Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

QUOTE(Freedom @ 2010 02 26, 17:14)
aš esu davus tik vieną kartą,bet po jo jaučiausi puikiai ir noriu kuo greičiau vėl duoti  smile.gif  nes tikrai pamalonina savimeilę,kai kažką gero padarai,plius gavau dovanėlę,tušinuką su užrašu "aš išgelbėjau gyvybę"  blush2.gif būtent dėl to ir verta duoti kraujo
beje,norėčiau paklausti kauniečių,kai duoti kauno kraujo centre sakykim antrą kartą,tai tada  tiesiogiai eini  ten,kur iš piršto ima kraują,nebereikia vėl eiti ten,kur registruoja? smile.gif

Žinok, reikia\išsimušin numeriuka, ir vel ta pačia tvarka visur eini, tik jei duodi nemokamai nerweikia laukt bendroj eilėj ir tave pakviečia greičiau..ilgai neužtrunki
net ir pas gydytoją reikia kiekv kartą eiti ir pildyt tą pačią ankeetą mirksiukas.gif

o aš lb džiaugiuos kad pas juos užpildžiau anketą organų donorystei ir po poros mėn gavau kortelę, nors sakė gali iki 6mėn užtrukt blush2.gif
4u.gif
Atsakyti

mano kraujo grupė 1 - jei kam reikes, rasykite i az
Atsakyti
o kiek laiko trunka kraujo donorystes procedura?

Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2010 03 02, 20:02)
o kiek laiko trunka kraujo donorystes procedura?

tiksliai nžn dabar, gal apie 10 min pats paėmimas iš venos
Atsakyti
As turiu II (A) teigiama. Jei prireiks - AZ
Atsakyti
III+ Klaipeda
Atsakyti
as kraujuka duodu kaune.cia iskarto issimusi taloneli,kur parasyta kraujas nemokamai.
bet seip as duodu mokamai.kodel...todel,kad lietuviai musu krauja parduoda uzsieniui,o musu ligoniniams perka is kitu valstybiu.
ir pvz,kaune moka 40lt uz krauja,ji parduoda uz 60.o ligonineje kai pila ligoniams,aiskina kad vienas pokelis kainuoja 300lt.
o ir kai ateinu ir pasakau,kad noriu duoti nemokamai,tai pacios darbuotojos sako,ka tau pinigeliu nereikia.imk,vaikui nupirksi ka nors rolleyes.gif
Atsakyti
Mano kraujo grupe (II) Rh -
Papildyta:
Niekada nedaviau,bet tikrai neatsisakyciau padet.
Mano kraujo grupe (II) Rh -

p.s.sveriu 53kg.manau imtu ismanes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuodemele: 23 balandžio 2010 - 17:45
Sveiki 4u.gif
Taigi...visus užliejo pavasarinė nuotaika, pripildžiusi visų širdis meilės, džiaugsmo...
Rodos visi laimingi, bet mažųjų ligoniukų mamų širdelėms neramu, nes dabar Vilniaus Universitetinėje Vaikų Ligoninėje, Onkohematologijos skyriuje labai trūksta trombocitų, o kaip bebūtų liūdna-liga nelaukia ir mažas trombocitų kiekis kraujyje gali turėti labai liūdnas pasėkmes... verysad.gif
Todėl visų labai norėčiau paprašyti, kad jei esate sveiki, Jūsų hemoglobino kiekis kraujyje nėra per žemas, sveriate daugiau nei 60kg., gyvenate Vilniuje ir turite noro padėti mažiesiems, nuvykite į Vilniaus Universiteto Santariškių klinikų kraujo centrą ir atiduokitę dalelę savęs ligoniukams. wub.gif
Kontaktinė informacija.
Pasiteirauti ir užsiregistruoti galite:
* telefonu 8 688 62707
* el. paštu donorai@santa.lt

Santariškių klinikų Kraujo centras darbo dienomis donorus priima:
* pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 8:00 iki 15:00
* antradieniais, ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 18:00
Dėkojame už Jūsų gerumą wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misdrieziuke @ 2010 04 10, 21:40)
as kraujuka duodu kaune.cia iskarto issimusi taloneli,kur parasyta kraujas nemokamai.
bet seip as duodu mokamai.kodel...todel,kad lietuviai musu krauja parduoda uzsieniui,o musu ligoniniams perka is kitu valstybiu.
ir pvz,kaune moka 40lt uz krauja,ji parduoda uz 60.o ligonineje kai pila ligoniams,aiskina kad vienas pokelis kainuoja 300lt.
o ir kai ateinu ir pasakau,kad noriu duoti nemokamai,tai pacios darbuotojos sako,ka tau pinigeliu nereikia.imk,vaikui nupirksi ka nors  rolleyes.gif


Taip ir yra - viena dozė eritrocitų masės kainuoja 300Lt. Donoras gauna tik kompensaciją už sugaištą laiką ir transportą - 40Lt. Į tuos 300Lt įeina visos vienkartinės sistemos, kraujo tyrimai atliekami donorui, vėliau dar atliekami tyrimai kraujui, eritrocitų atskyrimas, paruošimas, laikymas.

Niekas mūsų kraujo niekur neparduoda. Skandalas buvo kilęs dėl plazmos pardavimo, kuri atskiriama gaminant eritrocitų masę ir kurios visada yra perteklius, nes sunaudojama jos mažai. Taigi šita perteklinė plazma buvo parduodama užsieniui, kur iš jos gamino krešėjimo baltymų izoliatus. Kitu atveju perteklinę plazmą būtų reikėję utilizuot ir dar už tai mokėt. Vienintelis blogas dalykas čia, kad neaišku kur tie pinigai už plazmą nukeliavo.
Atsakyti
Na va,isidrasinau,ryt keliausiu ir as priduoti kraujo. Gal zinot ar kaune nemokamas parkingas prie kraujo centro,ar statyt masina bromuose ? biggrin.gif ir po kiek laiko po kraujo nuleidimo vairuot galima,nes nenoreciau prie vairo nualpt ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodakava_ @ 2010 05 06, 16:18)
Na va,isidrasinau,ryt keliausiu ir as priduoti kraujo. Gal zinot ar kaune nemokamas parkingas prie kraujo centro,ar statyt masina bromuose ? biggrin.gif ir po kiek laiko po kraujo nuleidimo vairuot galima,nes nenoreciau prie vairo nualpt ? smile.gif

Dėl parkavimo Kaune negaliu nieko pasakyt, tačiau po kiekvieno "nupylimo" važiuodavau namo pats, tik kai ranka perrišta, kiek fiziškai sunkiau vairuot. Tačiau kaip kitiems gali būt - nežinau, gal geriau ir pailsėt kokį pusvalandį prieš sėdant už baronkos...
Atsakyti