Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gytautė thumbup.gif thumbup.gif

Simbutė, na gražini man viltį thumbup.gif thumbup.gif Pagaliau su šaldytais yra nestuke.gif
Atsakyti

Niekas neliepia daryti kraujo tyrimo taip anksti, tiesiog labai smalsu blush2.gif
[/quote]

Tikrai taip, o po to tik galva skauda no to per didelio noro viska kuo greičiau sužinot. blink.gif
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(zizi @ 2006 08 29, 14:45)
labas visosm
as naujoke, bet jau ilga laika seku Jusu forumus.
Man pries keles dienas atliko pirma IVF. dabar laukiu  laukiu.
Norejau pasiteirauti:
kai implantavo mano tris embrionus sake kad gan letai dalinasi. 2 embrionai po 6. o 1 po 4. nezinau ar suprasit, nes ir as nevisaka suprantu.
Man 27m. problema- vyro spematozoidu kiekis tik 3 ml.
Ivf dariausi VK.

Zizi 4u.gif Sveika prisijungusi.Su mumus bus laukimas ne toks nuobodus.As tai nelabai suprantu apie ta embrionu dalijimasi, blush2.gif bet gal kas is senbuviu tau ka paaiskins.O tu tik tikek ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Zizi, sėkmės dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 08 29, 13:46)
Gytautė  thumbup.gif  thumbup.gif

Simbutė, na gražini man viltį  thumbup.gif  thumbup.gif Pagaliau su šaldytais yra  nestuke.gif


is tiesu, tai dar su manim niekas neaisku g.gif, kartosiu tyrima ketvirtadieni.
O su šaldytais tai tikra turi pasiseks, juk embrioniukai tokie užsigrudine gaunasi, tikri stipruoliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytes kiek kainuoja tas HCG tyrimas g.gif
Atsakyti
nestuke.gif pabiro kaip grybai po lietaus, saunuoles mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 29, 13:51)
Mergytes kiek kainuoja tas HCG tyrimas g.gif


Priklausomai nuo klinikos nuo 25 iki 30
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 29, 15:51)
Mergytes kiek kainuoja tas HCG tyrimas g.gif


Kaune - 30lt
Atsakyti
Gytaute thumbup.gif Nu ka...sakiau, kad viskas pas tave gerai mirksiukas.gif Ir tikrai merginos teisios - lauk dvynuku, jei ne daugiau bigsmile.gif

Simbute, visiskai normalus rezultatas. Dvynukai, tiesa, vargiai ar besigaus, bet vienam - visiskai normalus hcg smile.gif


Zizi, na dar reiketu zinoti keliu dienu embrionus tau isodino, nes siaip 4-iu lasteliu per pora dienu absoliuciai normalu, o 6-iu netgi triju dienu gali buti mirksiukas.gif


Del neigiamos kraujo grupes - kiek teko tuo dometis, tai visiskai pritarciau Migluzes mintims smile.gif


Atsakyti
Simbute, super thumbup.gif kaip pabiro nestuke.gif tai net nespėju parašėlio taisyti.

ačiū, Migluže, nuraminai. 4u.gif esu linkusi tikėti tavo teiginiais, nes man logiškai mąstant irgi taip atrodo.

Tesoraite, žinok aš dar tik pusantrų metų žinau, kad mano Rh neigiamas, iki tol visą gyvenimą buvo Rhž, tai dar nespėjau daug blogų straipsnių prisiskaityti. o mano gydytoja sakė, kad kraujo grupės neigiamumas neturi jokios įtakos pastojimo sėkmei.

Zizi, sėkmės dideliausios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 29 rugpjūčio 2006 - 14:07
QUOTE(zizi @ 2006 08 29, 15:45)
labas visosm
as naujoke, bet jau ilga laika seku Jusu forumus.
Man pries keles dienas atliko pirma IVF. dabar laukiu  laukiu.
Norejau pasiteirauti:
kai implantavo mano tris embrionus sake kad gan letai dalinasi. 2 embrionai po 6. o 1 po 4. nezinau ar suprasit, nes ir as nevisaka suprantu. aR TAI TURI DIDELES REIKSMES PASTOJANT?
Man 27m. problema- vyro spematozoidu kiekis tik 3 ml.
Ivf dariausi VK.


Papildyta:
mano embrionai buvo jau dvieju dienu, sake kad jau galetu buti ir po 8 lasteles. tai nerimauju.
Atsakyti