Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Diskutavom čia prieš keletą dienų dėl embriono dangalo ploninimo.

Tai va ką aš sužinojau - pasirodo vėl "vandenį drumsčia" "ponia" Mikutienė - dabar ji užsipuolė klinikas, kokiu įstatyminiu pagrindu jos daro šitą procedūrą...

Kas liečia techninius šios procedūros aspektus - čia berods su Devina diskutavau - Motinos ir vaiko klinika šį rudenį ketino įsigyti lazerį atlikti šią procedūrą, tačiau dėl nestabilios padėties (galbūt iš viso bus uždrausta tai daryti) lazerio jie kolkas neįsigijo.
Atsakyti
apie toki dalyka nieko isvis negirdejau smile.gif ar as atsilikus nuo kazkokiu naujoviu blink.gif biggrin.gif

QUOTE(Daiva @ 2006 09 04, 15:02)
Diskutavom čia prieš keletą dienų dėl embriono dangalo ploninimo.

Atsakyti
Pavardžių nemynėsim, bet ta ponia jau baigia iš kantrybės išvesti box.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 04, 15:02)
Tai va ką aš sužinojau - pasirodo vėl "vandenį drumsčia" "ponia" Mikutienė - dabar ji užsipuolė klinikas, kokiu įstatyminiu pagrindu jos daro šitą procedūrą...

Kas liečia techninius šios procedūros aspektus - čia berods su Devina diskutavau - Motinos ir vaiko klinika šį rudenį ketino įsigyti lazerį atlikti šią procedūrą, tačiau dėl nestabilios padėties (galbūt iš viso bus uždrausta tai daryti) lazerio jie kolkas neįsigijo.

čia tai jau viršūnė. schmoll.gif žodžių trūksta.

Chiara, gero starto. ir tikrai, jeigu jau nusprendei bandyti, tai liepk visiems su tavim iš anksto kaip su nestuke.gif elgtis, nenervinti, mylėti, globoti ir rūpintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 04, 15:05)
apie toki dalyka nieko isvis negirdejau smile.gif ar as atsilikus nuo kazkokiu naujoviu  blink.gif  biggrin.gif



Euromergele, tai hetchingas - girdėjai matyt - embriono sienelę kartais plonina, kad embrionui būtų lengviau implantuotis. Kartais tai būtina tiesiog, kai sienelės ypatingai storos.
Atsakyti
aaaa...nu muset mano embrionu sieneles nebuvo labai storos, arba ju nematavo biggrin.gif kazi B turi toki aparata Daiva?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 04, 15:36)
aaaa...nu muset mano embrionu sieneles nebuvo labai storos, arba ju nematavo  biggrin.gif  kazi B turi toki aparata Daiva?


kiek aš žinau, nė viena klinika Lietuvoj lazerio neturi, hetchingą jos atlieka rūgštimi ar kažkas panašaus...B. bent jau seniau tikrai darydavo prireikus ar pageidaujant hetchingą.
Atsakyti
Euromergele, kaip tu? ar jau pradėjai slopinančiuosius leistis? ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(devina @ 2006 09 04, 14:51)
Jau ir taip burys oho ho, seniai jau tiek startavusiu nebuvo, tuoj neliks Svajukes sarašėlyje vietos thumbup.gif

aš tai norėčiau, kad pirmosios sąrašo dalies iš vis neliktų, o į antrąją visos registruojamos netilptų. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu Daiva uz info smile.gif pasiklausiu shy karta, ale matyt nemate reikalo smile.gif

svajuke, aciu biggrin.gif laikausi neblogai, klimakso pozhymiu nejauciu, penktadieni baigiu slopinima ir pereinu prie vaisingojo stimuliavimosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 09 04, 15:58)
svajuke, aciu  biggrin.gif  laikausi neblogai, klimakso pozhymiu nejauciu, penktadieni baigiu slopinima ir pereinu prie vaisingojo stimuliavimosi smile.gif

thumbup.gif

žiūriu vos ne visos panašius laiku stimuliacijas pradeda. thumbup.gif oi kais forumas po gerų poros, trijų savaičių nuo rezultatų laukimo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
svajuke, mano nervai geleziniai biggrin.gif ...as kantriai kaip ir anasyk tikesiuos geriausio. Tik shy karta tyliai lauksiu..nebesishypsosiu vieshai skaiciuodama iki ......... biggrin.gif

Atsakyti
Euromergele, na tavo humoro jausmas tiesiog thumbup.gif
nepamirsk, kad sedejai tarp manes ir Erodes, tai sekme jau ne uz kalnu 4u.gif
Atsakyti