Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nu, pasidalinsiu mintimis, kaip Euromergele, tik hipotetinemis smile.gif
Pernai gyde kruminio danties sakni - surado pulinuka, nors pats dantis kaip ir neskaudejo. Na, pagalvojau, ivertinus mano pomegi nelaukti dideliu bedu ir skubiai lekti i poliklinikas, tiesiog gal pasiseke. Po poros savaiciu vel tas brudnas pulinys issikele, bet neskaudejo blush2.gif Jau psichologiskai nebegalejau taisyti to prakeikto danties. Siandien gi pasidarau nuotrauka - subego visi gydytojai - ant dantenu aiskiai matosi pulinys, nuotraukoje - 0. blink.gif Tarsis su chirurgais, bo dantis kaip ir sveikas...
Taigi, is visos tos istorijos - raz uz organizme koks tai infekcijos zidinys, ar tai negali jis itakoti, pvz., embrionu prisikabinimo? Juk pas diedus kaip yra - yra, pvz., kokia "gerkles bakterija" - tai spermai - ate! Tai gal ir pas mus taip pat? Juk visos tos zarazos tai su visa kraujotaka po visa organizma "vaikstineja"!
Nu, prikuriau istoriju apmastymui.
Atsakyti
bet taip įdomiai kristutex ilgą schemą taiko - kiek pamenu, per ilgą schema diferelina suleisdavo ciklo viduryje, t.y. apie 20 c.d., tada reikėdavo sulaukti mmm ir naujo ciklo pirmomis dienomis reikėdavo leistis gonalį. o tai dabar jau kitaip daro, ar aš neteisingai kažką supratau. g.gif doh.gif rolleyes.gif
Papildyta:
na gal ir teisingos to tavo mintys, Chiara, bet jeigu taip būtų, tai tikriausia gimstamumas pasaulyje būtų min. 50 proc. maženis. na jeigu akivaizdžiai koks uždegimas, tai tada aišku, jį reikėtų pašalinti... na, o priešingu atveju tai nesinori net pagalvoti apie ieškojimą to, ko nepamečiau... tikiuosi, pas mane jokių labai kenksmingų bakterijų nėra, nes aš jau nebeturiu jėgų jų ieškoti.

o vat mano besilaukiančiai bendradarbei bėda - būdama 7 mėn nėščia ji sužinojo, kad nėštumo metu užsikrėtė toksoplazmoze. jai dabar taip sunku. o kažkada dar vos manęs nesutraiškė už žodžius, kad aš katinų neturėsiu namie, kol nepagimdysiu vaikučių, nes bijau toksoplazmozės. jos nuomonė tada buvo, kad tai išsigalvojimas. čia aš biški ne į temą, atsiprašau.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 13:51)
bet taip įdomiai kristutex ilgą schemą taiko - kiek pamenu, per ilgą schema diferelina suleisdavo ciklo viduryje, t.y. apie 20 c.d., tada reikėdavo sulaukti mmm ir naujo ciklo pirmomis dienomis reikėdavo leistis gonalį. o tai dabar jau kitaip daro, ar aš neteisingai kažką supratau.  g.gif  doh.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
na gal ir teisingos to tavo mintys, Chiara, bet jeigu taip būtų, tai tikriausia gimstamumas pasaulyje būtų min. 50 proc. maženis. na jeigu akivaizdžiai koks uždegimas, tai tada aišku, jį reikėtų pašalinti... na, o priešingu atveju tai nesinori net pagalvoti apie ieškojimą to, ko nepamečiau... tikiuosi, pas mane jokių labai kenksmingų bakterijų nėra, nes aš jau nebeturiu jėgų jų ieškoti.

o vat mano besilaukiančiai bendradarbei bėda - būdama 7 mėn nėščia ji sužinojo, kad nėštumo metu užsikrėtė toksoplazmoze. jai dabar taip sunku. o kažkada dar vos manęs nesutraiškė už žodžius, kad aš katinų neturėsiu namie, kol nepagimdysiu vaikučių, nes bijau toksoplazmozės. jos nuomonė tada buvo, kad tai išsigalvojimas. čia aš biški ne į temą, atsiprašau.

Nu jo,man suleido Dipheralina pirma mmm diena g.gif o po 10 dienu prades stimuliacija.Tai gal cia kokia nauja shema israsta Rygoj g.gif lotuliukas.gif
O kas del tu dantuku nesveiku,tai zynokit esu girdejusi,kad del sugedusiu dantu ir ju bakteriju,gali ivykti persileidymas.
O del kaciu tai pritariu.Bet as juos labai myliu blush2.gif ,bet i kates zeti nebegaliu,kai suzynojau,kad pas mane jau prasirgta ta taksomoplazmoze verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 25 rugpjūčio 2006 - 12:57
QUOTE(kristutex @ 2006 08 25, 13:52)
Nu jo,man suleido Dipheralina pirma mmm diena g.gif o po 10 dienu prades stimuliacija.Tai gal cia kokia nauja shema israsta Rygoj g.gif  lotuliukas.gif


kristulex, tai išeina kad tavę stimuliuoti pradės nuo 11 ciklo dienos g.gif
Atsakyti
Kristutex, ar tu teisingai supratai g.gif Labai keistai atrodo g.gif
Paprastai jei Difereliną pradeda leisti nuo 1-os mmm dienos, tai už 2-3 dienų prideda Gonalį ir tai būna trumpa schema sus slopinimu.

Na bet gal ir aš ko nors nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 25, 13:56)
kristulex, tai išeina kad tavę stimuliuoti pradės nuo 11 ciklo dienos g.gif

Nu iseina,kad taip g.gif kazin ar yra kam taip buve g.gif Man tai pirmas IVF,tai as nelabai dar gaudausi doh.gif
Atsakyti
kkristutex, bent jau forume tai negirdėjau, kad kam taip būtų schema taikyta. gal Latvijoje kitokie metodai naudojami. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 14:05)
Kristutex, ar tu teisingai supratai g.gif Labai keistai atrodo g.gif
Paprastai jei Difereliną pradeda leisti nuo 1-os mmm dienos, tai už 2-3 dienų prideda Gonalį ir tai būna trumpa schema sus slopinimu.

Na bet gal ir aš ko nors nežinau g.gif

Nu kad teisingai supratau,nes gyditojas dar pabreze,jog kai susileisiu dipheralina,jis tada grys po atostogu ir tada pradesim stimuliacija po kokiu 10 d.po suleidymo.Ir vakar pas savo gydit.buvau,tai ir jin ta pati pakartojo.
Dar tas gyditojas sake,kad tie vaistai veikia visa menesi,tai gal todel jis neskubejo kitu vaistu man leisti is kart po keliu dienu g.gif Nezynau mergynos,as tai esu juodai pasimetusi verysad.gif net nezynau kaip kas turi buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 25 rugpjūčio 2006 - 13:12
QUOTE(kristutex @ 2006 08 25, 14:08)
Nu kad teisingai supratau,nes gyditojas dar pabreze,jog kai susileisiu dipheralina,jis tada grys po atostogu ir tada pradesim stimuliacija po kokiu 10 d.po suleidymo.Ir vakar pas savo gydit.buvau,tai ir jin ta pati pakartojo.



Tai tuomet vadinasi viskas gerai. Teoriškai aišku neturėtų būti skirtumo, kada tave pradės stimuliuoti, nes Diferelinas vistiek neleis augti folikulams tol, kol jų nepradės stimuliuoti.
Atsakyti
redute...mano ciklai po IVF'o buvo tokie: 1 ciklas - 21 diena, 2 ciklas - 32 dienos. siaip budavo 27-29 c.d., keleta kartu metuose tk 30-31. taip kad taip gali buti smile.gif

QUOTE(redute @ 2006 08 25, 13:11)
man po mano IVF jau 33 ciklo diena, o dar neateina mmm.


Papildyta:
kristutex, panashu i ilga schema, tik man diferelina reik leistis 14 dienu ir paskutine diena pasirodyt. Ana syki 14 diena ir pradejo stimuliacija kartu tesiant ir diferelina.

QUOTE(kristutex @ 2006 08 25, 13:21)
Kazin kokia bus mano g.gif ,jai dabar suleido Dipheralina,po 10 dienu prades stimuliacija.


Papildyta:
Daiva smile.gif ko tai gal galetum pasispjaudyt tris kartus per kairyji peti??? a? biggrin.gif aciu wub.gif

QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 13:29)
Euromergele, ko tai labai džiaugiuosi tavo startu biggrin.gif

Atsakyti
ko tais ta gydytoja tave, euromergele, kankina su tokiu dideliu kiekiu badymųsi. rolleyes.gif įdomu, o pagal ką nusprendžia gydytoja ar leistis vieną didelę diferelino dozę, ar badytis kiekvieną dieną per visą schemą? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 08 25, 13:26)
nu nezinau kodel smile.gif sake gerai stimuliavosi, viskas vyko tvarkingai pirma karta, todel ner prasmes ekperimentuoti ir taikyti trumpa schema... ar kas nors manot kitaip?


Istikruju geriau neeksperimentuoti ax.gif
Man po pakeitos schemos tik cistute uzaugo, taip kad gerai ta pati scema thumbup.gif
Sekmes dideles!!!!!
Atsakyti