Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

I +
Vilnius
Atsakyti
Mano II - [antra minus].Moletai.
Atsakyti
Mano kraujo grupe -IV (minus ketvirta) kiek zinau pati reciausia doh.gif .
Reikalui esant neatsisakysiu padet.
Atsakyti
Antra plius ir musu net du smile.gif Panevezys
Atsakyti
Karts nuo karto pati donuoju trombocitų masę Santariškių kraujo centre,tai noriu patikslinti jų darbo laiką.Pagaliau kraujo centras donorams suteikia didesnias galimybes donuoti.
Darbo laikas:
Pirmadienį ir ketvirtadienį 7:30 - 19:00
Antradienį, trečiadienį, penktadienį 7:30 - 15:00

Registruokitės jau dabar, juk nėra geresnio laiko už esamąjį! Telefonais 8-676-00078, elektroniniu būdu: donorai@santa.lt.
Atsakyti
Sveikutes na as jau neatlygintai duodu kraujuka 8 karta...Kaip malonu, kad gali padeti kitiems, juk tai geras darbas... bigsmile.gif Man po proceduros jokiu blogumu nera, griztu po visko i darbeli...ir dirbu thumbup.gif
Atsakyti
IV +
Atsakyti
1+(0)mano.idomu nuo kiek metu galima priduot kraujuka g.gif mano vyresnelio 3 neigiama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 09 11, 22:07)
1+(0)mano.idomu nuo kiek metu galima priduot kraujuka g.gif mano vyresnelio 3 neigiama. 4u.gif

Nuo 17 metų,su tėvų sutikimu.
Atsakyti
mano vyras mielai duotų kraujo ir pats vis važiavo,deja...pagal paskutinius reikalavimus dėl psoriazės negali jo duoti sad.gif
Atsakyti
Kur taip sakė? Kraujo centre? Nusišneka - mano vyrą irgi išgrūdo prieš mėnesį, kai tas norėjo duoti kraujo, sako su psoriaze negalima. Tas paskambino į Santariškes, sako pffff atvažiuokit tik greičiau. Paėmė kraują, eritrocitus ir trombocitus pasiėmė, visa kita supylė atgal (ko Kraujo centras šiaip nedaro), sulašino skysčių, davė pavalgyt, užrašė dar į kaulų čiulpų donorus ir laimingai išlydėjo. O dar ir su dovanom baisingom (nes anas kaip doras katalikas pinigų tai neėmė už kraują biggrin.gif ) - nu ten visokios apyrankės vaikams, kalendoriukai, pakabukai.
Psoriazė - ne priežastis neduoti kraujo, tą žinom savo kailiu. Važiuokit į Santariškes mirksiukas.gif
Atsakyti
Santariškių klinikų kraujo centras Štai jų kontaktai 4u.gif
Atsakyti