Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gytaute, dabar tik suspausk kojas ir laikyk thumbup.gif SVEIKINU clap.gif
Atsakyti
Gytaute, dvynukai garantuoti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai jau einu linksmosios sąrašėlio dalies taisyti. thumbup.gif visai geras tas rugpjūtis gavosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 29 rugpjūčio 2006 - 11:48
Gytaute, nuostabios naujienos thumbup.gif tu nestuke.gif valio, valio, valio clap.gif clap.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 08 29, 13:08)
Gytaute, nuostabios naujienos  thumbup.gif tu  nestuke.gif valio, valio, valio  clap.gif  clap.gif sveikinu  4u.gif  4u.gif



Paiduke, o kada tavo startas?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 29, 13:10)
Paiduke, o kada tavo startas?

jei viskas gerai, tai rugs. 8-9d. pradedu stimuliuotis
Atsakyti
merginos, sakykit, ar yra čia pas mumi gandrus gaudančiųjų su kraujo grupe Rh-? čia aš šiaip dėl įdomumo užklausiau.

o dabar ir aš kaip Chiara matyt ieškosiu ko nepametus, bet iškilo toks klausimas susijęs su neigiama kraujo grupe. gal atsiras galinčių pakomentuoti. taigi minusinėms mamoms po pirmo nėštumo yra suleidžiami specialūs vaistai, kurie panaikina susidariusius antikūnius, galinčius sunaikinti antrąjį užsimezgusį vaisių. ir perskaičiau aš tokį komentarą, kad tuos vaistus privalu suleisti minusinei mamytei net ir tuo atveju, jeigu nėštumas nesibaigė gimdymu ir net jeigu tas nėštumas buvo visiškai trumpas. tai vat aš ir užsiparinau. esu minusinė ir turėjau negimdinį. vadinasi, turėjau nėštumą, o vaistų tai niekas man jokių nesuleido ir net nesiūlė. tai gal dabar man nepavyksta pastoti, nes organizmas priešinasi naujai gyvybei dėl susidariusių antikūnių. ar visgi 5 sav. yra dar per mažai, kad spėtų organizmas sureaguoti į jį ir prigaminti antikūnių?
Atsakyti
Tiksliai nežinau, bet man rodos, kad tokio amžiaus gemalas dar nepagamina pilnaverčių eritrocitų su Rh(D) antigenu. Ir šiaip, dar jų būtų per mažai, kad sukeltų kažkokį imuninį atsaką. Antikūnai prieš Rh(D) antigeną tikrai nesukelia ankstyvo persileidimo. Jie labiau reikšmingi vėliau, ne per pirmą trimestrą.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 08 29, 13:14)
jei viskas gerai, tai rugs. 8-9d. pradedu stimuliuotis


Oho kaip viskas greitai doh.gif Man atrodo kai skaitau, tai pas kitas mergaites ciklai kažkokie turbo. Man atrodo kol sulaukiu kito ciklo pradžios, tai mergaitės vos ne po du per mano ciklą IVF spėja pasidaryt lotuliukas.gif
Sėkmės tau dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 29 rugpjūčio 2006 - 12:36
[quote=svajukė,2006 08 29, 13:18]
merginos, sakykit, ar yra čia pas mumi gandrus gaudančiųjų su kraujo grupe Rh-? čia aš šiaip dėl įdomumo užklausiau.

o dabar ir aš kaip Chiara matyt ieškosiu ko nepametus, bet iškilo toks klausimas susijęs su neigiama kraujo grupe. gal atsiras galinčių pakomentuoti. taigi minusinėms mamoms po pirmo nėštumo yra suleidžiami specialūs vaistai

Svajuke,man atrodo,kad tuos vaistukus leidzia apie 28 savaite,tai tau tikrai ne tas variantas g.gif Vyk tokias mintis is galvos

Gytaute sveikinu 4u.gif 4u.gif As vel, kaip kokia kvaisa, is tos laimes net susigraudinau blush2.gif O jaugu pas tave dar ir du,tai dvigubas dziaugsmas clap.gif clap_1.gif yahoo.gif
Atsakyti
Gytaute,

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif nestuke.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 29, 13:37)
Oho kaip viskas greitai  doh.gif  Man atrodo kai skaitau, tai pas kitas mergaites ciklai kažkokie turbo. Man atrodo kol sulaukiu kito ciklo pradžios, tai mergaitės vos ne po du per mano ciklą IVF spėja pasidaryt  lotuliukas.gif
Sėkmės tau dideliausios  4u.gif

nu pas mane tai kaip tik prailgintas ciklas su KT, nes K ižvažiuoja ateinančią savaitę, tai biškį užtęsim ciklą ir pirmas vizitas bus kai jis grįš, jau bus kokios trys dienos leidimosi praėję

tuoj ateis ir tavo laikas, tik į priekį kai žiūri atrodo toli, bet laikas eina greitai
Atsakyti
Aciu jums mergaites aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Tik vis dar negaliu patiketi wub.gif
Atsakyti