Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

thumbup.gif Gytaute wub.gif wub.gif wub.gif
Patikek nestuke.gif
Atsakyti
Gytaute sveikinu ir aš 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergytės, mano HCG 10 diena po isodinimo 26,7( viskas vyko naturaliam cikle) ir ka dabar galvot? Lyginant su Gytautes, tai manau nieko gero g.gif
Gal kokiu minčius paguodžiančių turit?
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 08 29, 15:06)
Mergytės, mano HCG 10 diena po isodinimo 26,7( viskas vyko naturaliam cikle) ir ka dabar galvot? Lyginant su Gytautes, tai manau nieko gero g.gif
Gal kokiu minčius paguodžiančių turit?


Simbute, wub.gif paguosiu wub.gif
13dieną tai tikrai turi būti virš 50, o kas parą turi daugintis 1,5 karto. Jeigu taip skaičiuot - tai 13d. Tau bus 69. O tai yra normalu. aišku daugiau Tau paaiškintų daktarai. Ir iš vis man labai keista, kad liepia daryti kraują 10d., nes man tai liepė 13d. ir ne anksčiau. schmoll.gif
Atsakyti
simbute thumbup.gif
tai, kad pagal normas viskas lyg ir gerai, tai nepergyvenk mirksiukas.gif o tu kaip suprantu su šaldytais darei, tai super, reiškia pavyksta su šaldytais thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ledai juda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu merginos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ot faina, kada gi mes čia likusios, į šį traukinį įšoksime ax.gif

laukiame savo eilės doh.gif
Atsakyti
hehe...pagavai Gytaute biggrin.gif SVEIKINU 4u.gif

QUOTE(Gytautė @ 2006 08 29, 12:00)
HCG 114, patarikte ax.gif 
Gydytoja sako viskas gerai?????

Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 08 29, 15:12)
Simbute,  wub.gif  paguosiu wub.gif
13dieną tai tikrai turi būti virš 50, o kas parą turi daugintis 1,5 karto. Jeigu taip skaičiuot - tai 13d. Tau bus 69. O tai yra normalu. aišku daugiau Tau paaiškintų daktarai. Ir iš vis man labai keista, kad liepia daryti kraują 10d., nes man tai liepė 13d. ir ne anksčiau. schmoll.gif



Niekas neliepia daryti kraujo tyrimo taip anksti, tiesiog labai smalsu blush2.gif
Atsakyti
murmur 4u.gif jei neklystu,tai ir tave sveikinti reikia wub.gif 4u.gif
Simbute 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarija @ 2006 08 29, 14:27)
Sveikinu merginos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ot faina, kada gi mes čia likusios, į šį traukinį įšoksime  ax.gif 

laukiame savo eilės  doh.gif

Gintarija,nepastebesi,kaip ir mes tame traukiny vaziuosim lotuliukas.gif
Atsakyti
labas visosm
as naujoke, bet jau ilga laika seku Jusu forumus.
Man pries keles dienas atliko pirma IVF. dabar laukiu laukiu.
Norejau pasiteirauti:
kai implantavo mano tris embrionus sake kad gan letai dalinasi. 2 embrionai po 6. o 1 po 4. nezinau ar suprasit, nes ir as nevisaka suprantu.
Man 27m. problema- vyro spematozoidu kiekis tik 3 ml.
Ivf dariausi VK.
Atsakyti
Gytaute, Simbute clap.gif clap.gif clap.gif 4u.gif wub.gif


Svajuke, mano Rh neigiamas. Tai jau tokių istorijų prisiklausiau per visą savo gyvenimą doh.gif neva ir pastot žymiai sunkiau, ir persileidimo tikimybė didesnė blink.gif ir kad persileidus irgi reik tą daiktą suleist g.gif nu, bet juk kai būna tie ankstyvieji persileidimai, kai moteris net nežino, tai kaip tada? g.gif aš manau (tikiuosi), kad nesiskaito mirksiukas.gif
Atsakyti