Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Linutemamyte @ 2006 10 17, 15:32)
Sveikos  4u.gif
Sakykit ka naudojat po plauku tiesinimo? Sedziu dabar isitiesinusi pati, o galai tokie siek  tiek pasipute, negraziai stovi.  verysad.gif


as naudoju purskiama alfaparf aliejuka+blizgesi viename tik nereikia perpurksti , nes susiriebalins galva:) o siaip dar turiu kremuka taip pat alfaparf'o galiukams. tereikia nueiti i salona, kur prekiauja profesionaliomis priemonemis plaukuciams, ten tai jau tikrai patars:)
Atsakyti
turiu tą pačią bėdą smile.gif ir noriu ištiesinti plaukus, tai radau daug informacijos apie tai thumbup.gif labai gerai tiesina keramikinis tiesintuvas smile.gif pabandžiau ir patiko tik reikia surasti dar jį kur parduoda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 10 19, 16:41)
turiu tą pačią bėdą  smile.gif ir noriu ištiesinti plaukus, tai radau daug informacijos apie tai  thumbup.gif labai gerai tiesina keramikinis tiesintuvas  smile.gif pabandžiau ir patiko tik reikia surasti dar jį kur parduoda  rolleyes.gif

Visose kirpykloms skirtu priemoniu parduotuvese tikrai rasi.
Atsakyti
O kokią temperatūrą nustatot savo žnyplėms??? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 10 21, 12:34)
O kokią temperatūrą nustatot savo žnyplėms???  ax.gif  4u.gif

Pas mane max 200C o as ant 160C tiesinu.
Atsakyti
sveiki. turiu problema,mano plaukai nei garbanuoti,nei tiesus..nekaip negaliu juos sutvarkyti verysad.gif galvoju apie chemini plauku tiesinima..cia skaiciau,kad kai kurios daret,gal galetumet parasyti kuriuose kirpyklose daret? buciau labai dekinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 10 21, 13:34)
O kokią temperatūrą nustatot savo žnyplėms???  ax.gif  4u.gif

O pas mane max 160 turbut, o statau ant 135. Norejau paklaust, gal aks turit OSIS + istiesinimo skysti toki permatoma su zele. Buteliukas metalinis su dozatoriumi. ar jis turi apsauga nuo karscio ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 10 21, 13:34)
O kokią temperatūrą nustatot savo žnyplėms???  ax.gif   4u.gif



as grifka tiesinu ant 120,o kitus plaukus ant 140-160.naudoju "urban:tribe" pover straight (kremas kuri naudoju ant slapiu plauku pries dziovintuva.ir "urban:tribe"
spray 2 straight aliejuka pries znyples. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^nataly^: 22 spalio 2006 - 11:14
QUOTE(^nataly^ @ 2006 10 22, 11:15)
as grifka tiesinu ant 120,o kitus plaukus ant 140-160.naudoju "urban:tribe" pover straight (kremas kuri naudoju ant slapiu plauku pries dziovintuva.ir "urban:tribe"
spray 2 straight aliejuka pries znyples. smile.gif

Ir kaip tau tos priemones?
Kaip tik ziurineju tiesinimui kreminio varianto (nes purskiamas man kazkaip nelabai)
Atsakyti
Pas mane ta pati "problemėlė". Dalis plaukų tiesūs, kiti kažkiek banguojasi. Tikras vargas :). Galvojau kažkada jį panaikinsiu ir išsitiesinau plaukus chemiškai. Gal ir padėjo kuriam laikui - plaukai tapo tiesesni. Bet kad lygiai tiek pat tapo ir nesveikesni, tai faktas. Kirpykloje paskui jų pusę nukirpo. Dariausi brangioje kirpykloje su naujausiomis tiesinimo priemonėmis.

Taigi pamąstykit ar turėti nepaklusnius,bet sveikus plaukus, ar tiesius ir nušiurusiu :)

Jei visgi domina kirpykla - parašyk ;)

QUOTE(molena @ 2006 10 21, 17:49)
sveiki. turiu problema,mano plaukai nei garbanuoti,nei tiesus..nekaip negaliu juos sutvarkyti :verysad: galvoju apie chemini plauku tiesinima..cia skaiciau,kad kai kurios daret,gal galetumet parasyti kuriuose kirpyklose daret? buciau labai dekinga. :)

Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 10 22, 14:44)
Ir kaip tau tos priemones?
Kaip tik ziurineju tiesinimui kreminio varianto (nes purskiamas man kazkaip nelabai)


man sitos priemones super.labai patinka ta krema tai jau antra tubele naudoju...dar kai issitiesinu labai mazai uzsidedu ant delnu ,patrinu,ir suglostau plaukus... thumbup.gif kaina apie 35,neatsimenu keik mokejau.ir nedaug jo reikai 3-4 menesiam laisvai uztenka(tiesinu i savaite kokius 4-5 kartus)
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2006 10 22, 19:29)
man sitos priemones super.labai patinka ta krema tai jau antra tubele naudoju...dar kai issitiesinu labai mazai uzsidedu ant delnu ,patrinu,ir suglostau plaukus... thumbup.gif kaina apie 35,neatsimenu keik mokejau.ir nedaug jo reikai 3-4 menesiam laisvai uztenka(tiesinu i savaite kokius 4-5 kartus)


o kokia tuomet tavo plauku bukle? (nes as del sito labiausiai ir bijau pries pirkdama znyples unsure.gif )

ir klausimas visoms ar tiesinate plaukus po kiekvieno plovimo? 4u.gif
Atsakyti