Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aciu svajuke wub.gif as dar nepradejau, dar keleta dienu pasislopinsim kad gleivine dar suplonetu ir tada startuosim smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 09:20)
Paiduke, Euromergele, labai linkiu, kad pradėtos jūsų stimuliacijos baigtųsi didžiausiu džiagsmu ir svajonė išsipildytų.  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 08, 12:35)
Vaziuoju rytoj pas gydit.Bet zynokit as visai nieko nejauciu,gal sakau niekas ten pas mane neauga g.gif

turėtų augti. bigsmile.gif stipresni [pojūčiai prasidės labiau į stimuliacijos galą. va tada tai išsipūs pilvas. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2006 09 08, 12:35)
Aciu svajuke  wub.gif  as dar nepradejau, dar keleta dienu pasislopinsim kad gleivine dar suplonetu ir tada startuosim smile.gif

tu matai kaip įdomiai. ax.gif mat tos ilgosios schemos kažkoks klondaikas. doh.gif lotuliukas.gif

gal paburti tau ką nors, euromergele, a? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 08 rugsėjo 2006 - 11:41
[quote=svajukė,2006 09 08, 12:41]
turėtų augti. bigsmile.gif stipresni [pojūčiai prasidės labiau į stimuliacijos galą. va tada tai išsipūs pilvas. bigsmile.gif
Papildyta:

O kiek laiko trunka ta stimuliacija,su ilgaja shema g.gif As jau sesta diena kaip leisiuos Gonali po 150 g.gif
Atsakyti
gal ir klondaikos smile.gif nu koky mandra cia zody sugalvojai biggrin.gif labai neklausinejau priezastie kodel...bet manau kad tai isvada is anos nesekmes, pas mane gleivine sparciai auga..greiciausiai del to ir nusprende dar kiek paslopint smile.gif

svajuke...tu paburk sau smile.gif apie mane biggrin.gif 4u.gif wub.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 12:41)
tu matai kaip įdomiai.  ax.gif mat tos ilgosios schemos kažkoks klondaikas.  doh.gif  lotuliukas.gif
gal paburti tau ką nors, euromergele, a?  mirksiukas.gif

Atsakyti
Žiūriu šiuo metu beveik visoms skiria ilga shemą. Pažiūrėsim, gal rezultatai pagerės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 08, 12:48)
gal ir klondaikos smile.gif nu koky mandra cia zody sugalvojai  biggrin.gif  labai neklausinejau priezastie kodel...bet manau kad tai isvada is anos nesekmes, pas mane gleivine sparciai auga..greiciausiai del to ir nusprende dar kiek paslopint smile.gif

svajuke...tu paburk sau  smile.gif apie mane  biggrin.gif  4u.gif  wub.gif

manau, kad teisingas sprendimas. o tu pameni, kokio storio buvo tavo gleivinė prieš įsodinimą praėjusį kartą?

priburčiau ir sau, ale, kad gi sau priburti neįmanoma. turi kažkas kitas burti. bigsmile.gif
Atsakyti
Svajuke,as tada pribursiu tau,o tu man lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kaip raganos mes jau tuoj pasidarysim lotuliukas.gif
Atsakyti
nepamenu shirdele...tai liko praeityje ir nebesikapstysiu tenai smile.gif kas buvo tas buvo...dabar nauja diena biggrin.gif zinau tik kad sparciai augo ji pas man, o tokias isvadas kaip ka shy kart daryt palieku gydytojui smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 13:07)
manau, kad teisingas sprendimas. o tu pameni, kokio storio buvo tavo gleivinė prieš įsodinimą praėjusį kartą?

Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 08, 12:47)
As jau sesta diena kaip leisiuos Gonali po 150  g.gif


Ir taip per 6 dienas niekas echo nedarė? blink.gif Čia normalu IVFininkėms?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 09 08, 13:20)
Ir taip per 6 dienas niekas echo nedarė?  blink.gif  Čia normalu IVFininkėms?

na visada maždaug apie 6-ą stimuliacijos dieną ir žiūri.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 13:23)
na visada maždaug apie 6-ą stimuliacijos dieną ir žiūri.


*****, man neramu būtų po to, kai K stebėdavo kas 2-3 dienos, kai stimuliavom IUI.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 09 08, 13:30)
*****, man neramu būtų po to, kai K stebėdavo kas 2-3 dienos, kai stimuliavom IUI.

o ką stebėti taip dažnai? g.gif nors po tų maždaug 6 dienų tai stebi jau dažnai, kas 2-3 dienas. tai kaip ir normaliai viskas. bigsmile.gif
Atsakyti