Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(svajukė @ 2006 09 04, 12:17)

Paiduke, kokia įdomi tavo Gonalio dozė.  cool.gif



minimali gonal dozė 37,5 tai 187,5 gaunasi kaip penkios minimalios dozės
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 04, 12:23)
minimali gonal dozė 37,5 tai 187,5 gaunasi kaip penkios minimalios dozės

aha, aš tai supratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik tiek, kad man visada būdavo apvalaus skaičiaus dozės, tai dėl to neįprastai atrodo tavoji. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 04, 12:17)
dabar aš neišmanėle pasirodysiu  blush2.gif : o tuos Suprecure skiria tik per ilgą schemą?  g.gif nes kažkaip negirdėjau, kad per trumpą juos būtų kam paskyręs.  rolleyes.gif

Paiduke, kokia įdomi tavo Gonalio dozė.  cool.gif

ir Patrija, kaip suprantu, neužilgo startuos.  thumbup.gif  thumbup.gif


Taip Svajuke suprecure yra skirtas slopinimui mirksiukas.gif

Kristulex kaip laikaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 04 rugsėjo 2006 - 11:40
QUOTE(devina @ 2006 09 04, 12:38)
Taip Svajuke suprecure yra skirtas slopinimui mirksiukas.gif

Kristulex kaip laikaisi?

Na po truputi laikausi :verysad:vakar susileidau pirma Gonalio doze,o siandiena suzynojau,kad reikes dar ir ICSI,tai jau ir pazliumbiau atsisedusi blush2.gif tikejausi,kad nor tos proceduros nereikes,bet...Kazkaip liudna,depresija matyt kabinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 04, 12:46)
Na po truputi laikausi :verysad:vakar susileidau pirma Gonalio doze,o siandiena suzynojau,kad reikes dar ir ICSI,tai jau ir pazliumbiau atsisedusi blush2.gif tikejausi,kad nor tos proceduros nereikes,bet...Kazkaip liudna,depresija matyt kabinasi doh.gif


Kristulex, o tai kaip tik vakar nusprendė kad reiks ICSI g.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 09 04, 12:48)
Kristulex, o tai kaip tik vakar nusprendė kad reiks ICSI g.gif

Na matai pries metus,kai darem spermograma,buvo viskas thumbup.gif Bet gyditojas sako,kad del viso pikto pasidarykim pries IVF-a dar karta,kad butu ramiau ir se tau ,kad nori,pasirodo vyro grikiukai paprastejo cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 04, 12:51)
Na matai pries metus,kai darem spermograma,buvo viskas  thumbup.gif Bet gyditojas sako,kad del viso pikto pasidarykim pries IVF-a dar karta,kad butu ramiau ir se tau ,kad nori,pasirodo vyro grikiukai paprastejo cray.gif  cray.gif


Kristutex, taigal dar viskas bus gerai, gal patys apsivaisins, ar jau taip tvirtai nutarė iškarto ICSI daryti wub.gif
Atsakyti
kristutex neverk wub.gif ir nebijok tu ICSI, aš tai jo nenoriu tik dėl vienos priežasties, dėl to, kad tai papildomi pinigai
Atsakyti
Galvojau, galvojau, nutariau, gal dar rugseji padaryti viena bandyma...
Mat, jei nedarysiu rugseji, tai kitas kartas butu tik lapkriti...
Siaip jau situacija ne tokia ir palanki - esu pervargusi, nervinga ir pan., bet ka gali zinoti.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 09 04, 14:43)
Galvojau, galvojau, nutariau, gal dar rugseji padaryti viena bandyma...
Mat, jei nedarysiu rugseji, tai kitas kartas butu tik lapkriti...
Siaip jau situacija ne tokia ir palanki - esu pervargusi, nervinga ir pan., bet ka gali zinoti.


Drąsiau drambly lotuliukas.gif Pamatysi viskas išsispęs kuo geriau thumbup.gif
Na jau tuoj susidarys visas smagus būrys startuojančių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 09 04, 14:47)
Drąsiau drambly lotuliukas.gif  Pamatysi viskas išsispęs kuo geriau  thumbup.gif
Na jau tuoj susidarys visas smagus būrys startuojančių  bigsmile.gif


Jau ir taip burys oho ho, seniai jau tiek startavusiu nebuvo, tuoj neliks Svajukes sarašėlyje vietos thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu jau apsisprendei Chiara, tai pasistenk ir pailset, ir nervintis maziau, ir savim pasirupinti daugiau biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 09 04, 14:43)
Galvojau, galvojau, nutariau, gal dar rugseji padaryti viena bandyma...

Atsakyti