Įkraunama...
Įkraunama...

Donorystė.

QUOTE(mylimuke @ 2009 07 27, 16:36)
O tai NKC neima trombocitų ir kt. ar kaip?  g.gif

Tiksliai net nežinau, ar turi tam įrangą. Bent jau seniau tai nupildavo kraują, o paskui jį ten dalindavo sudėtinėmis dalimis. O Santariškėse pompuoja kraują per aparatą ir iš karto atskiria tik trombocitus (arba eritrocitus ar kraujo plazmą, žiūrint ką duodi), o viską kitą supila atgal.
Bet kuriuo atveju, man vaikų onkohematologinio gydytoja sakė, kad jie vaikams trombocitus ima tik is Santariškių Kraujo centro, nes tie preparatai kokybiškiausi. Ir prašė visus savo donorus siųsti būtent čia.
Atsakyti
Na,šian jau daviau kraujo.
Pagal savijautą ir viską kitką,vėl galėčiau rodos tuoj pat duot doh.gif lotuliukas.gif
Tai koks vvisgi minimalus tarpas tarp davimų?
Pas mane kraujas labai greit atsigamina ir aš manyčiau,kad galėčiau duoti bent jau ne kas 3 mėn. o kas 2mėn... g.gif g.gif
O šiaip,puikiai jaučiuosi kažkam padėjus,o vir procedūra labai trumpai užtruko.Reikalingą kiekį kraujo iš manęs surinko per 4 minutes lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Daviau viena karta kraujo Zolyno g. Buvau nemaloniai sokiruota. Pirmiausia kontingentu, kuris salia dave kraujo uz pinigus... Kokia ju kraujo kokybe- cia kitas klausimas, bet as prie ju net eileje salia nenorejau stoveti. Po to mus, nemokamai davusius kraujo, sustate i viena eile su atvirai sakant bomzais. Teoriskai neatlygintiniems pirmenybe, bet del savo teisiu su bomzais ir is kalejimo vyrukais "kaltis" nesinorejo... Po to reikejo laukti tipo donoru kabinete ar pan, tai ten taip smirdejo tulikas salia, kad vos neapsivemiau. Daveme kraujo su kolege, gydytoja ja apsauke. Na o visko arbata ir pan vaisintissu valkatelem kartu man tikrai nebesinorejo:). Kolege - patyrusi donore - sake, kad daug geriau kai i darboviete ar pan atvaziuoja, kazkokios akcijos vyksta. Tada viskas europietiska

Na gal kas nors ir pasmerks, bet as daugiau i Zolyno g. negrizau. kam man tos blogos emocijos???
Atsakyti
Man tai irgi priimtiniau tos akcijos, kai atvaziuoja i darboviete drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 08 03, 20:51)
Na,šian jau daviau kraujo.
Pagal savijautą ir viską kitką,vėl galėčiau rodos tuoj pat duot  doh.gif  lotuliukas.gif
Tai koks vvisgi minimalus tarpas tarp davimų?
Pas mane kraujas labai greit atsigamina ir aš manyčiau,kad galėčiau duoti bent jau ne kas 3 mėn. o kas 2mėn... g.gif  g.gif
O šiaip,puikiai jaučiuosi kažkam padėjus,o vir procedūra labai trumpai užtruko.Reikalingą kiekį kraujo iš manęs surinko per 4 minutes  lotuliukas.gif  doh.gif

per 4 min???????????????trombocitams priduoti gulėjau 1,5 val g.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2009 08 20, 03:02)
per 4 min???????????????trombocitams priduoti gulėjau 1,5 val g.gif

aha ;D
Pas mane spaudimas prie aukštesnio,tai čiurkšle varo net ir iš piršto,kai paspaudžia surinkinėjant doh.gif lotuliukas.gif
Beto,trombocitų surinkimas skiriasi nuo kraujo donorystės,nes trombocitų rinkimo metu kraujas yra vėl grąžinamas į donoro kūną mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kraujas II +. Vyro IV +
Jei prireiks i AZ kasdien tikrinu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano kraujas III-
Jei reiks galit rasyt maila, nes cia gan retai bunu katryna79@rambler.ru
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti,ar krauja galima imti tik is rankos,ne pas mane ten venu nerasta(buvo atvaziave,bet neado,kaip paimti,tiesa sesele labai jauna,gal nezinojo ko)?.. Krauja man visada ima is plastaku,nes ten kraujagysles ohoho..
Atsakyti
Oj nepamačiau kai reikėjo IV rezus minus grupės... jei dar reikės rašykit pas mane tokia galima ir e-mail'ą: mielkaa@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
4 (rh - ) jei tik reikės - rašykite į AŽ arba +37063498058. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i2kas: 30 rugsėjo 2009 - 01:57
kelis kartus buvau kraujo donore, jei tik reikia I- rasykite man i az
Atsakyti