Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(svajukė @ 2006 09 04, 10:06)
Darla, neprarask dar vilties.  4u.gif gal jau hcg šiandien pridavei? nes kaip suprantu jau 12 d. po įsodinimo...


Šiandien 11 diena. Pas mus niekur HCG tyrimo nedaro schmoll.gif
Atsakyti
sim-a...jeigu tai garantuotu nestuke.gif ..tai ne tik, kad sedeciau tarp jusu, bet dar ir prisirakinciau jus prie saves...bet deja..........tai neuzhkreciama liga, kaip bebutu gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 04, 10:57)
o mano startas penktadienį ax.gif


Sėkmės, Paiduke, wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aretė @ 2006 09 04, 11:26)
Darla 4u.gif , laikau ir aš suspaudus visas galūnes už tave  wub.gif


Dėkui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 04, 15:45)
Euromergele, kaip tu? ar jau pradėjai slopinančiuosius leistis?  ax.gif  4u.gif
Papildyta:

aš tai norėčiau, kad pirmosios sąrašo dalies iš vis neliktų, o į antrąją visos registruojamos netilptų.  mirksiukas.gif

Tai kelk tiesiai į antrą fainiau bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Euromergele, labai noriu tave uzkresti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sim-a @ 2006 09 04, 16:33)
Euromergele, labai noriu tave uzkresti drinks_cheers.gif

kažkur būsiu praleidusi, tai tu sim-a nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu kaip džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 04, 16:24)
sim-a...jeigu tai garantuotu  nestuke.gif ..tai ne tik, kad sedeciau tarp jusu, bet dar ir prisirakinciau jus prie saves...bet deja..........tai neuzhkreciama liga, kaip bebutu gaila  biggrin.gif


Euromergele. Sim-a mane uzkrete, paziurek, kaip suveike, siandie jau rodo II testukai, dariausi gal 5... tongue.gif lotuliukas.gif nestuke.gif
O be to, nulekus pasikartojau beta HCG, laukiu atsakymo.
O tais savo ketvirtadieniniais 29.15 beta HCG neatsidziaugiu...
Ir bijau... Ir vat...
Uzkreciam! Sim-a? rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2006 09 04, 16:45)
Euromergele. Sim-a mane uzkrete, paziurek, kaip suveike, siandie jau rodo II testukai, dariausi gal 5...  tongue.gif  lotuliukas.gif  nestuke.gif
O be to, nulekus pasikartojau beta HCG, laukiu atsakymo.
O tais savo ketvirtadieniniais 29.15 beta HCG neatsidziaugiu...
Ir bijau... Ir vat...
Uzkreciam! Sim-a? rolleyes.gif  bigsmile.gif

Sim-a, erode, jūs visas užkrėskit. lotuliukas.gif man tada mažiau darbo bus, sąrašiuko nebereikės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikiu, kaip tau sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 04, 20:35)
Tikiu, kaip tau sekėsi?


Šiandien buvau pas gydytoją, tai pasakė, kad folikulų turiu "sočiai" apie 20,kaip jūs manote ne per daug ? Labai bijau hiperstimuliacijos. Trečiadienį paskyrė punkciją. Kokio dydžio turi būti folikulai punkcijos dieną ? Pas mane vienas 20mm(nežinau kuo jie matuojami) smile.gif kiti 18,16,14. Tai vat laukiu trečiadienio. O ką tas Dipherelinas daro ?
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 09 04, 20:40)
Šiandien buvau pas gydytoją, tai pasakė, kad folikulų turiu "sočiai" apie 20,kaip jūs manote ne per daug ? Labai bijau hiperstimuliacijos. Trečiadienį paskyrė punkciją. Kokio dydžio turi būti folikulai punkcijos dieną ? Pas mane vienas 20mm(nežinau kuo jie matuojami) smile.gif kiti 18,16,14. Tai vat laukiu trečiadienio. O ką tas Dipherelinas daro ?


Linkiu sekmes susilaukti leliuko. thumbup.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 09 04, 20:40)
Šiandien buvau pas gydytoją, tai pasakė, kad folikulų turiu "sočiai" apie 20,kaip jūs manote ne per daug ? Labai bijau hiperstimuliacijos. Trečiadienį paskyrė punkciją. Kokio dydžio turi būti folikulai punkcijos dieną ? Pas mane vienas 20mm(nežinau kuo jie matuojami) smile.gif kiti 18,16,14. Tai vat laukiu trečiadienio. O ką tas Dipherelinas daro ?

super thumbup.gif thumbup.gif o folikulai tinkami ovuliuoti nuo 18mm iki 24mm

o kam tau dipherilinas?
Atsakyti