Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tikrai viskas gana greitai vyksta mirksiukas.gif
Kai mane pazadino, galvojau, ked nieko net nedare.
Vyras pabuvo palatoje, kol as parejau. Paskui jis "pasidarbavo" ir nunese grikiukus. O neuzilgo ir as atikeliau, nes gerai jauciausi.
Sekmes tau rytoj 4u.gif
Papildyta:
Kaip kitos mergaites laikosi?
Atsakyti
Renatėle, console.gif

Tikiu, sėkmės rytoj wub.gif

Pas mane kol kas nėra jokių naujienų. Dar mm nesulaukiau, testo nesidariau. Požymių jokių nėra verysad.gif Dar anksčiau krūtinė buvo jautresnė, o dabar nieko verysad.gif
Atsakyti
Darla, atvaryk ryt į Kauną HCG pasidaryt smile.gif mes čia mini meetą darom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 05, 15:40)
Tikrai jau devintą dieną matėsi nu bet nė kiek neperdedant tokia nykstama II juostelė, kad aš nelabai ja tikėjau, o normaliai apie 10-12 dieną pradėjo ryškėti, bet dar gerokai blyškesnė.
O Virai tikrai ilgai nieko nerodė.

Bandysiu dar ryt 14 diena. Man isodino labai mazus embrionus tik 3 ir du po 2 lasteles. Gal jie veliau inplantavosis g.gif
Vira o kokius tai isodino?
Ieskau paskutiniu vilciu blush2.gif
echhhh

Tikius 4u.gif
Darla wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatele: 06 rugsėjo 2006 - 08:15
[quote=renatele,2006 09 06, 08:11]
Bandysiu dar ryt 14 diena. Man isodino labai mazus embrionus tik 3 ir du po 2 lasteles. Gal jie veliau inplantavosis g.gif
Vira o kokius tai isodino?
Ieskau paskutiniu vilciu blush2.gif
echhhh

Gal viskas bus gerai 4u.gif
Nes man, pvz. jau lygiau dvyliktą dieną atsirado mmm. O kitoms dar anksčiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 09 06, 09:11)
Bandysiu dar ryt 14 diena. Man isodino labai mazus embrionus tik 3 ir du po 2 lasteles. Gal jie veliau inplantavosis g.gif


Tikrai vėliau, nes implantavimosi laikas tiesiogiai priklauso nuo ląstelių skaičiaus wub.gif
Atsakyti
renetėle, kodėl hcg nepasidarai? nebereikėtų kankintis.

jetau, jau kaip ir aš užsimaniau procedūrintis. ax.gif
Atsakyti
Renatele, dar neskubėk su išvadom pasidaryk HCG mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 04, 20:52)

o kam tau dipherilinas?

dipherelinas skirtas slopinti gonalio sukelta folikulu "vesejima" ir augima, nes paskui per greitai gali paaugti ir nelaiku "sprogti" smile.gif o per tas kelias dienas, kol lauki punkcijos, jie savaime vistiek auga, nors ir Dipherelina leidiesi. As ir po puncijos leidausi dph, nes folikulu irgi buvo apie 25 ir juo bandyta prislopinti dyperstimuliacija.
Atsakyti
tikiu, apie punkcija jau zinai smile.gif man punkcija - tai saldus miegas smile.gif o del vyro......mes sperma atvezhem is namu pries pat punkcija, taip patare gydytoja, mes sperma i indeli visada "sukratom" smile.gif nebaigto lytinio akto budu, nes kitokiu budu mano vyras nepageidauja smile.gif todel gydytoja patare sperma tada atsinesti pries pat punkcija, kad paskui nekiltu nei vienam is musu problemu su jos isgavimu smile.gif tai va..... jeigu tavo vyras nesiparina pats pridaryt i indeli, tai punkcijos metu vietoj ir pasidarbuos smile.gif tegu tik nesinervina..taip reikia ir ner cia ko labai daug galvot biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 06, 08:48)
Tikrai vėliau, nes implantavimosi laikas tiesiogiai priklauso nuo ląstelių skaičiaus wub.gif

bigsmile.gif nu va kaip gerai

hcg ryt pasidarysiu kaune Daro VK? O gal kur pigiau yra? Man kaune ryt paskaitos laisves al. gal kas arti dar daro? Padekit kaunietes susiorentuot:) aciu


Svajuke procedurintis labai smagu, bet laukimas pribaigia:)))
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 09 06, 12:41)
Svajuke procedurintis labai smagu, bet laukimas pribaigia:)))

kas be ko.... mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti