Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

Sveikos,plaukus tiesinti pradejau visai neseniai.Perskaiciau visa tema nuo A iki Z.Kilo stai toks klausimas:kuo skiriasi keramikines znyples uz ~150lt ir taipogi keramikines uz ~30lt(Maximoj,firma GAMMA).Uz ka mokami pinigai?Uz varda?Ar uz kokybe?
Prasau patarimu ir nuomoniu del kainu skirtumo.
Pvz.:as zinau metalini tiesintuva uz 15lt ir kitos firmos uz 60lt.Tai man baisiai idomu ar tik nepermokame uz grazia reklama.
Gal jau ir per daug,bet cia anksciau kazkas minejo "kad tiesintuva parsius is Anglijos" ar pan.Turiu galimybe ir as nusipirkti Anglijoje,tad idomu ar ten kokybe geresne ar kaina pigesne?
Atsakyti
QUOTE(agnecas @ 2006 09 23, 00:27)
Sveikos,plaukus tiesinti pradejau visai neseniai.Perskaiciau visa tema nuo A iki Z.Kilo stai toks klausimas:kuo skiriasi keramikines znyples uz ~150lt ir taipogi keramikines uz ~30lt(Maximoj,firma GAMMA).Uz ka mokami pinigai?Uz varda?Ar uz kokybe?
Skiriasi tuo, kad tos, kur už 30 lt. tik padengtos keramika metalinės žnyplės, o tos, kur už 150 lt. kogero bus 100 proc. keramika. Ilgainiui tiesinant tikrai tas pasijaučia ir plaukams tikrai kenkia tos pigios tiesinimo žnyplės. Tai nėra vien tik firmos vardas.
Patarčiau pasikonsultuot su kirpėja, jos daugiau gali pasakyt tuo klausimu, o gal ir užsisakyt pas ją galėsi pigiau žnyples mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai savo znyples parduodu, turiu jau du menesius o tiesinau viena karta blink.gif atrodo kad man ju nereikia..nors tiesina tikrai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mege* @ 2006 08 27, 19:17)
Mergaites, gal zinot ku butu galima isigyti babyliss tiesintuva? Pabandziau pas viena pazistama, bet ji ta daikteli gavo dovanu, o as taip tokia noreciau...
Tiesinu plaukus pora kart per menesi kirpykloje, o pabandziau su juo tai patiko labai, o kaina ant dezutes apie 75Lt, jis keramikinis, ikaista labai greit...na tiesiog man idealiai tiktu blush2.gif
Aciu uz info  4u.gif

aš vakar nusipirkau iš Maximos babyliss už 89 Lt.Instrukcijoj parašyta, kad galima tiesinti ir drėgnus plaukus ax.gif Pabandžiau su jom išsitiesinti pas draugę, tai po to iškart lėkiau į parduotuvę, nes labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 09 23, 12:12)
As tai savo znyples parduodu, turiu jau du menesius o tiesinau viena karta blink.gif atrodo kad man ju  nereikia..nors tiesina tikrai gerai 4u.gif

uz kiek parduodi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 22, 10:27)
O kokia sio reikalo kaina, jei nepaslaptis?


QUOTE(^^liutuke @ 2006 09 22, 22:23)
mane irgi labai domina, koks tavo plauku ilgis, ir kur dareisi, kiek kainavo? 4u.gif


mano plauku ilgis nera labai didelis, bet ir ne trumpuciai, na vidutiniai, zemiau peciu, tai man kainavo 230 lt viskas, dariausi senamiesty vienoj kirpykloje, tiesa, ji nera labai izymi, paprastute, bet mano kirpeja plaukus dazo ir kerpa thumbup.gif dar nenusivyliau, tik deja ji issikelia i birztona dirbti, bet sake klientu nepaliks ir kaune, galima susitarti ir pas ja namuose ir pas klientes sake gales atvaziuoti, cia jau kaip susitars....

apie si tiesinima isgirdau butent is jos, bevo nesenai gryzusi is seminaro kur ji pati issitiesino, tai ir as uzsimaniau... ax.gif kolkas nieko blogo negaliu pasakyti, plaukai nenukrito, tiesut tiesuteliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš prieš savaitę nusipirkau tiesintuvą philips keramikinį su jonais, anksčiau turėjau su metalinėm plokštelėm. Lygina abu vienodai, tikiuosi, kad naujasis ne taip kenks plaukams, nes lyginu kiekvieną rytą.
Atsakyti
norėjau paklaust, kokio ilgio jūsų plaukai? mano žemiau liemennuko susegimo blush2.gif biggrin.gif tai sunkoku kažkaip prižiūrėt...kaip jum?
Atsakyti
QUOTE(sonia1 @ 2006 09 27, 14:34)
Aš prieš savaitę nusipirkau tiesintuvą philips keramikinį su jonais, anksčiau turėjau su metalinėm plokštelėm. Lygina abu vienodai, tikiuosi, kad naujasis ne taip kenks plaukams, nes lyginu kiekvieną rytą.

as vis niekaip nesiryztu jo nusipirkt, man atrodo, kad cia plauku siaubas.. blush2.gif bet tiesiu labai irgi norisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 09 27, 17:31)
norėjau paklaust, kokio ilgio jūsų plaukai? mano žemiau liemennuko susegimo  blush2.gif  biggrin.gif  tai sunkoku kažkaip prižiūrėt...kaip jum?


Užvakar apsigraibiau, kad ilgiausi plaukai jau siekia iki juosmens flirt.gif o kiti žemiau liemenuko kabalioja biggrin.gif na jie truputį pakarpyti ax.gif
Paauglystėj labai nemėgau savo ilgų kasų, be to, mama neleido nusikirpti, bet aš vis atkakliai reikalavau savo, tai buvau nusitrumpinus ir iki čiut aukščiau pečių, bet po to tik ilgesni likdavo, kol pernai supratau, kad man labai patinka ilgi plaukai ir kad aš juos auginsiu. Taigi kadangi pamilau savo plaukelius, tai ir priežiūra man nesunki tongue.gif Aišku, anksčiau taip neatrodė blush2.gif Buvo laikas, kai negalėjau ilgiau 10min daryti kokios "šukuosenos", nes klaikiai pavargdavo rankos ir nervai tik suimdavo, kad nieko nesigauna, nes plaukų tikrai labai daug ir ne itin paklusnių doh.gif Dabar jau įgūdžių daugiau (plaukų tiesinime irgi), be to, galvą plaunu max 2 kartus per savaitę, o dažnai tik kartą, nenaudoju jokių modeliavimo priemonių, tai kol kas viskas good.gif
Atsakyti
QUOTE(sonia1 @ 2006 09 27, 13:34)
Aš prieš savaitę nusipirkau tiesintuvą philips keramikinį su jonais,

Kur pirkai, kiek mokėjai?
Atsakyti
QUOTE(Lori @ 2006 09 21, 17:05)
Kaip as suprantu, tu priemoniu paskirtis saugoti plauka nuo karscio. Tai gal to poveikio ir neturetu matytis vizualiai  unsure.gif .
Bet pritariu tau, as irgi nesu iki galo patenkinta.  schmoll.gif Pradedu dairytis kokybiskeskiu priemoniu.  lens.gif
Gal kas ka nors pasiulytu, ne Sarmos asortimento....  tongue.gif

labai geras yra Tigi serumas Control Freak,juo issitepus plaukas is karto sulygeja(ne toks pasisiauses) ir aisku saugo nuo karcio.
Atsakyti