Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

kristutex, panašu, kad pas tave ilga schema. g.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 08 25, 13:11)
Sveikos,  4u.gif
man po mano IVF jau 33 ciklo diena, o dar neateina mmm. O visus metus budavo vidutinishkai 27 dienos. g.gif
Kam nors buvo taip ilgai uzsilaike
kazkokius mmm skausmus lyg ir jauciu  blink.gif

Sekmes visoms naujokems ir gausiam buriui startuojanciu, noriu, kad visos pastotu  drinks_cheers.gif

Tai redute gal testuka pasidaryk bigsmile.gif Gal tu jau nestuke.gif thumbup.gif butu
Atsakyti
redute, dažnai būna, kad po IVF'o ciklas išsiderina.
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 25, 13:21)
Sveikos mergynos 4u.gif
Na as jau kaip ir pradejau starta bigsmile.gif Siandien susileidau Dipheralina.Tik nesuprantu apie apie tas shemas ilgas ir trumpas blush2.gif Kazin kokia bus mano g.gif ,jai dabar suleido Dipheralina,po 10 dienu prades stimuliacija.o rugsejo 13-15d.planuoja isodinima turbut g.gif ,jai gerai supratau.
Sekmes visoms startavusioms 4u.gif  4u.gif


Čia bus ilgoji shema,sekmės kristutex 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 13:20)
Paiduke, pamiršai trumpają kai leidžiamas diferelinas ir Gonalis kartu.  rolleyes.gif o Viltei berods darė su diferelinu.  g.gif

tai ar čia ne tas pats, kaip mano aprašytoji su cetrotide g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 25 rugpjūčio 2006 - 12:29
QUOTE(euromergele @ 2006 08 25, 12:26)
nu nezinau kodel smile.gif sake gerai stimuliavosi, viskas vyko tvarkingai pirma karta, todel ner prasmes ekperimentuoti ir taikyti trumpa schema... ar kas nors manot kitaip?


Aš tai manau, kad labai teisingai gydytoja daro, kad nekeičia schemos - jei viskas buvo sklandžiai, nėra prasmės kaitalioti smile.gif Euromergele, ko tai labai džiaugiuosi tavo startu biggrin.gif

Man atrodo, kad dėl schemos pasirinkimo dar ir gydytojo pomėgis kažkiek priklauso biggrin.gif

Sėkmės visoms startuojančioms wub.gif

Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2006 08 25, 13:27)
tai gal čia tas pats, kaip mano aprašytoji su cetrotide g.gif



Pas mane šitam ivf-e visai nebuvo Diferilino, tik Gonalis ir Cetrotide.
Atsakyti
Merginos gal kuri naudojote slopinimui ( SUPRECURE ) gyd. sakė kad jo poveikis yra švelnesnis ir jo dozę priešingainei diferilino galima koreguoti.
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 08 25, 13:11)
man po mano IVF jau 33 ciklo diena, o dar neateina mmm. O visus metus budavo vidutinishkai 27 dienos. g.gif
Kam nors buvo taip ilgai uzsilaike


Sveikute,

mano patirtis tokia: iki IVF - 28, po IVF 35 dienu ciklas buvo net keturis ciklus is eiles

bet juk visokiu stebuklu buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar tiek startavusiuju as nemaciau thumbup.gif clap.gif Kad tik visoms pasisektu,tai nespesim nestuke.gif sveikint lotuliukas.gif
Dar karteli visoms dideles dideles sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 25, 13:29)

Pas mane šitam ivf-e visai nebuvo Diferilino, tik Gonalis ir Cetrotide.

tai aš žinau, kad pas tave tokia ir pas mane tokia pat, bet tai taip išeina viso keturios schemos, ar aš kažko jau nesusigaudau
slopina pradžioje paskui stimuliuoja
stimuliuoja paskui dar ir cetrotide leidžia
stimuliuoja ir kartu diferiliną leidžia
tik stimuliuoja
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 25, 13:30)
Merginos gal kuri naudojote slopinimui ( SUPRECURE ) gyd. sakė kad jo poveikis yra švelnesnis ir jo dozę priešingainei diferilino galima koreguoti.

Tai kas man dabar turi darytis g.gif jaigu sakai poveikis tu vaistuku svelnesnis g.gif as susileidau Dipheralina,gal kokie skausmai uzeit turi doh.gif
O mmm turi testis,ar turi nustoti kraujuoti,kai susileidi tuos vaistus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 25 rugpjūčio 2006 - 12:41
Paiduke, taip išeina kad keturios - vienas variantas ilgos, ir trys-trumpos.
Atsakyti