Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(kristutex @ 2006 08 29, 15:51)
Mergytes kiek kainuoja tas HCG tyrimas g.gif


Kaune - 30lt
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 29, 15:59)
Gytaute thumbup.gif Nu ka...sakiau, kad viskas pas tave gerai mirksiukas.gif Ir tikrai merginos teisios - lauk dvynuku, jei ne daugiau bigsmile.gif



Kiek bus, tiek auginsim, kad tik viska gerai tongue.gif
Vis dar netikiu ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 08 29, 15:09)
Papildyta:
mano embrionai buvo jau dvieju dienu, sake kad jau galetu buti ir po 8 lasteles. tai nerimauju.


Nesamone schmoll.gif Dviem dienom 4-6 yra absoliuti norma. Maniskiai buvo 4-iu lasteliu, Usoniene sake - idealus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zizi @ 2006 08 29, 16:09)
Papildyta:
mano embrionai buvo jau dvieju dienu, sake kad jau galetu buti ir po 8 lasteles. tai nerimauju.


Keista, mano buvo keli 6, keli - 4-ių. Embriologė irgi sakė, kad l.gerai g.gif
Atsakyti
Gytaute thumbup.gif Simbute thumbup.gif DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI

Tarp kitko 9dpo man buvo 17 ir nėštumas pasitvirtino. Taigi manau, kad pagaliau ir mūsų forume atsirado tas retas reiškinys kaip nestuke.gif su šaldytais.

Zizi nesigasdink. Mano embrionai visada buvo puikiausi net 8 dalių, bet rezultatas 0 verysad.gif . O kitų merginų 4-6 dalių ir nuostabus rezultatas nestuke.gif
Atsakyti
NA GAL AS BLOGAI PASKAICIAVAU. PUNKCIJA DARE PENKTADIENI, O ISODINO PIRMADIENI. TAI TURBUT BUS TRYS DIENOS. NA MAN CIA KZKAIP SUNKIAI SUSISKAICIUOTI SEKASI
Atsakyti
Zizi, mano visada panašūs embrionai būdavo. ir niekada VK gydytoja nesakė, kad lėtai dalinasi. g.gif cool.gif aišku, teoriškai idealūs yra 8 ląstelių, bet nesu tikra, kad čia 2 dieną.
Atsakyti
Gytaute, Simbute 4u.gif

Nuostabu nuostabiausia wub.gif

Dieve, aciu, tik neapleisk musu ir toliau

Uzejo toks noras startuosi su šaldytais blush2.gif

Noriu leliuku, noriu leliuku, noriu buti nestuke.gif (buriu, gal suveiks thumbup.gif )
Atsakyti
Simbute, fantastika! Sveikinimai ir ačiū už viltį toms, kas turi snaigučių "atsidėję". Nes jau totaliai pesimizmas užvaldęs buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 29, 17:15)
Simbute, fantastika! Sveikinimai ir ačiū už viltį toms, kas turi snaigučių "atsidėję". Nes jau totaliai pesimizmas užvaldęs buvo  4u.gif


Aš irgi labai jau džiaugiuosi, kad Simbutė wub.gif bus paskelbta "kosmonaute" snaigučių srityje, bet pati nededu labai daug vilčių į savo "snaigutes" lotuliukas.gif
Atsakyti
Aretė kažkur prapuolė. g.gif tikiuosi, jai viskas gerai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 29, 16:22)
Aretė kažkur prapuolė.  g.gif tikiuosi, jai viskas gerai.  ax.gif


Chm, tikrai...pasiknisiu veliau - tureciau tureti mobilu jos jos...
Atsakyti