Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vistiek nesuprantu, kaip tai gali buti...
Papildyta:
QUOTE(Aretė @ 2006 08 31, 19:02)
Simbute  wub.gif , laikykis... kaip gaila  verysad.gif



O as nebekartojau, tai gal ir man jau nieko nebera....
Atsakyti
Gytaute, tiesiog embrioniukas buvo bepradedąa kabintis, bet neišsilaikė. dėl to organizmas buvo pradėjęs gaminti hcg, o po to jis pradėjo mažėti. Simbute, o gal visgi klaida atsakymuose? ar gerai viską supratai? gal paprastą testuką pasidaryti vertėtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 31, 16:48)
Kukushka, bet jūs su vyru šaunuoliai, kad nepasidavėte ir išbandėte viską, kas buvo įmanoma. ir savo tikslą pasiekėte.  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu, Svajuke! musu zygiai uztruko 2 metus... neskaiciuojant metu bandant naturaliai pries tai.
Atsakyti
Nu tu velnias velnias doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 08 31, 18:04)
Vistiek nesuprantu, kaip tai gali buti...
Papildyta:
O as nebekartojau, tai gal ir man jau nieko nebera....


Gytaute, man tokia pati situacija buvo su šaldytais verysad.gif , bet tu vyk tokias mintis šalin, o jei labai neramu pakartok HCG tyrimą tik nesinervuok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukushka @ 2006 08 31, 18:05)
Aciu, Svajuke! musu zygiai uztruko 2 metus... neskaiciuojant metu bandant naturaliai pries tai.

oho, tai jūs labai intensyviai darbavotės. per du metus 7 bandymai (jeigu teisingai suskaičiavau). nemažai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukushka @ 2006 08 31, 17:57)
Bet man is esmes nepriimtina, kai dedes vyriausybej, patys turintys vaiku, riboja ir kontroliuoja musu gyvenima. Juk mes ne zudikes kokios... Tie, kuriantys istatymus, neturi jokio supratimo, kokias kancias praeina negalinti pastoti moteris.... O bjauriausia, kad embriona 4 lasteliu gina, o uzsimezgusi nesveika kudiki leidzia 3-4 menesi nuzudyt.... Negaliu nervuotis, nes labai spaudimas kyla...


Pritariu tau.Tada geriau uždrausti abortus, o ne riboti ir taip nelaimingom šeimom susilakti savo vaikučio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 31, 17:10)
oho, tai jūs labai intensyviai darbavotės. per du metus 7 bandymai (jeigu teisingai suskaičiavau). nemažai.  rolleyes.gif


5: 3 sviezi ir 2 saldyti.
Atsakyti
o Amerikoje kur 2 buvo, tai irgi į tuos 3 įeina? g.gif susipainiojau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 31, 17:21)
o Amerikoje kur 2 buvo, tai irgi į tuos 3 įeina?  g.gif susipainiojau.  blush2.gif


Taip. Po I-o IVF + ICSI namuose turejau nezamoniska hyperstimuliacija, po I-o saldyto nesivystanti, po antro saldyto - isvis nieko. Tiesiog neturejau jokios vilties, kad cia, kur gyvenu, mums gali daktarai padet. Atrode, kad jie tik tusciai saudo ir tiek.... sodino man 2 lasteliu atsildytus... tiesiog jauciau kad tai ne man. Tiesiog norejau agresyvesnio gydymo.
Atsakyti
QUOTE(Aretė @ 2006 08 31, 19:07)
Gytaute, man tokia pati situacija buvo su šaldytais  verysad.gif , bet tu vyk tokias mintis šalin, o jei labai neramu pakartok HCG tyrimą tik nesinervuok  4u.gif


Nieko nebesidarysiu, kaip bus taip bus... 4u.gif
Atsakyti
Simbute, console.gif heart.gif
Atsakyti