Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(helena @ 2006 09 27, 17:31)
as vis niekaip nesiryztu jo nusipirkt, man atrodo, kad cia plauku siaubas.. blush2.gif bet tiesiu labai irgi norisi verysad.gif



Man tai atrodo, kad siaubas yra su metalinėm plokštelės, o šitas tipo labai geras keramika ir jonai (sakė, kad čia naujausia technologija mažinanti plaukų elektrinimasi, nuo kurio ir šiaušiasi plaukai). Ir šiai dabar, kad ir netiesinu plaukų man jie tiesesni atrodo(gal tik vaidenasi g.gif ).
Papildyta:
QUOTE(vedeja @ 2006 09 27, 20:35)
Kur pirkai, kiek mokėjai?

Topo centre 190(tiksliai neatsimenu netoli 200), bet buvo ir pigiau su keramika, bet be jonu ir be temper.reguliavimo
Atsakyti
turbut daiktas neblogas wink.gif reikia ryztis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 09 28, 00:38)
labai geras yra Tigi serumas Control Freak,juo issitepus plaukas is karto sulygeja(ne toks pasisiauses) ir aisku saugo nuo karcio.
O kur to serumo yra pirkt ir kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
Mane labai nuvylė Junoros kirpykloje dirbanti kirpėja Nijolė.
Užsirašiau pas ją patikėjusi administratorės rekomendacija ir patikinimu, kad plaukus ištiesins taip pat gerai ar dar geriau nei mano kirpėja, kuri tuomet nedirbo...deja.. toji tikriausiai pirmą kartą tiesinti plaukus mokėsi.. be jokio apsauginii kremo ar purškiklio blink.gif po kelis kart per plauką braukdama..kol galų gale pasiradė man gaila plauko ir nebeleidau jai "dirbt".. o iki draugės vestuvių buvo telikę kelios valandos.. Žodžiu neikite pas Nijolę iš Junoros plaukų tvarkytis, nes nemokšą priėmę net neapmokinę... gal tikisi ten kad klientės atėję išmokys kirpėjas dirbti???
Jei ir toliau taip, tai ne tik kirpėjos, bet ir klientės pabėgs iš ten....

Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 09 25, 21:51)
mano plauku ilgis nera labai didelis, bet ir ne trumpuciai, na vidutiniai, zemiau peciu, tai man kainavo 230 lt viskas, dariausi senamiesty vienoj kirpykloje, tiesa, ji nera labai izymi, paprastute, bet mano kirpeja plaukus dazo ir kerpa thumbup.gif  dar nenusivyliau, tik deja ji issikelia i birztona dirbti, bet sake klientu nepaliks ir kaune, galima susitarti ir pas ja  namuose ir pas klientes sake gales atvaziuoti, cia jau kaip susitars....

apie si tiesinima isgirdau butent is jos, bevo nesenai gryzusi is seminaro kur ji pati issitiesino, tai ir as uzsimaniau... ax.gif  kolkas nieko blogo negaliu pasakyti, plaukai nenukrito, tiesut tiesuteliai mirksiukas.gif


As ir niekaip nesusitvarkau su savo plaukais, negarbanoti, bet puciasi, vaikstau kaip su siaudais ant galvos schmoll.gif
Labai susidomejau cheminiu plauku tiesinimu, as esu is prienu, netoli birstono, ir daznai ten lankausi, gal galetai parasyt tos savo kirpejos varda ir kur ji dirba birstone, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
labas likimo draugems, kuriu plaukai irgi banguoti ir puciasi smile.gif

Tiesintuvu naudojuosi jau gal 1,5m ar 2m. Nusipirkau medinese sukose, keramikinis, jonizuotas, neatsimenu firmos pavadinimo tik kazkoks is s raides smile.gif
zodziu, mokejau 300lt, nes tada tai buvo naujienu naujiena.
Ko tik nedariau, ko tik nebandziau ir supratau, kad mano plaukai geriausiai atrodo, kai isplovus istepi su aliejuku, isdziuvusius istiesini ir po to dar patepi kremuku pvz alfaparfo arba papurski tos pacios firmos aliejuku+blizgesiu.
anksciau slapius plaukus pritepdavau visokiais kremais, ir dar pries tiesinant aliejais tepdavau po sruoga, plaukai po tiesinimo budavo tiesus , bet pasipute verysad.gif nieko gero.
dabar tiesiog naudoju kapsules, kur reikia nuskalauti po to, ir tai nedaznai, karta per dvi savaites. o tiesinu tai dabar minimum po 4 kartus per menesi. kiekviena penktadieni biggrin.gif pries linksmybes drinks_cheers.gif biggrin.gif kartais ir dazniau.
o kas per kristaliniai tiesintuvai?sudominote mane, nes maniskis jauciu tuoj mirs, jau tiek atitarnavo tai reiks keisti kitu:)))
Papildyta:
beje del cheminio tiesinimo tai nzn...mergaites gal vistik geriau plaukucius karts nuo karto siek tiek pasvilinti, nei primaitinti chemijos...beje ar kadanors matete koki nors chemini preparata, kuris isnyktu nepalikes visiskai jokiu pedsaku? taigi plaukuciai irgi gyvas organizmas:)mylekime juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 28, 10:41)
O kur to serumo yra pirkt ir kokia kaina?  ax.gif

kirpyklose,kur Tigi priemones naudojmos,o kainuoja apie 50 Lt
Atsakyti
QUOTE(Kaput @ 2006 09 29, 11:40)

beje del cheminio tiesinimo tai nzn...mergaites gal vistik geriau plaukucius karts nuo karto siek tiek pasvilinti, nei primaitinti chemijos...beje ar kadanors matete koki nors chemini preparata, kuris isnyktu nepalikes visiskai jokiu pedsaku? taigi plaukuciai irgi gyvas organizmas:)mylekime juos  4u.gif



Kas per nesamone? Plaukai gyvas organizmas. blink.gif Nu cia tai bent. Plaukai tai mirusios daleles, kaip ir nagai. Organizmas atsikrato visokiausio s, todel jie ir auga, nagai ir plaukai. tai tas pats, kas ir musu pilinguojama oda.
O del chemijos irgi biskeli nusisnekejot, pagal mane. Geriau karta per metus pratiesint plaukus chemiskai ir nesvilint ju po kelis kartus per savaite. MAciau, kaip atrodo paluaki, kurie yra tiesinami po kiekvieno plovimo su geru tiesintuvu ir gan brangiom priemonem, ir maciau tuos pacius plaukus po kokybisko istiesinimo chemiskai. Tai net sviesus plaukai taip blizga, kad malonu ziuret
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 09 29, 21:36)
Kas per nesamone? Plaukai gyvas organizmas.  blink.gif Nu cia tai bent. Plaukai tai mirusios daleles, kaip ir nagai. Organizmas atsikrato visokiausio s, todel jie ir auga, nagai ir plaukai. tai tas pats, kas ir musu pilinguojama oda.
O del chemijos irgi biskeli nusisnekejot, pagal mane. Geriau karta per metus pratiesint plaukus chemiskai ir nesvilint ju po kelis kartus per savaite. MAciau, kaip atrodo paluaki, kurie yra tiesinami po kiekvieno plovimo su geru tiesintuvu ir gan brangiom priemonem, ir maciau tuos pacius plaukus po kokybisko istiesinimo chemiskai. Tai net sviesus plaukai taip blizga, kad malonu ziuret


man mire plaukai tada, kai is ju nieko nebelieka mirksiukas.gif apie chemini tiesinima turiu savo subjektyvia nuomone ir niekam jos nepersu, kas kaip nori tas taip galvoja. beje del to tiesinimo dar labai daug nuo pacio plauko priklauso, jei plaukai is saves silpni yra, tai tiek po ilgo tiesinimo, tiek po cheminio nieko is ju neliks. as, manau, tikrai gyvenime nesirysiu chemiskai plauku tiesinti, vien del to, kad maciau plaukus PO cheminio susukavimo, po to panos augina metu metais savo kudlas, gaila ziuret blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesita @ 2006 09 28, 19:50)
As ir niekaip nesusitvarkau su savo plaukais, negarbanoti, bet puciasi, vaikstau kaip su siaudais ant galvos  schmoll.gif
Labai susidomejau cheminiu plauku tiesinimu, as esu is prienu, netoli birstono, ir daznai ten lankausi, gal galetai parasyt tos savo kirpejos varda ir kur ji dirba birstone, buciau labai dekinga  4u.gif


kur ji dirba tai nezinau pavadinimo, jos tel parasysiu i AZ mirksiukas.gif

QUOTE(Kaput @ 2006 09 29, 12:40)
beje del cheminio tiesinimo tai nzn...mergaites gal vistik geriau plaukucius karts nuo karto siek tiek pasvilinti, nei primaitinti chemijos...beje ar kadanors matete koki nors chemini preparata, kuris isnyktu nepalikes visiskai jokiu pedsaku? taigi plaukuciai irgi gyvas organizmas:)mylekime juos  4u.gif


tu matyt galvoji apie tuos cheminius kur visai plaukai nudeginami mirksiukas.gif ir tik plaukam nuaugus dingsta viskas...cia sis visai kas kita mirksiukas.gif kaip sakaiu, po 3 men plaikai bus vel pasipute ir banguoti kaip ir buvo. man vos 20 min palaike su standikliu ir viskas, jis ne toks kenksmingas, uztat ir kainuoja nemazai nes naujas produktas, nesenai atsirades mirksiukas.gif o tie senieji cheminiai tikrai nudegina plaukus, BET gyvenam viena karta, kodel nepabandzius jei norisi, plaukai gi atauga mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 09 30, 21:07)
kur ji dirba tai nezinau pavadinimo, jos tel parasysiu i AZ mirksiukas.gif
tu matyt galvoji apie tuos cheminius kur visai plaukai nudeginami mirksiukas.gif  ir tik plaukam nuaugus dingsta viskas...cia sis visai kas kita mirksiukas.gif kaip sakaiu, po 3 men plaikai bus vel pasipute ir banguoti kaip ir buvo. man vos 20 min palaike su standikliu ir viskas, jis ne toks kenksmingas, uztat ir kainuoja nemazai nes naujas produktas, nesenai atsirades mirksiukas.gif o tie senieji cheminiai tikrai nudegina plaukus, BET gyvenam viena karta, kodel nepabandzius jei norisi, plaukai gi atauga mirksiukas.gif



Nu mergickos keista man labai schmoll.gif, kad turit garbanas ir nezinot ka su jom galima daryt. smile.gif
Tikrai negalima taip visu cheminiu nurasyt. Ar isskirti viena nauja geresni uz kitus, bet tik 3 men. Jau rasiau, kad zinau geru pavyzdziu, kai po kokybisko cheminio plaukai atrodo labai gerai. Tikrai glotnus, paklusnus, blizgantys. bet tai yra gana brangus dalykas. Vilniuje, nezinau kaip kituose miestuose, jis atliekamas tik keliuose salonuose. Vidutinio ilgumo plauku toks tiesinimas kainuoja ~ 500 lt. Jei tiesinat plaukus uz 200 litu, tai po to nesakykit, kad plaukai puciasi, slenka ir pan.
Atsakyti
Citra, vienoj temoj klausei manęs apie tą Babyliss pro apsauginį purškiklį, tai atrašysiu čia 4u.gif Vis į temą bus ax.gif
Šiandien išbandžiau jį. Man pasirodė visai geras thumbup.gif Aš kai iš tų apsauginių esu turėjus tik Osis purškaliuką, tai galiu pasakyt, kad Babyliss nesulyginamai geresnis. Plaukai tokie slidūs, lankstūs tapo po jo, o ir blizga neblogai thumbup.gif Ai, dar kvapas labai malonus, toks saldus rolleyes.gif
Atsakyti