Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darlut, laikau kumščius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Darlute wub.gif ,tai kitos savaites pabaigoje lauksim naujienu bigsmile.gif Kantrybes Tau 4u.gif 4u.gif Mes su tavimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui, mergaitės wub.gif , bet....

Nežinau. Šiandien pasidariau testą ir... verysad.gif Guodžiu save, kad dar anksti, kad jei implantavosi 5 dieną, tai testas gali ir nerodyti, bet optimizmas ir tikėjimas kažkur dingo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 03, 17:19)
Dėkui, mergaitės wub.gif , bet....

Nežinau. Šiandien pasidariau testą ir... verysad.gif Guodžiu save, kad dar anksti, kad jei implantavosi 5 dieną, tai testas gali ir nerodyti, bet optimizmas ir tikėjimas kažkur dingo verysad.gif


Darla wub.gif
o kelinta siandien diena?
jei dar HCG nedarei, tai tikrai Tau dar 13d. nepraejo, taigi testo rezultatus greit mesk i siuksliu deze ir negadink sau nuotaikos - tikrai dar anksti ir testai nera tokie jautrus. Auksciau nosyte 4u.gif Kada Tau liepe darytis HCG? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 03, 17:19)
Dėkui, mergaitės wub.gif , bet....

Nežinau. Šiandien pasidariau testą ir... verysad.gif Guodžiu save, kad dar anksti, kad jei implantavosi 5 dieną, tai testas gali ir nerodyti, bet optimizmas ir tikėjimas kažkur dingo verysad.gif


Dar pakentėk, gal dar ne viskas prarasta 4u.gif
Papildyta:
Tikiu, kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 03, 12:13)
Darlute wub.gif ,tai kitos savaites pabaigoje lauksim naujienu bigsmile.gif Kantrybes Tau 4u.gif  4u.gif Mes su tavimi mirksiukas.gif


Laikykis, Darla, man atrodo, kad peranksti pasidarei tą testą. Palauk dar keliatą dienelių, gal dar viskas bus gerai.


Papildyta:
Tikiu, kaip tau?
[/quote]

Ačiū, kol ka viskas sklandžiai,o kai turėsiu naujienų pranešiu smile.gif
Atsakyti
Renatėle, Daloma kaip jūs ?
Zizi kaip tu jautiesi ?
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 03, 16:19)
Dėkui, mergaitės wub.gif , bet....

Nežinau. Šiandien pasidariau testą ir... verysad.gif Guodžiu save, kad dar anksti, kad jei implantavosi 5 dieną, tai testas gali ir nerodyti, bet optimizmas ir tikėjimas kažkur dingo verysad.gif


Darla, dar nenukabink nosytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Darla, neprarask dar vilties. 4u.gif gal jau hcg šiandien pridavei? nes kaip suprantu jau 12 d. po įsodinimo...
Atsakyti
merginos, laikau už Jus stipriai, stipriai suspaudus kumštukus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


o mano startas penktadienį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 04, 10:57)
merginos, laikau už Jus stipriai, stipriai suspaudus kumštukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o mano startas penktadienį ax.gif

Dieve Paiduke kaip lauksim tavo sėkmingo starto pradžios ir pabaigos 4u.gif
Atsakyti
Devina, o tu irgi rugsėjo sąrašiuke. kada tu startuosi? ar jau startavai? kaip supratau, tau taikys ilgą schemą, ar čia aš vėl eilinį kartą susipainiojau? doh.gif

Paiduke, sėkmės dideliausios. 4u.gif reikia mums labai labai vaisingo rudens. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 04 rugsėjo 2006 - 10:11