Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tranguil, o ką tau gydytoja komentuoja tą faktą, kad taip nesiseka? aš kaip matau, tau yra kažkokių sunkumų susijusių su gemaliuko išsilaikymu, nes jau net kelis kartus turėjai ankstyvus persileidimus. mano atveju tai gydytoja sako, kad tiesiog nesiseka ir tiek. aš pati turėjau IVF'inį negimdinį. tai visgi tikiuosi, kad jeigu vieną kartą pastojau, kad pastosiu ir dar kartą ir sėkmingai. ax.gif o kokioj klinikoj lankaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 31 rugpjūčio 2006 - 14:57
Kai pradejau tirtis,isaiskejo,kad buvo saaugu kiausintakiuose.Po laparaskopijos iskart pasake,kad gali buti ateity negimdiniai,tai ir pasitvirtino.Daktaras sako,kad mano embrionuku sieneles buna storesnes,nei turetu buti,nors ir visus 4 kartus dare hatching'a.
Atsakyti
QUOTE(tranquil @ 2006 08 31, 16:04)
Kai pradejau tirtis,isaiskejo,kad buvo saaugu kiausintakiuose.Po laparaskopijos iskart pasake,kad gali buti ateity negimdiniai,tai ir pasitvirtino.Daktaras sako,kad mano embrionuku sieneles buna storesnes,nei turetu buti,nors ir visus 4 kartus dare hatching'a.


neseniai per až susirašinėjau su viena forumiete dėl hetchingo - mano žiniomis, jis Lietuvoje atliekamas rūgštimi ir tai labai traumuoja embrioniukas...naujesnė technologija - lazeriu, tačiau dar prieš porą mėnesių jo dar nė viena klinika Lietuvoje neturėjo...vaikšto gandas, kad jį jau įsigijo Nordica, bandysiu aiškintis su klinikos vadove mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, Daiva, pameni, mums apie tą naują hetchingo metodą paskojo Motinos ir Vaiko klinikoje.

Tranguil, pas mus forume yra mergina, kuri turėjo tokią pat problemą, kaip ir tu, t.y. storas sieneles. dabar ji jau augina dukrytę. tad ir tu neprarask vilties. 4u.gif
Atsakyti
Oi, labai atsiprasau,neatsakiau i klausima,kur gydausi,as gyvenu anglijoj,tad gydausi ten,nes kai susiduriau su savo problemom (tas buvo pries 10 metu),net nezinojau tada kur Lietuvoj kreiptis.
Na,o dabar,kai apsilankiau praeita menesi pas U., nutariau pereiti pas ja.Man ji labai patiko,labai konkreti.O cia nors gydausi privacioj vaisingumo klinikoj,teko nusivilti,skuba,apkrauti darbais,kaip kazkoks konvejeris,o ir kainos labai dideles.
Atsakyti
Sveikos,
man jau stogas po truputi važiuoti pradeda. tai viena minute atrodo, kad viskas bus gerai, kita, kad nieko čia man nesigaus ir kaip reiks viską ištverti.
Vis jaučiu tempimą pilvo apačioje, toks jausmas, kad jau menesinės prasideda, nors jos turėtų būti po gerų 2 jų savaičių. kaip viską ištverti. Žinau, kad kvaila, bet gal jau kraują tyrimą nueiti pasidaryti. blink.gif
Atsakyti
Zizi, o kiek jau laiko tau po įsodinimo. ar ne ankstoka dar tyrimo darytis?
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 31, 11:31)
Darla-kaip jus laikotes,kokios naujienos 4u.gif  4u.gif


Kol kas naujienų dar nėra. Laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 31, 17:33)
Zizi, o kiek jau laiko tau po įsodinimo. ar ne ankstoka dar tyrimo darytis?



Ai tik keturios. doh.gif kaip nusiraminti, suprantu, kad visoms labai sunku. Bet niekaip susikaupti darbe negaliu, darbingumo - 0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizi: 31 rugpjūčio 2006 - 15:57
Svajuke, o kada tu planuoji g.gif

O pilvo maudimas kaip prieš mm negali reikšti nėštumo?

Gytaute, Arete, kokius požymius jūs jautėte? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darla: 31 rugpjūčio 2006 - 16:03
QUOTE(Darla @ 2006 08 31, 17:48)
Kol kas naujienų dar nėra. Laukiu ax.gif


O kaip Jums darla, pilvo neskauda? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizi: 31 rugpjūčio 2006 - 16:09
Darlut, planuoju kažkada dar šiais metais tikrai startuoti. ax.gif
Atsakyti