Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

Aš šiandien pirmą kartą gyvenime daviau kraujo blush2.gif Nors ir bijojau labai, džiaugiuosi, jog išdrįsau. Manau būtinai duosiu ir antrą kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kraujo grupe -IV, esu davusi kraujo Vilniuje, bet kadangi keiciasi gyvenamoji vieta, tad galesiu duoti Siauliu kraujo centre 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėjau išgirsti Jūsų nuomonę. Spalio 13d. pirmą kartą paaukojau kraujo. Po to pasidarė silpna, pradėjo spengt ausyse, tikrai ne koks jausmas, teko kurį laiką "aukštyn kojom" pagulėt blush2.gif Buvo keista, nes šiaip aš nesu kokia nors "slabakė", silpna man būna laaaaaaaabai retai, tikrai niekada nealpstu, normaliai valgau, nebijau nei kraujo, nei adatų, be to kraujo centre sakė, kad mano hemoglobino kiekis kraujyje yra tiesiog puikus... Taigi tikrai nesitikėjau, kad taip šūdinai jausiuos. Tikrai kad "ant sparnų nelakiojau", kaip kai kas čia rašė... unsure.gif

O dabar man draugai vėl siūlo eit aukot smile.gif Ar ne per dažnai? Ar jau tikrai galima? Ar sau nepakenksiu..? Tikrai nesakau, kad aukojau pirmą ir paskutinį kart, bet... Gal užtektų ir vieną kart į metus?
Juolab kad kai kurie artimi žmonės man labai nerekomenduoja taip greit vėl eit... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cold_dead_bunny: 22 sausio 2009 - 17:36
į metus daugiau kaip 4 kartus eiti nerekomenduojama, nors sako kad kas 60 dienų, tai vos ne 6 kartai gaunasi per metus, bet taip dažnai nereikia.
o dėl blogos savijautos, kiek esu davusi kraujo (apie 20 kartų), buvo blogai tik vieną kartą, bet tada, kai nepataikė įdurti į veną, gal iš penkto karto įdūrė, tai po tų badymų "be reikalo", vos nenualpau, o šiaip tai visada kaip ant sparnų jaučiuosi po kraujo davimo, kai pataiko įdurti iš pirmo karto ir viskas būna gerai. smile.gif
Atsakyti
Taip, žinau, kad teoriškai moterys gali duot kas 3 mėn. smile.gif Tai aš jau kaip ir galėčiau..
Bet visokių nuomonių esu prisiklausius.... Tai kažkaip nedrįstu blush2.gif
O dėl venų tai man problemų niekad nebuvo (tfu tfu tfu, bar bar bar) - jos ryškios ir sveikos.

Beje, kroska, kas kiek laiko pati aukoji? Jau labai daug kartų esi davus... Respectas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cold_dead_bunny @ 2009 01 22, 19:25)
Taip, žinau, kad teoriškai moterys gali duot kas 3 mėn. smile.gif Tai aš jau kaip ir galėčiau..
Bet visokių nuomonių esu prisiklausius.... Tai kažkaip nedrįstu  blush2.gif
O dėl venų tai man problemų niekad nebuvo (tfu tfu tfu, bar bar bar) - jos ryškios ir sveikos.

Beje, kroska, kas kiek laiko pati aukoji? Jau labai daug kartų esi davus... Respectas  cool.gif


aš per metus 4 kartus duodu kraują
Atsakyti
Įdomu, kodėl po davimo jaučiuosi geriau, negu prieš jį?..
Atsakyti
Pabuvau ir as kraujo donoru biggrin.gif jauciausi gerai, tik kai skubejau namo ir dar telefonu pradejau kalbet, tai taip silpna pasidare, vos nenualpau...gerai kad buvo kur pasilaikyti ax.gif bet greit praejo viskas mirksiukas.gif
dabar laukiu kada vel galesiu eit biggrin.gif labai maloniai prieme 4u.gif
Atsakyti
Aš abu kartus daviau Vilniuje (kaip kitaip - jame ir egzistuoju smile.gif ). Aptarnavimas iš esmės patiko, na, kad kai kurios darbuotojos kiek per "saldžios" (ypač gydytoja) - tai faktas, bet šiaip įspūdžiai neblogi. Tiesa, kadangi esu mėgėjas pasnaust, tai iš anksto perspėjau (prieš pat davimą): jei kartais užknarkčiau - pažadinkit smile.gif (esu kartą užsnūdęs pas stomatologę, taigi, duodant kraują - ne tiek to...)
Atsakyti
As esu davus kraujo tris kartus..pirma karta daviau per akcija laisves alejoje palapineje, kita karta savanoriskai pati, o dar viena karta patys paskambino ir paklause ar galeciau atvaziuoti, nes labai reikia.. tada dar ir drauge nusiveziau smile.gif ziema daugiau neduociau, nes jauciausi nusilpusi, susigalvojau, kad negaunu tiek vitaminu, todel nusilpau, nors gal tik sutapimas buvo... zodziu, laukiu siltojo laikotarpio ir vel ruosiuosi duoti smile.gif
Atsakyti
sveikos mano grupe AB neigiama
Atsakyti
Pasakykite kas nors, kiek laiko tęsiasi pati kraujo paėmimo procedūra blush2.gif Aš pasiruošusi būti kraujo donore, mano kraujo grupė A Rh D neigiamas.
Atsakyti