bus gerai wub.gif ir tikrai čia ne vaistų liekanos, nes vaistų liekanos būna maximum 12dienų po paskutinio leidimosi(ovitrele, arba pregnyl) nu nebent liekanos jei po įsodinimo dar leidaisi pregnyl arba ovitrele

O tokia temperatūra kaip pas tave gerai, pas neštukes irgi panaši būna
tik gaila kad kartais ji nukrinta ir prasideda mmm

Linkiu tau stiprybės šį savaitgalį ir laikysiu kumštukukus, kad tik viskas būtų gerai wub.gif
lauksim naujienų pirmadienį
Atsakyti
Nemanau, kad temperatura virs 37 ka nors reiskia, nes ji visada tokia buna iki mmm. O prasidejus mmm nukrinta. Sakoma jeigu temperatura virs 37 laikosi daugiau nei 18 dienu ir dar nera mmm, tai tada didele tikimybe, kad yra nestumas. Na bet mes tiek nelaukiame ir pasidarome HCG.
Siaip HCG > 5 laikomas teigiamu. Ir pakartojus tyrima matoma, ar jis auga ar ne.
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 09 08, 14:48)
Labas visoms
Ilgai nerasiau. Tai va kas pas mane darosi.
Siandien man 12 diena pasidariau kraujo testa. na jis ir parode 7.2. nei taip , nei ne. pirmadieni kartosiu, jei nesusirgsiu. gal tai dar vaistu liekanos ir todel taip rodo. ar del to kad mano embrionu lasteles letai dalijosi. ir  ar taip yra kam buve. ir dar man visa savaite laikosi temperatura 37.3 einu is prota

Zizi, pas mane temperatūra po O visada pakyla ir laikosi netgi kokias 2 pirmas mmm dienas, tai pvz. mano atveju temperatūra tikrai ne rodiklis. HCG tikrai nera aukstas, bet gi visko gali buti, gal velyva implantacija. Svarbiausia nesinervuok,pailsek per savaitgali, o pirmadieni pakartosi.
4u.gif
Kas liečia leta embrionu dalijimasi, tai pas mane taip ir buvo isodino tik 5 diena ir tai 6 ir 8 lasteliu, kaip as supratau tai jau tokiu atveju pas kitas iki blastocistu būna užaugę g.gif Gyd. sake, kad embrionu suletėjusi medžiagų apykaita.O vat kodel?
Ir ar tai reiškia, kad ir kitą kartą taip gali būti?
Atsakyti
na nezinau, bet mano kuno temperatura visada 36.6. na gal cia nuo streso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizi: 08 rugsėjo 2006 - 16:03
QUOTE(zizi @ 2006 09 08, 17:00)
na nezinau, bet mano kuno temperatura visada 36.6. na gal cia nuo streso


Linkėčiau, kad pakilusi temperatūra būtų dėl nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 09 08, 17:00)
na nezinau, bet mano kuno temperatura visada 36.6. na gal cia nuo streso


Zizi, viskas pas tave neblogai kolkas - dabar maziausiai reikia nervintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Zizi, laikykis 4u.gif nes sunkus savaitgalis taves laukia, bet tikėkimės viskas bus gerai mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 13:07)
turi kažkas kitas burti.  bigsmile.gif



Buriu buriu išsijuosus dabar visom bigsmile.gif, o ypač tau mirksiukas.gif
Atsakyti
zizi, dideliausios sėkmės, kolkas viskas tik geron pusėn, linkiu, kad pirmadienį HCG kalbėtų už save user posted image
Atsakyti
Gal kas zynot kaip Renatelei ir Dalomai sekasi g.gif
Atsakyti