Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Alissa @ 2006 10 01, 05:30)
Nu mergickos keista man labai  schmoll.gif, kad turit garbanas ir nezinot ka su jom galima daryt. smile.gif
Tikrai negalima taip visu cheminiu nurasyt. Ar isskirti viena nauja geresni uz kitus, bet tik 3 men. Jau rasiau, kad zinau geru pavyzdziu, kai po kokybisko cheminio plaukai atrodo labai gerai. Tikrai glotnus, paklusnus, blizgantys. bet tai yra gana brangus dalykas. Vilniuje, nezinau kaip kituose miestuose, jis atliekamas tik keliuose salonuose. Vidutinio ilgumo plauku toks tiesinimas kainuoja ~ 500 lt.  Jei tiesinat plaukus uz 200 litu, tai po to nesakykit, kad plaukai puciasi, slenka ir pan.


as neturiu ne venos garbanos schmoll.gif pas mane jie pasipute ir banguojasi galai doh.gif o dabar tiesus ir priglude ax.gif ir blizga labiau ax.gif

o del plauku slinkimoe esi visiskai neteisi schmoll.gif jei plaukai po cheminio slenka, TAI YRA TIK SUTAPIMAS cool.gif ne viena kirpeja man tai patvirtino cool.gif Vilniuje kainos visai kitokios nei Kaune mirksiukas.gif beje, visos priemones pristatytos buvo tik rugpjucio menesi Lietuvoje mirksiukas.gif taip kad nekalbek kad ta kur as pasidariau yra blogas schmoll.gif

ir nereikia sakyti kad tik tas uz 500lt yra geras, o visi kiti s.... bigsmile.gif
ir dar vienas dalykas....NE VISADA KAS BRANGIAUSIA, REISKIA GERIAUSIA schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airinuke_1: 01 spalio 2006 - 17:06
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 10 01, 18:02)
as neturiu ne venos garbanos schmoll.gif  pas mane jie pasipute ir banguojasi galai doh.gif  o dabar tiesus ir priglude ax.gif  ir blizga labiau ax.gif

o del plauku slinkimoe esi visiskai neteisi schmoll.gif  jei plaukai po cheminio slenka, TAI YRA TIK SUTAPIMAS cool.gif  ne viena kirpeja man tai patvirtino cool.gif  Vilniuje kainos visai kitokios nei Kaune mirksiukas.gif  beje, visos priemones pristatytos buvo tik rugpjucio menesi Lietuvoje mirksiukas.gif  taip kad nekalbek kad ta kur as pasidariau yra blogas schmoll.gif

ir nereikia sakyti kad tik tas uz 500lt yra geras, o visi kiti s.... bigsmile.gif
ir dar vienas dalykas....NE VISADA KAS BRANGIAUSIA, REISKIA GERIAUSIA schmoll.gif

Nu kad as ir nesakiau, kad visi cheminiai yra blogi, issikyrus ta vieninteli. Tai veikiau jusu zodziai, kad visi "tie senieji cheminiai tikrai nudegina plaukus", o sitas jusu padarytas naujas ir labai geras. kaip tik sakiau, kad visi cheminiai yra skirtingi, nes daromi su skirtingu firmu chemikalais ir pan.
Isties tai labai dziugu, kad atsiranda vis daugiau kokybisku priemoniu, is kuriu galima jau pasirinkt ir garbanems. Bet kaip ir jus saket, kol kas tai nera pigus malonumas.
Beje, o kur as sakiau, kad jus cheminis yra blogas? blink.gif
Visiskai nezinau koks jis, kurios firmos, kokios jos sudedamos dalys ir poveikis. Jei jums jis atrodo geras, tai tik tuo ir galiu pasidziaugt. Ir visai neverta taip nervintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alissa: 01 spalio 2006 - 18:27
QUOTE(Alissa @ 2006 10 01, 05:30)
  Jau rasiau, kad zinau geru pavyzdziu, kai po kokybisko cheminio plaukai atrodo labai gerai. Tikrai glotnus, paklusnus, blizgantys. bet tai yra gana brangus dalykas. Vilniuje, nezinau kaip kituose miestuose, jis atliekamas tik keliuose salonuose. Vidutinio ilgumo plauku toks tiesinimas kainuoja ~ 500 lt.  Jei tiesinat plaukus uz 200 litu, tai po to nesakykit, kad plaukai puciasi, slenka ir pan.


na ir ka galetu reikcti sie zodziai g.gif argi nepasakyma, kad uz 200 darytas cheminis yra blogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 10 01, 20:39)
na ir ka galetu reikcti sie zodziai g.gif  argi nepasakyma, kad uz 200 darytas cheminis yra blogas biggrin.gif


Taip, manau, kad ilgiems plaukams cheminis uz 200 litu negali buti geras. Bet as kalbejau apie chemini, o ne apie tai, ka padaret jums, nes apie tai nieko nezinau, bet cheminiu tuo tikrai nevadinciau. As kalbejau apie tai, ka girdejau daug kartu is kitu merginu, kad kazkokiose kirpyklose joms dare cheminius, kuriu kaina ir varijuoja paie 200, ir po ju plaukai ne tai kad tiesus nebuivo, bet ir sugadinti labai. Nesuprantu, prie ko cia kabinejates rolleyes.gif . Jums gerai padare, tai gal geriau kitom garbanem paskelbkit salona ir meistra, o ne bandykit ieskoti, kas cia suabejojo jusu proceduros kokybe
Atsakyti
na o as nesakaiu, kad mano plaukai ilgi, mirksiukas.gif butent ir akcentavau kad vidutinio dydzio ax.gif

kam reikejo, ir kam buvo idomu, jau susizinojo kur ji dirba ir jos tel nr mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airinuke_1: 02 spalio 2006 - 11:06
kažkuri rašėt apie Babyliss pro blush2.gif kur pirkot šią priemonę ir kiek mokėjot?
aš ir naudoju oasis, tai ištiesinus jie tiesūs, bet puroki tokie, tai nelabai man patinka. beje, kaip tiesinami plaukai jum reaguoja į tokį orą? mano, tai reaguoja unsure.gif
Atsakyti
Aš tą Babyliss priemonę pirkau pas kirpėją. O plaukų tokiu oru geriau ir netiesint unsure.gif Nes ir gaila, ir efektas išėjus į lauką pasikeičia unsure.gif
Atsakyti
Ar matet Kamvilos puslapyje siulomas cheminis uz 60-140. Gal kuri bandet? labai idomu, kaip po to plaukai atrodo
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 10 02, 15:06)
kažkuri rašėt apie Babyliss pro  blush2.gif kur pirkot šią priemonę ir kiek mokėjot?
aš ir naudoju oasis, tai ištiesinus jie tiesūs, bet puroki tokie, tai nelabai man patinka. beje, kaip tiesinami plaukai jum reaguoja į tokį orą? mano, tai reaguoja  unsure.gif


man irgi idomu, kur sia priemone galima isigyti 4u.gif mano irgi reaguoja i toki ora, bet kadangi naudoju prof. plauku priemones tai jie nebesipucia kaip kad anksciau budavo ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 10 08, 18:30)
man irgi idomu, kur sia priemone galima isigyti 4u.gif  mano irgi reaguoja i toki ora, bet kadangi naudoju prof. plauku priemones tai jie nebesipucia kaip kad anksciau budavo ax.gif  bigsmile.gif


gal galėtum pavardinti kokias prof. priemones? osis irgi prof. bent taip rašo. prieš kelias dienas buvau Sarmoje, klausiau apie priemones skirtas tiesinimui, plaukams tiesinamiems, žodžiu sakė nieko neturi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 10 08, 18:22)
gal galėtum pavardinti kokias prof. priemones? osis irgi prof. bent taip rašo. prieš kelias dienas buvau Sarmoje, klausiau apie priemones skirtas tiesinimui, plaukams tiesinamiems, žodžiu sakė nieko neturi  blink.gif


dabar naudoju putas is milk shake, kurios kaip sake padeda istiesinti plauka, bet jas naudoju dziovindama dziovintuvu, nezinau ar jos tiktu naudojant plauku tiesintuva g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sakykit ka naudojat po plauku tiesinimo? Sedziu dabar isitiesinusi pati, o galai tokie siek tiek pasipute, negraziai stovi. verysad.gif
Atsakyti