Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

Antradienį žadu tapti kraujo donore 4u.gif
Tik neramu ar būna kokių organizmo reakcijų po davimo? g.gif Baisu nualpti kur nors, tai gal kokia draugę pasiimti extra atveju...
Atsakyti
Esu porą kartų neatlygintinai davusi kraujo. Nejaučiau po to kokio silpnumo ar ko panašaus. Bet apskritai daugiau niekada gyvenime to nedarysiu, nes kažkaip nebematau prasmės. Kažkaip yra tų donorų, bet kai žmonės perpilamas kraujas, jie jį gauna į skolą arba kraujo paimama iš giminaičių. Kažkodėl man atrodo, kad vieni žmonės daro gerus darbus, o kiti tiesiog gerai iš to gyvena, pardavinėdami kraują.
Atsakyti
Gal kas nusteikes UZ ir noretu duoti Vilniuje kartu kraujo? smile.gif
Mielai prisijungciau pagal galimybes, kadangi pirma karta baisoka vienai smile.gif
Atsakyti
prieš kelias dienas pirmą kartą tapau kraujo donore thumbup.gif
nusiskundimų tikrai jokių neturėjau, gydytojos labai maloniai elgės. laukiu kada vėl galėsiu paaukoti smile.gif
Atsakyti
Gal kaune yra norinciu paaukoti krauja? smile.gif kita savaite zadu vaziuot jau, butu smagu jei kas prisijungtu smile.gif i a.z
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2012 07 02, 15:30)
Esu porą kartų neatlygintinai davusi kraujo. Nejaučiau po to kokio silpnumo ar ko panašaus. Bet apskritai daugiau niekada gyvenime to nedarysiu, nes kažkaip nebematau prasmės. Kažkaip yra tų donorų, bet kai žmonės perpilamas kraujas, jie jį gauna į skolą arba kraujo paimama iš giminaičių. Kažkodėl man atrodo, kad vieni žmonės daro gerus darbus, o kiti tiesiog gerai iš to gyvena, pardavinėdami kraują.

truputi isdrisiu jums papriestarauti....as tapau neatlygintina kraujo donore po to kai mano dukrytei buvo reikalinga daug kraujo. ir vat tada nereikejo mums rupintis donorais,pyle daug kraujo ir nereikejo jo atiduoti. kaip as tada buvau sirdy dekinga tiems kazkam kas duoda ir kad siuo metu nors toks rupestis atkrenta. tad nutariau tada ir as krauja duoti. taip ir tapau donore. na turbut ne visose ligoninese ar skyriuose ta krauja reikia atiduoti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Esu kraujo donorė jau tris kartus. Pirmą kartą buvo nedrąsu, bet po to jaučiausi kaip ant sparnų smile.gif Gera daryti gerus darbus ... smile.gif Žinoma, kiekvienas turi nuspręsti dėl tokio žingsnio pats.
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas zino kur reikia kreiptys Siauliuose norint pasirasyti donoro kortele?Kazkaip pradejau mastyt apie paaukojima organu po mirties ax.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos
Santariškėse gydomam sunkiai sergančiam pacientui skubiai reikalingas B (III) neigiamos grupės specialiai paruoštas kraujas. Donorai kviečiami į VUL Santariškių klinikų kraujo centrą.
Šaltinis: Sveikatos radijas
Atsakyti
Sveiki.Labai reikalinga si kraujo grupe 4(Rh + ) kaulu ciulpu donavimui. verysad.gif Labai tikimes kad atsiras zmogus kuris pades mums. Susisiekite su mumis. Puse metu jau yra paskelbta tarptautine paieska, taciau niekaip pagalbos nesulaukiame.. Tel. nr. 862195440 Lauksime betkuriuo paros metu.
Atsakyti
Šiuo metu reikalingas visų kraujo grupių kraujas !
Priimame visus kraujo donorus: neatlygintinai ir atlygintinai. Registruokitės
Susisiekite su mumis
Tel.: 8-676-00 078 [Galite siųsti ir SMS]
Skype:My status
Facebook‘e: www.facebook.com/TavoKraujas, tapkite mūsų draugu ir sužinokite visas naujienas pirmi, dalyvaukite diskusijose, dalinkitės gerumu.
Parašykite mums el. laišką adresu: donorai @ santa.lt (be tarpų)
Maloniai atsakysime į kiekvieną Jūsų klausimą, paaiškinsime kaip tapti kraujo donoru, registruosime jus vizitui. Susipažinkite su mūsų informaciniu leidiniu skirtu donorams čia.
Nuorodos:
Registruotkitės.
Kontaktai.
http://www.tavokraujas.lt/skelbimai/

Atsakyti
Pacientui po kepenų transplantacijos skubiai reikia 3-ios grupės kraujo
Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/...7#ixzz32w8UF6mh
Atsakyti