Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

QUOTE(Magnifique @ 2011 04 08, 17:35)
Pas mane aukštokas spaudimas  lotuliukas.gif  Aš neskaičiuoju,bet aparatas ant kurio būna maišelis kraujui,skaičiuoja ne tik kraujo svorį,bet ir laiką,kol jis visas subėga.

Na pas mane sesutės sunkiai venas randa ir dar kraujas lėtai bėga, gal todėl tiek ir užtrunku huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2011 04 09, 19:31)
Na pas mane sesutės sunkiai venas randa ir dar kraujas lėtai bėga, gal todėl tiek ir užtrunku  huh.gif

Tai turbūt rolleyes.gif Mano venos-palaima seselėms,o kraujas labai greit bėga-tiesiog purškia lotuliukas.gif Ir dar grupė mano 4+,tai turbūt todėl visi manęs labai laukia grįžtant lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai saumi tema smile.gif 4u.gif
Pati esu kraujo donore, ir kortele turiu smile.gif labai dziugu, kad kuo toliau tuo labiau zmones dalinasi savo gerasirdiskumu ir padeda bedoje atsidurusiems zmonems. smile.gif
Atsakyti
Čia gal jau buvo diskutuota, bet norėčiau išgirsti dar nuomonių. Merginos, ką Jūs manot apie atlygintiną kraujo donorystę? rolleyes.gif
Nežinau kodėl, bet man tai tolygu savo kūno pardavinėjimui blink.gif Juk kraujas, tai tavo kūno dalis....
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2011 04 11, 09:08)
Čia gal jau buvo diskutuota, bet norėčiau išgirsti dar nuomonių. Merginos, ką Jūs manot apie atlygintiną kraujo donorystę?  rolleyes.gif
Nežinau kodėl, bet man tai tolygu savo kūno pardavinėjimui  blink.gif Juk kraujas, tai tavo kūno dalis....

Esu pries...smile.gif na nzn kazkaip jei jau aukoti tai uzdyka, o jei kada tau paciam prireiks vargu ar noresi susimoket uz krauja. Na ir siaip man nehumaniskai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Eidavau i Siauliu kraujo centra, bet paskutinius kartus truputeli budavo pasilpes kraujas todel jo neimdavo. Man nepatikdavo tai, kad atejus ilgai uztrukdavo su dokumentu uzpildymu, bet biurokratija pas mus visur valdiskose istaigose. Gal jei buciau turejusi galimybe ilgiau pabuti tai ir nebutu sutrugde, bet atskubejus po darbo tai truputeli erzina. O darbdaviams nelabai idomu, kad darbo kodekse irasytos lengvatos donorams
Atsakyti
mano III plius.padeciau ligoniukams.kaunas
Atsakyti
mano I- teigiama Marijampole 4u.gif
Atsakyti
Liepos 29d tapau savanore kraujo donoru smile.gif Seniau juo negalejau tapti, nes buvo svoris per mazas, po antro vaikelio gimimo, svoris liko 55kg, todel pasitaikius progai, paaukojau savo krauja, ta darysiu ir po tryju men smile.gif
Taciau turiu klausymuka, davus kraujuko ar gali sutrikti mano menesines? Ta prasme jos veluoja gal dvi dienas, ar tai gali tureti ytakos del kraujo dalies netekimo?
Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Ruta 23 @ 2011 08 03, 13:18)
Liepos 29d tapau savanore kraujo donoru smile.gif Seniau juo negalejau tapti, nes buvo svoris per mazas, po antro vaikelio gimimo, svoris liko 55kg, todel pasitaikius progai, paaukojau savo krauja, ta darysiu ir po tryju men smile.gif
Taciau turiu klausymuka, davus kraujuko ar gali sutrikti mano menesines? Ta prasme jos veluoja gal dvi dienas, ar tai gali tureti ytakos del kraujo dalies netekimo?
Gal kam taip buvo?


Na bent jau man nei karto po kraujo davimo niekas nevėlavo, taigi abejočiau tokia galimybe - galbūt tiesiog taip sutapo. Galbūt streso kokio buvo, gal įtemptas laikas, o gal jūsų dukrytėms broliukas užsakytas? smile.gif
Atsakyti
esu dekinga tiems zmonems, kas sutinka duoti savo kraujo. Man nutiko beda, gimdymo namuose teko patirti ka reiskia kai reikia perpilti krauja. Kad ir kiek lauke gydytojai, organizas pats nesugebejo atsigauti, tik perpylus krauja kelis kartus pradejau atsigauti. Aciu jums, kas ryztates siam zingsniui wub.gif wub.gif Gaila, bet man nebuvo leista jo duoti del vaikystes prsirgtos ligos ax.gif
Atsakyti
I+, Klaipeda.
Atsakyti