Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

Aš su seserim davėm kraujo giminaičiui [ ligoniukui] Kaune.Atvažiavom į kliniką mus sutiko baisiai persiraukusiu veidu darbuotoja ji mus lydėjo iki vietos ir bambėjo - kažin ar išvis iš jūsų ims kraują, reikia pirma padaryti išsamius tyrimus nuo venerinių ligų ir t.t pasijutom kaip kokios kekšės [ nors tikrai tai neatrodėm] susiparinom kaip čia su mumis kalba doh.gif sakom mes ligoniui atvažiavom kraują duoti.Tada viskas pasikeitė ir šypsena veide atsirado, prašom prašom paguldė atbegdavo paklausti ar gerai jaučiamės ar nebloga.Po visko davė tolonus pavalgyti klinikos valgykloj, mes su sese jai juos palikom ir išėjom.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Karta per pusmeti neatlyginamai duodu kraujo Vilniaus centre. Ju paslaugomis esu labai patenkinta. Visada mane pasitinka su sypsena, praleidzia pirmiau duodanciu krauja uz atlygi, padekoja, pasiulo arbatos ir sausaini, visas personalas labai malonus. thumbup.gif Aplinka taip pat.
Tik viena karta truputi susinervinau: indelis, i kuri dejo kruvinus skarifikatorius, buvo toks pilnas, kam man atrode, jog sesute liete juos imesdama maniski, o po to mano pradurta pirsta. Bet gal cia tik mano fobija.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2008 08 22, 23:05)
O galima duoti kraujo jeigu yra kraujo čiulpai persodinti?


Negalima. Negalima netgi sergant alerginemis ligomis ir pan, o cia daug sudetingesne bukle.
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 06 06, 13:07)
Padekime ligoniukams labai paprasta parasome savo kraujo grupe ir jei busime reikalingos su mumis susisieks!!!

Pradedu as !!!  4u.gif
Mano kraujo grupe I(0) pliusas

unsure.gif o aš netinkama kraujo donorystei, dėl persirgtos geltos-bent jau man taip kažkada paaiškino, kai reikėjo skubiai duot giminaitei kraujo unsure.gif
Nors pakui girėjau, kad lyg padaro kažkokius tyrimusir pasako, tinkamas esi donoru būt ar visgi netinkamas ax.gif
Atsakyti
As keliata kartu daviau kraujo Vilniuje. Taip pat dazniausiai nuvaziuoju jau i darbo pabaiga ir tikrai galiu pritarti +333+, kad niekuomet nebuvau isvaryta, ar pasitikta su perkreiptu veidu. Visuomet maloniai ir siltai priima.
Tiesiog pastabele gal butu tik del vieno dalyko. Paprastai nemokamai kraujo duodantys donorai priimami be eiles. Taciau o is kur zinoti kurie is ju duoda kraujo nemokamai? Zinoma, nematau cia dideles problemos ir visuomet pastoviu toj eilej, bet jei jau yra tokia galimybe, gal kada ja ir pasinaudociau blush2.gif...
Aisku cia jau butu ziauru darbuotoju atzvilgiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif, taciau butu idealu jai centras bent keliata valandu dirbtu sestadieniais (ar bent viena sestadieni per menesi), nes kazkaip jau po darbo nuvaziuoti siek tiek sudetinga (ypac kai reikia vaziuoti per kamscius, o po to dar nemaza galiuka paejeti...)
Atsakyti
Aš esu davusi neatlygintinai Šiauliuose. Maloniai priemė,žinoma, arbatos pasiūlė, sausainukų. Viskas buvo labai gerai, bet aš norėčiau, kad gydytojos suteiktų išsamią informaciją apie galimas donorystės pasekmes, nes esu prisiklausiusi visokių dalykų, kad reguliariai duodantys kraujo pradeda tukti, kad pradeda raudonuoti galūnės, tarp jų ir nosis, nes kraujo gaminasi per daug. Norėčiau, kad man išsamiai paneigtų tuos mitus jei jie yra netiesa.
Atsakyti
Mano I-
MB III+
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes as kraujo esu davusi Mazeikiuose, tai kol kas is dvieju kartu tikrai nenusivyliau, arbatele ir sausainiukais pavaisino, kadangi dar skubejau i darba tai pasakiau, kad as duodu neatlygintinai, tai man pasiule duoti is kart, nes jos jau zino kurios duoda uz atlygi pries mane buvusios...Tai va pasedejau ir atidaviau kraujuka...grizau i darbeli...Jauciausi puikiai...
Atsakyti
siemet reguliariai daviau kraujo. Tie, kas kraujo duoda nemokamai tikrai labai maloniai ir be eiles aptarnaujami, visada duoda mazyciu dovaneliu. Paskutini syk daktare per apziura man asmeniskai labai labai kelis sykius padekojo, kad duodu kraujo nemokamai. Tai visai neskausminga ir greita. Anketos uzpildymas, kraujo meginio paemimas, daktaro apziura ir pats kraujo emimas uztrukdavo apie 15min.
Atsakyti
Jau kelis kartus esu davusi kraujo. Kai sužinojau, kad esu nestuke.gif , aišku, kurį laiką apie tai negalvojau. Dabar vaikui jau daugiau nei 1,5 metų. Labai dažnai pagalvoju, kad tikrai galėčiau vėl duoti, tik yra vienas bet... Dar maitinu, nors tas maitinimas tik dėl juoko: šiek tiek prieš miegą, šiek tiek rytą. Jeigu naktį dantys neramina ar pan., tai irgi tenka pasitelkti stebuklingąjį MP. Juk maitinant negalima kraujo duoti? Ar klystu? Man atrodo, kad mano kraujas nuo to MP nėra blogesnis nei buvo. Čia gal tik dėl paties donoro sveikatos tas draudimas. Taip knieti paskambinti į Kraujo centrą ir paklausti, bet kvailas išdidumas neleidžia (atrodo, kad siūlysiuos per prievartą). Aišku, galėčiau tiesiog pameluot, kad nebemaitinu. Negražu meluot, nenoriu. Gal iš šalies keistai atrodo toks mano atkaklus noras duoti kraujo. Nežinau, bet aš labai gerai jaučiuosi tą dieną ir dar kelias paskui. Visomis prasmėmis gerai. blush2.gif
O kraujo centre man patiko. Veiksmas vyko Šiauliuose. Gal kiek blogiau nuteikė viena šiek tiek pažįstama jo darbuotoja. Ji mane pamatė, pribėgo persigandusi ir paklausė, ar kas susirgo, kas atsitiko. Lyg be to nebūtų galima duoti kraujo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nrimto: 19 lapkričio 2008 - 14:51

Tai vis dėlto galima ar ne maitinant? Mano vaikui jau daugiau nei 1,5 metų. Ne tiek jis pieno gauna, kiek aš dirbu čiulptuku blush2.gif Skambinau į kraujo centrą, trumpai nusakiau situaciją, tai man gydytoja pasakė, kad yra tokia nerašyta taisyklė, kad negalima imti kraujo iš maitinančių. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nrimto: 21 lapkričio 2008 - 14:37
QUOTE(nrimto @ 2008 11 21, 15:36)
Tai vis dėlto galima ar ne maitinant? Mano vaikui jau daugiau nei 1,5 metų. Ne tiek jis pieno gauna, kiek aš dirbu čiulptuku blush2.gif Skambinau į kraujo centrą, trumpai nusakiau situaciją, tai man gydytoja pasakė, kad yra tokia nerašyta taisyklė, kad negalima imti kraujo iš maitinančių.  verysad.gif



praeitą sav. buvau, mano mažutei 6 mėn., maitinu, ir sėkmingai daviau kraujo
Atsakyti