Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

Noriu duoti trombocitu.. bet isgirdau, kad negali buti jokiu zaizdu ir t.t.
Ir anketoje kalusimas ar negimdet paskutinius 12men.
As gimdziau pries 6men.. tiksliau buvo atliktas cezaris.. siek tiek komplikaciju su randu, bet dabar viskas gerai..
Ar galeciau but donore?

p.s. niekam negaliu prisiskambint, nes niekas nebedirba.
O noriu is pat ryto vaziuoti ? g.gif
Atsakyti
2 neigiama,vyro 2 teigiama. Pastaruosius 12men negimdem ir nesergam.
Atsakyti
Sakykit,gal klystu as,bet kiek is biologijos bandau prisimint,tai ar negalima kitos grupes krauja perpilt,bet ten tik kazkokia tam tikra tvarka ir kazkas turi sutapt? Ar as cia nusisneku blush2.gif
Atsakyti
o kaip kituose miestuose?kur galima kraują duoti?
susimąsčiau, nes mano I+, vyro II+, dukros I+, o va sūnus gimė su I- blink.gif norisi padėti kitiems, kad neduok Dieve mums kada prireiktų doh.gif..tfu tfu tfu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 25 liepos 2008 - 11:31
QUOTE(artita @ 2008 07 25, 12:29)
o kaip kituose miestuose?kur galima kraują duoti?

Alytuje – buvusioje vaikų poliklinikoje, Vilties g. 5.
Atsakyti
O galima duoti kraujo jeigu yra kraujo čiulpai persodinti?
Atsakyti
as cia gal ne i tema, bet kas gali pasakyti kaip darbas kraujo donorystes centre? Ar ne sunku ismokti, dirbti ten?
Atsakyti
QUOTE(ppaanntteerraa @ 2008 09 01, 15:20)
as cia gal ne i tema, bet kas gali pasakyti kaip darbas kraujo donorystes centre? Ar ne sunku ismokti, dirbti ten?


Manau reikia turėti atitinkamą išsilavinimą medicinos srityje, juk bet ko iš gatvės nepriims, ypač jei reikia durti į veną ir paimti kraują. Na, gal kokia registratore ir priimtų be medicininio išsilavinimo...
g.gif
Atsakyti
mano grupė 4+
mielai padėčiau jei ką bėda ištiks 4u.gif
Atsakyti
[/B][SIZE=7][COLOR=purple]
Sveikos ir sveiki,

Iš jūsų gilių ir prasmingų pokalbių matau, kad esate labai susirūpinusios (-ę) kraujo donorystės klausimais. Vieni iš jūsų tik svarsto apie galimybę tapti kraujo donorais, kiti jau nuolatos dovanoja kraujo ir drąsiai dalinasi patirtimi.

Mano klausimas būtų tiems žmonėms, kurie jau lankėsi kraujo centre (nesvarbu - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, ar Panevėžyje). Norėčiau, kad jūs pasidalintumėte savo donorystės patirtimi. Įsivaizduokite, kad kraujo centras tai yra pardavėjas ( na, jis siūlo jums donorystės paslaugą ir yra atsakingas už tai, kad jūsų apsilankymas kraujo centre būtų kuo malonesnis. Centro tikslas - sulaukti jūsų čia ir kitą kartą), o jūs esate klientas.
Ar galėtumėte apibūdinti donorystės procedūrą kraujo centre (nuo įėjimo į vidų iki išėjimo iš jo). Kas jums patinka, kas nepatinka? Kaip manote, ką kraujo centrai galėtų patobulinti, kad sulauktų daugiau donorų?

Iš anskto dėkoju už jūsų atsakymus. Neabejoju jūsų įžvalgumu.



Atsakyti
Galiu pasakyti tik apie Vilniaus kraujo centra - apsilankymas tikrai malonus smile.gif dazniausiai vaziuojam vakare, kai ju darbo laikas i pabaiga, niekada nebuvo jokiu nepasitenkinusiu veidu ar pasiulymu ateiti rytoj. Viena karta krauja paeme pusvalandi po darbo laiko pabaigos, vos ne begte norejau iseiti, kad netrukdyti sitaip ilgai zmoniu po darbo, bet buvau pasodinta prie sausainiu ir arbatos bigsmile.gif Pagarba ten dirbantiems medikams 4u.gif
Atsakyti
Mano I Rh -
Duodu neatlygintinai kraujo centre Vilniuje, bet jei kam prireiktu, kreipkites 4u.gif
Atsakyti