Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(zizi @ 2006 09 02, 10:44)
na man vel kazkas darosi, truputi temperatūra pakilo- 37.2. tai ką tai reiškia?
as tikrai nepersišaldžiusi.  g.gif

Na tu ir is medzio iskritusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif nestuke.gif temp.visada to kia buna 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tai va, mes žiūriu kartais jau iš to per didelio žinojimo nebesusigaudom, pradedam abejoti juokingais dalykais lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš manau, kad apie nestuke.gif 6 dieną po įsodinimo dar sunku spręsti g.gif O gal klystu g.gif
Atsakyti
Tai aišku dar anksti gerokai.
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 02, 13:33)
Na aš manau, kad apie  nestuke.gif  6 dieną po įsodinimo dar sunku spręsti g.gif O gal klystu g.gif

nu jo as irgi manau,kad anksti dar g.gif Bet jaigu kokie pozymiai rodo,kad gali buti nestuke.gif pvz.temperatura,tai vistiek vilciu daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 02 rugsėjo 2006 - 12:40
Jei impalnatacija vyksta 3-5 dieną,tai temperatūra labai geras ženklas.Viena forumietė(tiek to nesakysiu kas biggrin.gif ),man guodėsi,kažkur 6 dieną po įsodinimo,kad pakilo temperatūra mirksiukas.gif Dabar ji laukiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 02, 13:38)
nu jo as irgi manau,kad anksti dar g.gif Bet jaigu kokie pozymiai rodo,kad gali buti  nestuke.gif pvz.temperatura,tai vistiek vilciu daugiau bigsmile.gif


na temperatūra krenta tik prieš pat mmm, o tai gali būti 12-14 diena blush2.gif Kitoms net pirmą mmm dieną laikosi g.gif bet aišku, jei smagiau taip žaisti, tai galima į valias tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 09 02, 12:44)
na temperatūra krenta tik prieš pat mmm, o tai gali būti 12-14 diena blush2.gif  Kitoms net pirmą mmm dieną laikosi g.gif  bet aišku, jei smagiau taip žaisti, tai galima į valias tongue.gif

Kiek supratau ne apie BT kalbama,o apie kūno temperatūrą mirksiukas.gif
Atsakyti
aš kalbu apie kūno temperatūrą.nuėjau į vaistinę ir nusipirkau naują termometrą, pagalvojau, gal tas pievas rodo nes tikrai normaliai jaučiuosi, na tik pilvo apačia vis paskausta, o tas dar daugiau parodė 37,4. temperatūrą aš šiandien atsitiktinai pasimatavau. nor žinau, kad prieš mmm gali būti pakilusi temperatūra. ai jau nieko nežinau, mažiau save analizuosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 09 01, 21:47)
O kelinta tau diena po įsodinimo tongue.gif
Sėkmės nestuke.gif


Dar tik 9 ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zizi @ 2006 09 02, 14:15)
aš kalbu apie kūno temperatūrą.nuėjau į vaistinę ir nusipirkau naują termometrą, pagalvojau, gal tas pievas rodo nes tikrai normaliai jaučiuosi, na tik pilvo apačia vis paskausta, o tas dar daugiau parodė 37,4. temperatūrą aš šiandien atsitiktinai pasimatavau. nor žinau, kad prieš mmm gali būti pakilusi temperatūra. ai jau nieko nežinau, mažiau save analizuosiu  doh.gif


Aš jau taip pat nubėgau matuotis kūno temperatūros blush2.gif Čia turbūt IVF sindromas blush2.gif
Atsakyti
Darlut, tau didiulės didžiulės sėkmės wub.gif wub.gif Laikau visas galūnes suspaudusi ax.gif Nugi reik mūsų kaunietėms nėštukių nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 09 02, 14:15)
aš kalbu apie kūno temperatūrą.nuėjau į vaistinę ir nusipirkau naują termometrą, pagalvojau, gal tas pievas rodo nes tikrai normaliai jaučiuosi, na tik pilvo apačia vis paskausta, o tas dar daugiau parodė 37,4. temperatūrą aš šiandien atsitiktinai pasimatavau. nor žinau, kad prieš mmm gali būti pakilusi temperatūra. ai jau nieko nežinau, mažiau save analizuosiu  doh.gif

Na tikrai, zizi,gal tu perdaug pradejai panikuoti.Truputi apsiramink,tau tokia itampa neinauda g.gif
Atsakyti