Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Musmiryte @ 2006 09 08, 07:40)
Paiduke, sėkmingo tau starto  4u.gif Prašom rašyti visas naujienas kaip ir kas. Linkiu, kad viskas eitų sklandžiai ir rezultate būtum  nestuke.gif

labai ačiū už linkėjimus Musmiryte wub.gif wub.gif
pirmas vizitas pas ryd.antradienį, tai po vizito informuosiu, ar kas vyksta, paprastai tai dar nelabai ženkliai kažkas keičiasi po tiek laiko, bet visgi wub.gif
Atsakyti
Paiduke, Euromergele, labai linkiu, kad pradėtos jūsų stimuliacijos baigtųsi didžiausiu džiagsmu ir svajonė išsipildytų. 4u.gif

Darla su Renatėle mus kankina, bet gal ir pačios dar tiksliai nežino... g.gif jeigu hcg nedarė, o mmm neatėjo, tai kaip sakant viltis miršta paskutinė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 09:20)
Darla su Renatėle mus kankina, bet gal ir pačios dar tiksliai nežino...  g.gif jeigu hcg nedarė, o mmm neatėjo, tai kaip sakant viltis miršta paskutinė.  ax.gif


Va va kankina nežinioj ax.gif
Atsakyti
Darlai nepasisekė ir aš manau, kad jai labai skaudu tiek rašyti, tiek skaityti mūsų atsiliepimus...Gal nekomentuokim, o paliūdėkim tyliai širdelėse kartu su ja heart.gif
Atsakyti
cray.gif nėr teisybės verysad.gif
Atsakyti
Darlut, nepyk ant mūsų. 4u.gif gaila labai, laikykis. 4u.gif

na kodėl negali būti taip, kad kiekvienas IVF'as pasisektų 100 proc. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 08, 10:14)
Darlai nepasisekė ir aš manau, kad jai labai skaudu tiek rašyti, tiek skaityti mūsų atsiliepimus...Gal nekomentuokim, o paliūdėkim tyliai širdelėse kartu su ja heart.gif


Darlute heart.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 08, 11:14)
Darlai nepasisekė ir aš manau, kad jai labai skaudu tiek rašyti, tiek skaityti mūsų atsiliepimus...Gal nekomentuokim, o paliūdėkim tyliai širdelėse kartu su ja heart.gif



Darla, labai liūdna širdele wub.gif
Atsakyti
Darlute heart.gif verysad.gif
Atsakyti
Kristutex, kaip tau sekasi? ar jau buvai pas gydytoją apžiūrai? kaip folikulai stimuliuojasi? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites.....nustokim nujausti...nes negalime pasikliauti savo nuojauta...gal tiesiog uztenka linketi, kad viskas baigtusi sekmingai ir kantriai laukti...... va wub.gif


QUOTE(devina @ 2006 09 07, 23:03)
Darla turbūt užsikasus, bet nuojauta kužda kad viskas pas ją gerai g.gif

Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 08, 12:25)
Kristutex, kaip tau sekasi? ar jau buvai pas gydytoją apžiūrai? kaip folikulai stimuliuojasi?  4u.gif

Vaziuoju rytoj pas gydit.Bet zynokit as visai nieko nejauciu,gal sakau niekas ten pas mane neauga g.gif
Atsakyti