Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Daiva, gal gali priminti, kelintą dieną tau po įsodinimo testas pradėjo rodyti neryškią antrą juostelę? g.gif
Atsakyti
Daivai berods 9 dieną g.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 09 05, 12:55)
Daiva, gal gali priminti, kelintą dieną tau po įsodinimo testas pradėjo rodyti neryškią antrą juostelę? g.gif

berods jai jau 9 dieną rodė blyškią antrą juostelę. bet pvz., Virai, nors ji ir buvo jau nėštukė, berods ir apie 14 d. dar testas nieko nerodė. taip kad viskas labai individualu.

Darlut, kaip tu? gal Kaunan nulėk hcg pasidaryti ramybės vardan? 4u.gif

Renatėle, viltis miršta paskutinė. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 05 rugsėjo 2006 - 12:05
Man jau 9 diena buvo neryski juostele.
Papildyta:
Bet man atrodo cia labai nevienodai.
Sekmes jums mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 05, 13:03)
berods jai jau 9 dieną rodė blyškią antrą juostelę. bet pvz., Virai, nors ji ir buvo jau nėštukė, berods ir apie 14 d. dar testas nieko nerodė. taip kad viskas labai individualu.


Tikrai jau devintą dieną matėsi nu bet nė kiek neperdedant tokia nykstama II juostelė, kad aš nelabai ja tikėjau, o normaliai apie 10-12 dieną pradėjo ryškėti, bet dar gerokai blyškesnė.
O Virai tikrai ilgai nieko nerodė.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 05, 13:03)
berods jai jau 9 dieną rodė blyškią antrą juostelę. bet pvz., Virai, nors ji ir buvo jau nėštukė, berods ir apie 14 d. dar testas nieko nerodė. taip kad viskas labai individualu.



Man ir 15 dieną nieko nerodė,tik 16 pamačiau 2 juosteles g.gif
Atsakyti
tikiu, dideliausios tau sėkmės rytoj mirksiukas.gif
Na ir pribrandinai kiaušialasčių thumbup.gif
Atsakyti
Tikiu, dekmes rytoj 4u.gif
Laikom kumstukus uz tave mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės ar galit man papasakoti truputį apie punkciją. Kiek laiko ji užtrunka ir kada vyrui liepia priduoti spermą. Ką jūsų vyrai veikia punkcijos metu, turi pasėdėti tam laukiamajame ? Mano vytas nerimauja tai ir klausiu.
Papasakokite trumpai. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 31, 21:18)
Betgi bent jau prieš porą metų PGD siūlė Bogdanskienė. Aišku, buvo siūloma daryti tai ne Lietuvoje, nebepamenu į kurią šalį ji ten siūlėsi vežti...bent jau tada tikrai tai nebuvo draudžiama...aš ko tai negirdėjau, kad būtų buvę diskusijų valdžioje šiuo klausimu g.gif
Aišku nežinia kiek naudos iš tokios paslaugos...man tuomet gydytoja sakė, kad VIENO embriono PGD man kainuotų kaip IVF doh.gif

Simbute, nepasiduok


Jau, atrodo, p. M tuoj pasirupins, kad ir isvezt-ivezt nebus galima i Lietuva / is Lietuvos embrionu....

http://www.lrytas.lt...55107569&view=4

Man Amerikoj PGD kainavo 1/12 (viena dvyliktaja) visos IVF+ICSI kainos, ne vieno embriono, o 13-os. As, vistik, esu naujausiu metodu salininke, ypac, kai merginos uzsiaugina daug kiausialasciu, ir kai jau yra 3-4 nepavykusiu IVF patirtis. Sekmes visoms.
Atsakyti
QUOTE(Kukushka @ 2006 09 05, 20:14)
Man Amerikoj PGD kainavo 1/12 (viena dvyliktaja) visos IVF+ICSI kainos, ne vieno embriono, o 13-os. As, vistik, esu naujausiu metodu salininke, ypac, kai merginos uzsiaugina daug kiausialasciu, ir kai jau yra 3-4 nepavykusiu IVF patirtis. Sekmes visoms.


be abejo, tavo pavyzdys geriausias irodymas, koks naudingas sitas tyrimas ax.gif
tik kad va didele dalis naujoviu dar nepasiekus Lietuvos... ir ne tiek del mediku nekompetencijos ar panasiai, o del gyventoju perkamosios galios - kokia klinika investuos i naujas technologijas, jei zmones ivf-ui vos sukrapsto pinigu... verysad.gif

Tikiu, punkcija (nuo momento, kai tave paguldo iki atsibudimo) uzima iki 20-30 min.). Na kadangi pas tave labai daug folikulu, gali trukti siek tiek ilgiau.
Mes spermiukus vezemes i namus, taigi vyras net nejo i klinika, o tavo atveju tai greiciausiai punkcijos metu teks vyrui pasidarbuoti, o gal ir po punkcijos spesit abu - cia jau kitos patars mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Daivute už atsakymą, aš kažkaip išsivaizdavau, kad punkcija ilgiau trunka smile.gif
Atsakyti