Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

as irgi jungiuos,kadangi turiu labai reta kraujo grupe (kuria pagal statsitinius duomenis turi tik 5% pasaulio zmoniu) AB (IV) (arba tiksliau ketvira rezus minus)..
esu ir as davus kelis kart zolyno g.krauja,taciau po gimdymo vis neprisiruosiu vel ten apsilankyt..
Atsakyti
Jungiuosi prie galinciu duoti kraujo mano 4 neigiama. klaipeda
Atsakyti
Mano taip pat ketvirta neigiama. Kaunas / Siauliai.
Atsakyti
mano 2-
Atsakyti
QUOTE(Pelyte@ @ 2010 10 11, 17:00)
skambinau tam vyrui, sake kad jau nebereikia  g.gif po to i pasta dar kelis kartus gavau si laiska persiunciama is zminiu  doh.gif


Panevėžio rajono laikraštyje ir įdėtas tas M.Miliausko laiškas. Labai įdomu, jei jau nabereikia, kodėl visur tą laišką kiša? g.gif
O iš manęs kraujo neėmė verysad.gif , koks tai genas, ar kas ten, dabar jau nepamenu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2010 12 01, 12:33)
O iš manęs kraujo neėmė verysad.gif , koks tai genas, ar kas ten, dabar jau nepamenu ax.gif .


gal Kell antigenas teigiamas?
Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2010 12 01, 13:42)
gal Kell antigenas teigiamas?


Taip, tas pats smile.gif
Atsakyti
Aš prieš porą metų buvau Vilniaus kraujo centre, nieko neigiamo negaliu pasakyti, viskas praėjo labai gerai, išskyrus tai, kad vos ištvėriau 30 min prijungta prie to aparato, kelis kartus jau buvau "beatsijungianti"... Labai šlykštus jausmas, kai kraują varo atgal į kūną (man ėmė trombocitus), kai tik pradėjo atgal pompuot, iškart pasidarė laaaabai silpna blush2.gif Bet vis tiek nesigailiu- juk gerą darbą dariau, gal kažkam padėjau... Ir visi darbuotojai iškart puolė padėti, gaivinti, ir apskritai buvo labai malonūs 4u.gif
Atsakyti
Mano AB RhD teigiamas (4+) buciau donore ligoniukams 4u.gif
Vilnius
Atsakyti
1+, Vilnius
Atsakyti
Ar gali buti donaru zmogus, kuriam paciam yra perpilta eritromecitu mase?
Atsakyti
Labas, turiu tokį klausimą - ar kam nors iš davusiųjų kraują tą mėnesį vėlavo ar buvo dingusios mėnesinės? Man vėluoja jau 8 dienas, nėštumo testai neigiami.
Lauksiu atsakymų mirksiukas.gif
Atsakyti